Zaloguj się, aby obserwować  
gumis0000000

Renault 145.14 olej do skrzyni ? agrol stou plus 10w30 ?

Polecane posty

Witam. W styczniu wymieniłem pompe hydrauliczna w mojej renówce 145.14 wczoraj podczas orania przestała działać hydraulika i uklad kierowniczy... wymontowałem pompe i okazało się że jest zepsuta.

Czy któryś z was posiadacze renówek ma skrzynie biegów zalaną olejem agrol stou plus 10w30 ?

Ja wcześniej dolałem do skrzyni tego oleju i wypadało by go teraz wymienic.

Może ktoś doradzi jaki olej wlać?

 

 

Proszę o pomoc i z góry dzieki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly00    26

ja uwazam ze to badziewny olej i tyle wczesniej mialem zalany utto z granitu tez bez rewelacji teraz zalalem fuchsa utto ln i roznice slychac od razu inna praca skrzyni co najwazniejsze na tym z granitu to mi hamulce skrzeczaly przy nacisieciu slychac bylo zgrzyty po zmianie na utto ln wszystko ucichlo tak samo ze wspomaganiem bylem jak sie olej rozgrzal to czasami ciezko sie krecilo wymienilem olej filtry i teraz po calym dniu pracy kreci sie lekkoo moja skrzynia ma juz prawei 10 tys mtg wiec wiadomo idealnie nie bedzie ale nikt mi nie powie ze olej nie ma znaczenia na tym fuchu zrobilem dopiero 100 mtg w fuchusu powiedzieli ze 800-900 mtg bez problemu wytrzyma zobaczymy ale poki co przekonuje mnie ten olej. skoro wymieniles pompe na pewno nie zapomniales o filtrach?? ja wymieniam co 200 mtg mam dwa filtry bo byc moze filtr ci przytkalo moze byly juz zatkane i poszla pompa.

 

cena tego oleju 460 zl za 20 litrow

Edytowano przez maly00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

ktorys z uzytkownikow polecal olej mobilfluid

Edytowano przez izydor6280

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez damianzb9613
      Witam, co może być przyczyną mokrego kolektora wydechowego i całego tłumika aż do samej góry (podstawiłem puszkę pod tłumik to nakapało oleju z paliwem czy coś takiego )zostały wymienione pierścienie tłokowe , uszczelki pod głowicą i pompa paliwa i wtryski były sprawdzone.
    • Przez Piotrek106
      Witam, mam pytanie z jakiego samochodu podchodzą klocki hamulcowe do ciągnika renault 106.14?

       
    • Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
    • Przez BartekCiszek
      witam mam problem a mianowicie pólbiegi nie chca sie przelaczac jak pojezdze troche to wtedy sie przelaczy ale to dopiero po polowie dnia gdy przelacze z polbiegu 2 na 3 to kontrolka przeskakuje jak by sie przelaczyl a zaraz wskakuje spowrotem na 2 to samo z 1 póbiegiem
    • Przez lukasz248
      Jaki olej lać do hydrauliki w koparce zbudowanej na jumz? Gdzieś wyczytałem, że w przednie pompy powinny być zasilane olejem silnikowym.? I jeszcze jedno pytanie, gdzie w skrzyni znajduje się korek kontrolny poziomu oleju? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj