daromen89

Kredyty w dwóch bankach jednocześnie??

Polecane posty

daromen89    0

Witam.. dawno nie zaglądałem na forum ze względu na to, że wszytko szło z górki w rozwijaniu mojego gospodarstwa, ale oststnio natknołęm na panią daradczynię kredytową w banku z mojej okolicy która ewdentnie nie chce mi pomóc i niemiłośiernie mnie denerwuje, nie będe pisał o szegółach bo szkoda nerw na nia i na ten pi.......y bank za przeproszeniem.

Do rzeczy..chciał bym, pożegnać się raz na zawsze z tą placówką i ładnie im podziękować za "pomoc" ale mam u nich kredyt...teraz pytanie- czy mogę starać się o kredyt w innym banku np BGŻ mając konto i kredyt w banku spółdzielczym, najchętniej wziął bym pożyczkę w innym spłacił spółdzielczy bo po prostu nie cierpię do niego chodzić i do tych bab na samą myśl ciśnienie mi się podnosi.

A w życiu chodzi o to żeby się nie ograniczać a ten bank mnie ogranicza normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polus0    16

A co stoi na przeszkodzie?? Ja mam karty płatnicze w trzech bankach i w każdym mam ROR (plus kredyt i karta kredytowa). Idź do BGŻ, powiedz że chcesz wziąć u nich kredyt na spłatę innego kredytu (ale walcz o warunki, żeby to cię zbyt drogo nie kosztowało, tzn. żeby suma całkowita kredytu w BGŻ nie była dużo wyższa niż w BS.

A jeżeli nie chcesz przenosić kredytu do innego banku, to tylko abyś miał zdolność kredytową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

zostawić kredyt w BS na tych warunkach co jest.

Zlikwidować konto (kredyt to jedna usługa druga to konto i nie trzeba mieć konta aby mieć kredyt).

Pożegnać się ze starym bankiem.

Założyć konto w nowym.

 

Ja przez długi czas miałem konto rolnicze w BS, prywatny ror w BGZ a walutówkę w BZWBK. Ostatnie zlikwidowałem, teraz myślę o zmianie BGZ na coś tańszego w utrzymaniu, w BS pozostaję. Nigdy nigdzie nie robiono mi problemów z otwarciem rachunku czy zamknięciem bez względu na zobowiązania.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Tanie banki to sa tylko w reklamach :D

Każdy bank ma jakąś tanią opcje ale w ogólnym rozrachunku to wszędzie wychodzi porównywalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    888

mylisz się kolego...to tak jak w sklepie. w jednym drożej w drugim taniej. ja od jakiś dwóch lat mam już dość BGŻ ze względu na niesłowność i nieterminowość pracowników! nie wiem czy to wina placówki czy pracowników czy też może odgórnie narzuconych "norm sprzedaży" i się nie wyrabiaja ale jedno jest pewne : wkuwiaja mnie na maxa. mojemu znajomemu obrotówkę załatwiali pół roku a potrzebował pieniędzy na już, jak to przy obrotówkach bywa....

 

 

wracając do tematu to ja tak zrobiłem kiedyś że kredyt w BS spłaciłem tym z BGŻ, troche zamieszania było z przeniesieniem hipoteki ale pozatym poszło gładko. BGŻ ma dobre produkty w przeciwienstwie do BS (przynajmniej tak było 4 latat temu) może BS się rozwinął???

 

najlepeij podjedź do BGŻtu i ci wszstko wytłumaczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daromen89    0

Dzięki za info, zgodnie z poradami przenoszę konto do BGŻ zobaczymy może będzie lepiej dalej się zobaczy. Kredytu na spłatę drugiego nie będę brał, ewentualnie osobny w BGŻ na inwestycje w stado, teraz tylko pytanie do was, bo widzę że macie doświadczenie z tym bankiem, najbardziej interesuje mnie suma ok 25tyś na okres 3lat może trochę mniej ale spłaty jednorazowe np 3x8tyś, wiem że szczegóły u doradcy ale lepiej iść na rozmowę nie udając idioty trochę się trzeba przygotować jak do szkoły heheh, nie przepadam za kredytami i dlatego wole mieć wszystko dokładnie przemyślane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polus0    16

Oj tak kolego, przygotuj się jak do szkoły bo 3x8tyś daje 24 tyś. a ty wziąć chcesz 25 tyś. :-D

Czyli interesują Ciebie raty roczne, nie wiem czy takie coś mają. Ale np. w preferencyjnych jest coś takiego, a jeszcze do oprocentowania ci dorzucą trochę kasy. Może jest ktoś na forum, kto pracuje w BGŻ, ale w takiej sytuacji ja na twoim miejscu, napisałbym sobie pytania na kartce (tak zresztą sam załatwiałem kredyt w BGŻ), wszystkie jaki ci przyjdą do głowy (nawet głupie). Bo lepiej wiedzieć więcej niż mniej (a później mogą Ciebie sieknąć jakąś prowizją). Kwota nie jest duża, myślę że wystarczy Ci jakaś pożyczka, nawet bez mówieni im na co ją przeznaczysz.

Policzone tak na szybko: 25tyś kredytu, rata równa miesięczna 757,61zł, rata roczna 9091,29, a za całość zapłacisz w sumie 27273,85 (oprocentowanie 5,74% w skali roku).

P.s. Nie jestem pracownikiem banku, używam excela:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tak kolego, przygotuj się jak do szkoły bo.............

 

w szkole uczą czytania ze rozumieniem oraz rozszyfrowywania skrótów "np"

 

trzeba się poduczyć Polus0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polus0    16

No właśnie kolego Proxima, trzeba się douczyć, bo jak chce pożyczyć około 25 tyś. a chce oddać np. 3x8tyś. To gdzie jeszcze tysiąc zł?? Podarują?? No niestety, nie ma tak kolorowo. Poza tym kolego Proxima...używaj znaków interpunkcyjnych, a nie wytykasz innym co znaczy słowo np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daromen89    0

Spokojnie panowie, dokładnie wiem co piszę a matematyka nie jest mi obca napisałem tak jak mówił kolega wyżej przykładowo. Spłaty miesięczne odpadają, w grę chodzi spłata roczna. Dobrze by było jak by się nie czepiali za bardzo, chce powiększyć stado, trochę więcej monety trzepać na te ciężkie czasy i postanowiłem zaryzykować w kredo..ale niestety BS regularnie utrudnia mi inwestycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

ale niestety BS regularnie utrudnia mi inwestycje.

może i dobrze bo widać że liczyć nie umiesz ...zadzwoń do gości z providentu oni nie będą utrudniać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie kolego Proxima, trzeba się douczyć, bo jak chce pożyczyć około 25 tyś. a chce oddać np. 3x8tyś. To gdzie jeszcze tysiąc zł?? Podarują?? No niestety, nie ma tak kolorowo. Poza tym kolego Proxima...używaj znaków interpunkcyjnych, a nie wytykasz innym co znaczy słowo np.

 

 

"25tyś na okres 3lat może trochę mniej ale spłaty jednorazowe np 3x8tyś"- powoli i ze zrozumieniem proszę

 

 

oczywiście wchodzą w grę jeszcze odsetki wiec tak kolorowo nie będzie

 

co do douczania sie to ja już zakończyłem no może za rok jakieś podyplomowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    749

nie pamiętam czy mają roczną spłatę ale na pewno co pół roku co kwartał i co miesiąc. Odsetki płatne jak wszędzie czyli co miesiąc nie ma innej opcji chyba że mi o tym nie wiadomo. W Grudziądzu bardzo ładnie wszystko tłumaczą jak się jeszcze wypyta samemu. Wszystko szybko załatwiane aby kasa była szybko i jeszcze doradzą co można by było inaczej zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

wiesz co kolego Proximamichal tutaj koledzy staraja pomoc, a Ty ciągle "grzecznie" wytykasz PIERDOŁY i nie wnosisz nic nowego do tematu, same ogólniki zarzucasz nic po za tym a wiec skoro jesteś tak mądry popisz sie jakimiś obliczeniami itd. Bo wydaje mi sie ze zaliczasz sie do grona ludzi typu "Wiem a nie powiem"

 

co do douczania sie to ja już zakończyłem no może za rok jakieś podyplomowe

 

ależ jesteś skromny. A wiec jak mamy Cie tytułować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo grzecznie zakończę tą konwersacje oraz niepotrzebne nabijanie postów

przykro mi ale nie chce sie chwalić swoimi osiągnieciami- aż tak jestem skromny

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daromen89    0

Dzięki za pomocne info kolego ChiquitaB, odsetek miesięcznych jestem świadomy, nie jestem aż takim świeżakiem, chce się dowiedzieć ogólnie jakie macie zdanie na temat tego banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jedrysekjarek
      Witam wszystkich
       
      Zakupiłem 2 rozdzielacze hydrauliczne monoblokowe. Myślałem ze wystarczy podłączyć je szeregowo ale się myliłem. Rozdzielacze maja wejścia oznaczone literami N , T , P. I podobno trzeba cos wkrecic w litere N ale nie wiem co i jak . Moze ktos to juz robił i mi pomoze. Dowiedziałem sie tez ze z kazdego rozdzielacza musi byc osobny waz do zbiornika
    • Przez biznes12
      Witam
      nie mogłem znaleźć na forum nic o tych kredytach więc pytam się czy brał go ktoś z was? czy nie ma tam żadnych "chaczyków"? bo ludzie róznie gadają a oferta jest bardzo kusząca z góry dzięki za odp.
    • Przez gjanicki
      Zasięgnąłem wiedzy. W Idea Expert mają kredyty dla rolników: minimalny okres prowadzenia gospodarstwa rolnego już od 6 miesięcy. maksymalna kwota kredytu – nawet do 2 mln zl.
      dlugi okres kredytowania – do 5 lat z mozliwoscia przedluzenia
      bez koniecznosci przedkladania biznesplanu
       
      Co wy na to?
    • Przez Kondzio342
      Panowie jak zrobic zeby podnosnik jak i hydraulika chodzila razem w 3512. Bo gdzies kiedys widzialem ze mozna przerobic inny rozdzielacz boczny węże i da sie to ogarnac. Czy ktos takiego cos robił???
    • Przez Rzodkiewka
      Witajcie😊
      szukam przydomowego pastwiska z wiatą (stajenką) oraz dostępem do wody dla dwóch koni ,w kujawsko-pomorskim.Wysokość comiesięcznej opłaty do uzgodnienia.
      Z góry bardzo dziękuję za oferty !
       
       
       
       
       
       
       
       



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj