Marcin1987

Złośliwość ludzka nie zna granic!

Polecane posty

brzozak2    241

dzis sie dowiedzialem, ze sasiedzi zglosili skarge do gminy/wojta razem z fotka, ze zaklucamy cisze w dzien :) .

wiecie co bylo na zalaczonej focie:

stojace 2 przyczepy nalezace do moich rodzicow, na dzialce...

... moich rodzicow :) :)

 

ludzie zglaszajacy ta skarge nie sa (teoretycznie) uposledzeni, obydwoje maja wyzsze wyksztalcenie, a kobita mieszka kolo nas juz 45 lat - w gminie sie na nich patrzeli jak na debili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejnus    0

Są ludzie i parapety. U mojego teścia jest chyba tylko zazdrość. Teść jest sołtysem itd i dobrze z księdzem żyje to ten mu mówi jakie plotki chodzą po wsi. Podobno przeszkadza ludziom to że w oborze są plastikowe okna (coś w stylu niektórzy to plastików w domu nie maja a ten ma w oborze.) Z tego co wiem to też kiedyś była fala kradzieży tam i fatum pożarów. Co sobotę paliła się inna stodoła... Ale w okolicy i tej wsi. Ja święty nie byłem jak byłem młody też się psuło itd ale nie żeby kraść czy podpalać.... Najwyżej się domek robiło ze stogu snopków ale jak się zjawił właściciel to był baaaaaaaaaaaardzo zły. Teraz jak mam odczynienia z rolnictwem to rozumiem dlaczego:):):):):) Człowiek młody to człowiek głupi. Pozdrawiam

 

Ps

Przypomniało mi się że jak jechałem samochodem drogą polną i odbywały się żniwa na jednym polu to policja (mendy) ustawiły się przy wyjeździe z tego pola i czekali aż ktoś wyjedzie. To jest chore dla mnie. Musieli dostać cynk bo tamtymi drogami nie prowadza patroli...... Raz mi moja lady opowiadała że u nich we wsi jedna kolesiana dzwoniła na policje że nieletni prowadzą ciągniki i co się stało?? Policja zatrzymała jej synów nieletnich itd jak prowadzili ciągnik hahahaha


Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubu365    1

kiedys ktos mi ukradl rower skladaka ale sie znalazl na szczescie a w tym roku to ktos mi pocia folie na kiszonce i polowa sie zepsula;((( :angry:


Wielki fan case jx/new holland td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi raz w sylwestra furtke wystwili i położyli koło stawu.


Ursus 912 "duży"
Ursus C 355 "mały"
Ursus C 355 "wujowy"
Razem na 21 hektarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal797    0

U mnie we wsi jest spoko złodziei niema i nic nie palą, kiedyś mnie sąsiad wkurzył jak poustawiał belki przy samym chodniku koło drogi to mu w nocy ludzików na nich namalowałem to przez tydzień samochody zwalniały :) To tylko taka psota nie groźna i nie szkodliwa, mam nadzieje że w tym roku już nie będzie ich tam stawiał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krycha094    7

mi ukradli kury kiedyś z kurnika który był zakluczony na kłódkę i prawdopodobnie ktoś z okolicy :) ale żeby kury zajumać to trzeba mieć nie żle przewrócone w głowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

kiedys jak mielismy siano w "kopkach" To nam je autem przejechali i rozrzucili po łace oczywiscie po jakims czasie okazalo sie ze dwoch gosci "na bani" jezdzili sobie po łące ;) przyznali sie i przepraszali. I od tego czasu juz sie u nas takie rzeczy nie zdazaja ;)


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdruj77    3

mieliśmy wydzierżawiony jeden kawałek pola co roku był zalany właściciel pola obok stwierdził że nie może tak być i swoją koparką wykopał rów w miejscu podziemnych drenów okazało się że rurka była perfekcyjnie zatkana workiem od nawozu i kawałkiem gruzy po wyciągnięciu tego i zmontowania w całość wszystko wróciło do norny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafaello360    0

U mnie we wsi 2 lata temu w RSP ukradli 200l ropy, a obok mnie na mapce jest polna droga była ona nie używana więc gościu zaorał, a mój wujek zbierał ziemie z pola i wozili ją samochodami, droga była zaorana więc jeździli po polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex16    0

u nas nie ma takich przypadków jak wy piszecie jedynie nasz sąsiad który w większości ma pola koło nas lubi sobie pojeździć po czyimś polu i to jest trochę wkurzające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Ja dzis spotkalem sie z takim przypadkiem. Dostalem od czlowieka cale gospodarstwo do obrobienia a sam siedzi za granica dogadalismy sie co i jak. Mialem robic przez 10 lat, Ostatnio zajechalem i zaoralem jego ugory i mialem juz siac gryke wszedzie i robic plany na ta ziemie, i dzis slysze rano ze mam nie robic tego juz, ludzie ze wsi nabuntowali czlowieka zeby nie dawac ziemi do roboty, po co baor ma sie bogacic, normalnie mnie zalalo i to cala wioska taka zawistna no ja nierozumiem ludzi i ich usposobienia. Ale zrozumialem jedno i dotarlo do mnie to ze jednak wszyscy nas nienawidzą i nie wiem za co, za to ze chce pracowac?? To jest mi niezrozumiale. No coz zostawilem ta ziemie i cale szczescie ze nie posialem.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamboR6    5

Ja już pisałem gdzieś o moim przypadku ale nadaje sie to tu: Facet wydzierżawił mi ziemie na trzy lata, po upływie przedłużył o kolejne 10 lat, syf straszny pH 4,2. Po 7 latach już ładnie rosło. Ale facet przepisał 2 lata temu w grudniu siostrze z którą wcześniej nie utrzymywał kontaktu, ale ona go ugadała że obcy nim sie tak nie zaopiekuje jak rodzona siostra, bo on był samotny. Ja miałem tam buraki wykopałem w listopadzie, zostału liście, posiałem nawozy i zaorałem. Wiosną uprawiłem i zostawiłem bo miałem sadzić ziemniaki. Pojechałem po pewnym czasie sadzić a tam zasiane zboże. Podałem ją do sądu, wygrałem ale ona sobie nic nie robi z wyroku bo ma KATEGORYCZNY ZAKAZ WJAZDU NA TĄ DZIAŁKE i obsiała ponownie. Założyła mi kolejną sprawe w sądzie 29 maja, odwołuje sie ponieważ to nie ona wtargła na pole tylko jej syn który nawet prawojazdy nie ma, haha. A facet, jej brat nadal mnie odwiedza bo siostra po przepisaniu tej działki znów go nie zna. Ludzie takie jest życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian1992    102

U mnie na wiosce jakiś miesiąc temu ktoś podziurawił gościowi 50 bel sianokiszonki, szczęście że starych, a ostatnio nieznany sprawce pocioł folię w pryźmie z sianokiszonką innemu typowi :mellow:


Nie zezwalam na korzystanie z zamieszczonych przeze mnie obrazków bez mojej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafffffff    9

A mi w niedziele w nocy tj. o 2 stóg slomy z tylu domu ktos zyczliwy podpalil z okolo 5 przyczep kostek:( a cala sobote padalo i burzy z piorunami nie bylo,takze komus przeszkadzala ,teraz strach znow cos stawiac na zewnatrz.Dobrze ze sterta nie zagrazala domom to poprosilem strazakow aby sie wypalila i jej nie zalewali to teraz mam malo roboty ze sprzataniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25
U mnie na wiosce jakiś miesiąc temu ktoś podziurawił gościowi 50 bel sianokiszonki, szczęście że starych, a ostatnio nieznany sprawce pocioł folię w pryźmie z sianokiszonką innemu typowi :mellow:

jak podziurawił to jest specjalna taśma do zaklejania.


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Tylko taką taśmą możesz jakieś pojedyńcze niewielkie dziury kleić, u mnie jak krowy 3 rolki rogami rozwaliły to nawet nie było co ratować (krowy sąsiada , spierdo.ilły mu z pola)


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian1992    102
jak podziurawił to jest specjalna taśma do zaklejania.

 

Niektóre podziurawił to zakleili,ale większość tych bel nie nadawała się do klejenia i owijali je drugi raz albo do obory żeby jak najszybciej spaść


Nie zezwalam na korzystanie z zamieszczonych przeze mnie obrazków bez mojej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek84    30

u mnie znajomemu w położonym życie pocięli na 3 części brony konne i położyli w żyto efekt, ślimak, motowidła, kosa i parę jeszcze innych rzeczy jak nie do wymiany to remontu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz2    11

Nam się c-385 rozleciał na polu za płotem i stał całą noc rano patrze a tu korek odkręconu zaglądam do zbiornika a tu pusto :) a był prawie pełen zbiornik... niby 50 m od domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal7    0

Myślę,że tu to będzie pasować. Otóż moja sąsiadka zakupiła pewnego dnia czeski eko groszek. Jak nachajcuje w tym piecu to ja z odległości 10m nie widzę swojego domu a najgorsze jest to , że jak dzisiaj napaliła to w chałpie można się udusić. :blink: :D Co zrobić z takim ewenementem co mi poradzicie. Z góry dzięki :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yarecki12    2

Wydział Ochrony Środowiska w Starostwie Powiatowym to chyba najodpowiedniejsza instytucja od tych spraw, albo może do kominiarza :unsure:

 

Mateusz2, dobrze że tylko spuścili paliwo a nie coś do baku dolali albo dosypali.

Jeden pracownik u nas drugiemu zrobił dowcip i zakręcił mu kranik od paliwa w ursusie i jak przejechał 300 metrów na drugie podwórko to ciągnik zgasł i nie wiedział co się dzieje, patrzy bak pełny :blink:, przyszedł z buta i mówi że ciągnik popsuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj