ahten

Ciągnik do 60-65 km do transportu i ziemniaków

Polecane posty

ahten    177

Witam.

Posiadam ok 15 ha pola plus 4 ha łąk, głównym ciągnikiem do uprawy tego jest jd 2140 85 km. Poszukuję uzywanego ciągnika do 60-65 km, Który będzie rpacował jako dodatkowy. Dziadek t25 jest już trochę za bardzo wysłużony, więc przydało by się rozejrzeć za czymś nowszym i mocniejszym. Używany będzie głównie do ziemniaków (sadzenie, redlenie, wykopki), rotacyjna, opryskiwacza, kosa, transportu oraz pracy przy warzywach. Najlepiej by było najby miał podobny rozstaw osi jak t25 oraz c-330. Ważne aby był ekonomiczny. Cena do 40-50 k zł. Jaki byście polecili w tej cenie i z podobnym rozstawem, który nadawał by siędo ww prac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

zetor 5211 - ok 25k zł. zostanie ci jeszcze na inne wydatki


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agro973    41

Ja polecam Massey ferguson 255- 47km, sam takiego posiadam, jest ekonomiczny silnik Perkins, pasuje w międzyrzędzia. Jeśli chcesz coś mocniejszego to Ursus 4512 66km, silnik Perkins, pasuje w międzyrzędzia tylko z oponami 12.4-36 bo z szerszymi ci się nie zmieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MedFire    0

A ja bym chyba polecił New Holland TCE 55 - mały, zwinny, ekonomiczny i do 50 zł kosztowałby tak 6-8 letni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cash8791    3

może zetor 7011(65 KM) a jak nie to może poczciwa 60-tka

Edytowano przez cash8791

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
    • Przez michal009
      Kupię ciągnik 100-115KM w miarę prosty mechanicznie do kwoty 80 tyś. 
      Prosty mechanicznie (bez elektrohydraulicznych rewersów) Koniecznie z pneumatyką do przyczep!!! Możliwy EHR podnośnika Od rolnika. Handlujesz ciągnikami - dziękuję poszukam dalej.  Sprawny.  Interesuje mnie np. Zetor Forterra. 
      Lubelskie, ale rozważę propozycje z całej polski. Nie jestem Vatovcem, więc za oferty typu 80+vat z góry dziękuję. 
      Proszę wklejać linki z ogłoszeniami, lub info na priv. 
    • Przez memphis1205
      Witam. Mam plan zakupic taka kopaczke jednorzedowa marki Wirax i dorobic do niej z tylu kosz ktory by zbieral ziemniaki. Po kazdym rzedzie ziemniaki bylyby wysypywane. Ziemia u mnie ciezka, glina. Jak myslicie jest sens kupic ta maszyne?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj