wika

ursus zetor

Polecane posty

wika    0

witam mam pytanko czy tyl od zetora to jest skrzynia i tylny most pasuje do c-360 no i od jakiego modelu zetora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

od nowszych modeli to znaczy 72xx lub 70xx obudowami na pewno bedzie pasować, ale jeśli chodzi o osprzęt to może nie pasować... jesli już chcesz zetorowskie cześci to od tych starych majorków z lat 70...


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wika    0

pytam bo widziałem na allegro kompletne tyły od zetora no i tak niby podobne do c-360 a musze robic cały tył a co najgorsze to obudowa skrzyni i mostu maj gwinty pozrywane ogólnie złom olej leje sie strumieniami strsznie tłucze w moscie słychac biegi nie trzymają i kleszczą sie za to silnik po remoncie kapitalnym pali na dotyk dodam ze ciagnik jezdził w pgr z turem i nikt go nie oszczedzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebastian84    5

witam podaj link do ogłoszenia to prędzej ktoś ci coś pomorze , z jakiego modelu zetora miał by to być ten tył . Mam starego zetora i kolega ma c360 to porównać mam gdzie .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bayu86    13

Ciekawy temat mam podobny problem tzn pęknięty tylny most, pozrywane gwinty i skrzynie biegów do remontu. Też przyszło mi do głowy żeby zamiast kupować nowe tryby to kupić w całości jakąś używkę. Tylko czy to się opłaca? Do tego musiałbym mieć gwarancje ze toi wszystko będzie razem ze sobą hulać bezproblemowo... Może jest tu jakiś fachowiec który zna te sprzęty na tyle że coś podpowie. Łatwo jest znaleźć informacje, że Ursus c-4011 był idealna kopią zetora. Ale nazwy odpowiednika c-360 jakoś wyszukać nie mogę. To chyba coś z serii 5..11 lub 6..11

Edytowano przez bayu86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wika    0

mam jeszcze ursusa 4011 i na bloku skrzyni widnieje znak zetora ja wiem ze 40-stka jest na licencji zetora a tak pozatym to 40-stka jest z lat60 i chodzi jak marzenie tyle ze ma układ kierowniczy przerobiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebastian84    5

witam mój znajomy ma założony silnik od zetora bodajże od 5711 do c 360 z tego co wiem to skrzynia będzie pasowała ale ma inny układ kierowniczy z grubsza bo różni się kilkoma szczegółami ale tylko na plus ,tylny mos to jest co innego bo atak jest inny podnośnik inny prawdopodobnie korpus tylnego mostu inny bo bębny hamulcowe są większe od c360 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

jakby ktoś szukał obudowy skrzyni od zetora 7211 to mam na zbycie razem z przekładnią kierowniczą. obudowa kompletna. jesli by pasowała do 360....

 

http://otomoto.pl/czesci-zetor-6718-c-360-6748-6911-7045-A2556.html

to obstawiałbym za tymi podzespołami które moga pasowac do 360...


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzykuu    5

A czy ma ktoś do sprzedania silnik od zetora 7211 najlepiej w woj. lubelskim?

Edytowano przez bzykuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj