Skocz do zawartości
magiq123

MF 255 z Silnikiem 3P potrzebna pilna pomoc urywanie glowiczki w pompie.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
magiq123    0

Witam mam takie pytanie do was od paru miesiecy dzieje mi sie takie cos, Ciagnik pracuje miesiac gora dwa i urywa mi sie Glowiczka od pompy paliwowej jest to Pompa od SILNIKA 3P, to juz 3 raz jak mi sie urwala. Co moze byc przyczyna prosze o pomoc.

balcerek1    91

A co ma zapowietrzenie i paliwo do urywającej głowiczki.Wyraź kolego o co dokładnie się rozchodzi albo jak to urwanie wygląda czy obrywa ją na śrubach czy jak.Jak na śrubach to za mocna jest sprężyna i ostro wali po głowiczce.

Wiadomość z agroFakt.pl

bobytempelton    158

A właśnie zapowietrzenie i jakość paliwa jest jedynym powodem ukręcania się głowicy i wałka rozdzielacza, gdy brakuje paliwa lub w paliwie jest syf lub woda lub jeździmy na opale bio paliwie itd palec rozdzielacza zaciera się w głowicy i albo sam pęka albo urywa całą głowicę.

Naprawa to regeneracja pompy doraźnie, co do naprawy powodów całej afery to kupno dobrych filtrów paliwa!!! lanie dobrego paliwa i regularne opróżnianie odwadniacza, tyle w temacie.

Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

magiq123    0

2 razy urwalo glowiczke z zewnatrz i raz w srodku co moze byc przyczyna? Paliwo ze stacji. Brudu nie bylo w niej w srodku jest juz po regeneracji.

balcerek1    91

Tak głowica na pompie paliwowej a rozmyślałem nad zasilającą ale co do jazdy na bio czy czerwonej to nie uwierzę bo tyle 3p i Mf u mnie na wsi chodzi i okolicy na czerwonej i się nie zacierają a na zwykłej ropie padają tylko jak leję się ropę nie wiadomego pochodzenia to takie są skutki.

magiq123    0

U mnie leje sie prosto ze stacji, lecz kurcze odwadniacz nie wiem w ogole gdzie to wnim jest i tego nigdy nie robilem. w nim znaczy musze sie zapytac ojca moze on to spuszczal.

bobytempelton    158

@magiq123 odwadniacz jest pod filtrem paliwa ten szklany, jak nie masz to załóż, i dobre filtry.

@rumcajs zadry czy tam opiłki są raz, bo jak ukręci wałek czy głowicę to wałek rozdzielacza i głowica jest nowa, co do tej zadry to nie pojawiła się z nikąd, gdyby była to przy pierwszym rozruchu było by po problemach, te zadry czy zandry jak kto nazywa i wszystkie rysy to wina złego paliwa, braku paliwa, a po dłuższych postojach wody w paliwie, poprostu rdza łapie elementy głowicy i wałeczka i albo rysa albo zatarcie i ukręcenie.

Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ibanezrg1
      Witam Serdecznie Ludzi z Forum

Mam pytanie odnosnie Massey Ferguson 165 z lat 1967 w zwyz
      1. Traktor mialby mi sluzyc sporadycznie bardzie w teren lesny ,przywiezsc jakies drewno na opal lub w klocu , a takze koszenie 3 hektarow trawy rotacyjna, i do takich robot przydomowych ,czesem cos przewiesc- co myslicie o tym ciagniku czy warto inwestowac w takiego staruszka dodoam ze jestem tez przygotowany na wklad finansowy tylko czy nie ma problemu z czesciamy do nich i czy sa duzo drozesz jak do C330 czy 360
      2.Zastanwiam sie czy zamisat takgiego MF-165 nie kupic C330 czy 360 .Sam nie wiem bo ma okzaje kupic MF165 za jakies 7500zl na chodzie zaresjtrowany zniszczony wizulanie do wymiany opony wszytskie 4 sztuki skrzynia dziala 3.Czytalem tez natomiast ze w tym modelu 165 tez sa hamulce tak jak w C330 i 360 i ze to nie rewelacja ale jedzilem troszku C330 i tak tragicznie nie bylo

Prosze o wyczerpujace odpowiedzi i wszelkie informacje o tym modelu MF165 mile widziane .Chyba ze ma ktos jakies inne porpozycje co do C330 czy C360 ale z tego co patrzylem po internecie to za C330 do remontu trzeba dac od 9tys zl w zwyz a to dalej taki pachpajek tyle ze zgrabny bo mniejszy chyba od 165
    • Przez dominikl95
      Zakupiłem MF 699 i chciałbym sie was zapytać do czego służą wajchy od podnosnika jedna od podnoszenia a druga?Proszę o wytłumaczenie do czego one służą.
    • Przez Barm03
      Szanowni agrofotowicze :), nabyłem ostatnio bardzo ciekawy egzemplarza masseya fergusona 152 ze skrzynią multipower. Niestety po oględzinach okazało się, że półbieg nie działa, przerzucałem wajchą góa dół i nie było żadnego efektu. Ktoś miałł z tym do czynienia ? Mógłby się coś na ten temat wypowiedziec ?
    • Przez EmoGirl33
      Witam  kupiłem ciągnik MF  274 to jest podobno takie same co Landini 6500  i chce wymienić olej i jak gdzie sa wszystkie filtry np oleju paliwa czy mógł by mi kota powiedzieć lub wysłać jakiegoś linka  jak on wygląda?
    • Przez keeway
      Witam chce obic w ciagniku podsofitke eko skora i potrzebuje czarna z czerwonym szwem zamawial ktos taka lub ma link do ogłoszenia.   Zapodaje zdjęcie.   https://zapodaj.net/47f8ce9300934.jpg.html