mati8750

Jaki ciągnik 60-80 KM?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mati8750    0

Witam! Posiadam MF 255 i postanowiłem go sprzedać oraz kupić silniejszy ciągnik od 60 do 80KM. Mój budżet to 30000 zł. Jaki ciągnik mi polecacie? Ma on być głównym traktorem.

 

A zapomniałem ma być 4x4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonkszi    66

Ale za 30 tyś takiej reni nie kupi a raczej te starsze xxx.14,34,54 moze jakiś fendt mf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati8750    0

Po MF mam dobre wrażenia super ciągnik ale już troche stary bodajże 81r. i troche mocy brakuje

 

A może jakieś bardziej nane marki np.MF, Fendt, DF, Zetor itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eti1997    0

Zetor 7045 dobry ciągnik z napędem 4x4


Sprzedam Duński Siewnik Stegsted zdjęcia na moim profilu w "O Mnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Po 60 KM to mają te ursusy licencyjne.Fajne ciągniki, perkins cztery cylindry.Zwinny i szybki.Nic więcej do szczęścia nie potrzeba ;)


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamkon    16

Jakość niby lepsza, ale części droższe, a moim zdaniem ta kwestia jest decydującą podczas zakupu kilkunastoletniej maszyny. Jeśli ja miałbym kupować to wybierałbym między Ursusem, Zetorem i MTZ-em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Widzę że każdy poleca co innego albo to co posiada :D. Więc tak MF 3060 jest dość dobrym ciągnikiem, może też być DF ten co kolego polecał wyżej ewentualnie jakaś Renówka np. 75.14 ; 80.14 ; 85.14 i za takie pieniądze spokojnie coś kupisz myślę że w dobrym stanie ;).


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romeo500    8

Ja szukam od dluzszego czasu zetora 6245 lub 7245 i za 30 tys nic nie mogę znaleźć w miare rozsądnym stanie -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek3883    4

a może jakiś mf 675,690 lub 698 do 30 tys powinieneś coś kupić ja jestem posiadaczem 698t i naprawdę polecam co do jeleni renówek nie będę porównywał bo nie mam takich maszyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Sam mam Masseya 675 i Fiata 780 DTH

Massey fajny mało pali, wygodny ale mółowaty

Fiat ma mniej biegów i jest wolniejszy ale lepiej zestopniowane, dużo zrywniejszy silnik który na dodatek pali mniej jak perkins :)

Co do Zetora dobre ciągniki ale dawać za 6245 albo 7245 prawie 40 tyś zł to trzeba najpierw walnąć w ściane ze dwa razy głową i się dobrze zastanowić.

Co do tego Deutza z ogłoszenia wyzej co ci się w nim nie podoba - zaniedbany wewnątrz??

szczerze na takie szczegóły to nie zwracam uwagi bo ten akurat jest zadbany - czego oczekiwać po ciągniku który ma 24 lata?? i nie jeździ się nim do kościoła a w pole....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naix    0

niecały rok temu bo wiosną tego roku także zmieniałem MF-a 255 którego swoją drogą źle wspominam, chciałem coś z przednim napędem trochę mocniejszego także do 30tyś zł. Wybór padł na Deutza DX 3.30 silnik 3 cylindrowy, spalanie super, pali zdecydowanie mniej niż popularny ursus c 360, czasem mam nawet wrażenie że pali mniejwięcej tyle co mf 255 ale zarzekał się nie będę bo nie mierzyłem spalania ani tu ani tu, cenowo musiałem jednak trochę dołożyć ale chyba było warto :) Polecam ci Deutz-a ja po przesiadce z MF-a jestem bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj