Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ArekNH

Żniwa kukurydzy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Żniwa
ArekNH    2

Kiedy zaczynają się zazwyczaj żniwa kukurydzy.????

Tak mniej więcej w jakim miesiącu dniach .

Edytowano przez ArekNH

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dzięki za link

Zamykam

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez bociek99
      Zapraszam do obejrzenia mojego filmu nakręconego u mojego wujka. https://www.youtube.com/watch?v=VnF6lKrg6Yo
      pozdrawiam.
    • Przez dawid109
      witam:) zakładam te forum ponieważ już niedługo polecą jęczmienie ozime. Na kiedy planujecie pierwsze koszenie ?
    • Przez tabaluga797
      witam. nie wiem czy w dobrym miejscu pisze ten post. mam problem odnosnie otrzymania dopłat a przeorania pola. na wiosne 2013 roku wsiałem zboze ( w planie normalnie miałem zamiar zbioru) ale zborze zostało zalane. Moje pytanie dotyczy tego czy musze cos takiego zgłaszac do arimr ?? biore dopłaty z onw.
    • Przez adi-180
      witam 2013 rok był dla mnie rokiem pełnym eksperymentów uprawowych ponieważ spróbowałem obsiać parę ha kukurydzą słodką , trochę grochu , i część fasoli po grochu. Wydajności były dość pokaźne ponieważ kuku dała 16t na czysto po odliczeniu zanieczyszczeń X 0,55 gr. zaś groch 5,5 t X 1zł a fasola 3 t e nie pamiętam ceny trzeba luknąć w fakturę. A jak u was bawicie się w takie rzeczy i jakie wydajności.
    • Przez podol9999
      Witam posiadam case 955 niedawno zakupionego i nie wiem jaki sprzed do niego zakupić (posiadam 3 i 4 klasę ziemię) . Zgóry dzięki za odpowiedzi:)