Skocz do zawartości
JAREK2402

Problemy w case mx 170(klima,os przednia resorowana)

Polecane posty

JAREK2402    0

Witam moim problemem jest nie dzialajaca klimatyzacja po jej nabiciu.ogrzewanie na minimum nawiew wl klima na maximum a powietrze idzie c*ple?co jest grane???Druga sprawa resorowanej osi przedniej.Lewe kolo idzie zukosa ? remont zrobiony calkowity osi,mial takie skutki przed remontem i po.Probowalem to naprawic tez potencjometrami przy sworzniach od przodu ale nic nie daje.podobno robi sie jakas kalibracje przyciskami tak twierdza w serwisie ale nikt nie chce puscic pary z buzi.moze ktos z was wie jak to zrobic??

grego    218

No jasne, że robi się kalibracje. Co prawda mam instrukcje do Mx 135 ale podejrzewam, że procedura będzie ta sama. Na klimie się nie znam ale może coś z termostatem, światełko się zapala jak go przekręcasz? Tak poza tym to co rozumiesz przez

"ogrzewanie na minimum" to masz je włączone czy wyłączone tzn. pokrętło do samego końca w lewo?

Edytowano przez grego

JAREK2402    0

Pokretlo od ogrzewania mam skrecone na min czyli na ten pasek zmniejszajacy sie,natomiast klime na najwiekszy.a wczoraj zamknalem zawor od nagrzewnicy by zamnknac doplyw cieplego plynu do niej to klima mimowszystko nie chlodzi dmucha wteczas powietrze takie jakie jest na zewnatrz.a co do kalibracji jakbys mogl mi podeslac co i jak na meila?jarek2402@gmail.com

a kontrolka sie nie swieci bo ztego co wiem to sluzy ona za zbyt niskie cisnienie i wysokie wklimatyzacji.swiecila sie przed nabiciem czasami.teraz nie

Wiadomość z agroFakt.pl

Ziel    26

Kontrolka sygnalizuje działanie sprężarki. Jeśli działa sprężarka to lampka sie swieci jeśli nie to nie świeci sie.

grego    218

dokładnie jak wyżej, widać że nie włącza Ci sprężarki, albo z samą sprężarką jest coś nie tak albo jak już wspomniałem termostat masz walnięty, czyli to pokrętło którym ustawiasz temperature chłodzenia ono włącza lub wyłącza sprężarkę jak trzeba

1734    47

gdzie sie znajduje cewka przedniego napedu case mx 170 i jak ja sprawdzic

Lukas85    11

Przednią os sie kalibruje jeżeli chcesz moge w wolnej chwili zamiescic procedure kalibracji

Lukas85    11

Jestem własnie po kalibracji osi wiec zamieszcze opis, moze komus sie przyda.

Po kolei:

1. Uruchomić ciagnik i pozostawić na wolnych obrotach

2. Przytrzymać przycisk włacznika automatu przedniej osi przez 10 sekund, lampka przycisku zacznie migać co 1 sekundę co oznacza wejście w tryb kalibracji, puscic przycisk

3. Przytrzymac przycisk manualnego podnoszenia osi w górne położenie aż do momentu oparcia sie osi na metalowych ogranicznikach, po czym puścic przycisk

4. Przycisnąć przycisk manulanego opuszczania osi do momentu oparcia sie wahaczy na dolnych podporach, po czym puscic przycisk

5. Nacisnać chwilowo przycisk automatu osi, dioda zacznie świecić ciagłym światłem co oznacza zakonczenie kalibracji. Oś powinna się podnieść na połowę wysiegu (około 45mm)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez TrAkToReK
      Witam
      Tak jak w temacie. Czy to dobry sprzęt ten CASE??? Chce go kupić ponieważ ma dość ładny wygląd i można go używanego za ładne pieniądze, chce aby ciągnik miał MAX 95 KM. I uprzedzam kosztował MAX 60 tys. ZŁ Ile pali bo miałem Ursusa 914 i to była wielka cysterna B)

Pozdrawiam

(Z góry THX)
    • Przez international856XL
      Witam wszystkich zakladam ten temat ponieważ chcialbym sie cos dowiedziec na temt ciagnika international 856XL.
      Ostatnio sobie takowy kupiłem.Czy moglibyscie sie podzielic opiniami na temat tego ciagnika..?A dodatkowo mam kilka pytan do was..
      -jaki olej stosuje sie w tych ciagnikach
      -przymierzam sie do zakupu pługa obotowego i mam dylemat jaki wybrac 3 lub 4 skibowy..tylko pytanie czy z 4 skibowym da sobie rade czy to nie bedzie zbyt duze obicazenie
      -ile pali to stworzenie :lol:
    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez Arturo1610
      Witam. Mam case mx 100c i nie mam z przodu obciążników mam tylko uchwyt taki jak na zdjęciach ale oryginalne obciążniki od case czy mccormicka nie pasuja pomoże ktoś i powie jakie powinny być obciążniki w tym ciągniku i ile powinno ich być ? albo może ma ktos takie i chce sie ich pozbyc ? Proszę o pomoc bo bez obciążników to jak zapnę jakąś maszyne to przód ledwo co ziemi dotyka  

• Przez DawidWsik
      Witam mam otóż taki problem z klimatyzacją ponieważ gdy ciągnik jest zimno to działa perfekcyjnie a jak tylko się nagrzeje to klimatyzacja sama się załącza i rozłącza. Co może być tego przyczyną? Czy może być to za mała ilość czynnika chłodzącego?