Marcin1987

Złośliwość ludzka nie zna granic!

Polecane posty

ja nie rozumiem ich po co to robią, rozumiem jakiś dowcip typu przestawienie taczki gdzieś ale z tą rtęcią i bolcami to przesada.


Zdrowia szczęścia pomarańczy niech Ci Żona nago tańczy!!!;). Życzy Wojtek :D :D :P
__________________________________________________________________________
Zdradzę Ci największą tajemnice internetu:
google nie gryzie wikipedia też!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Do tego pasuje zwrot

"Kali ukrasc krowe, to dobrze. Kalemu ukrasc krowe, to nie dobrze" ;)

Ciekawe co by mowil taki pacan jak by mu sie takie dziwne rzeczy dziac zaczely :D a z ta kiszonka to juz przegiecie na maxa, skoro sprawca jest, dowody tez sa to nic innego tylko sprawe w sadzie zakladac :angry:

 

U mnie narazie takie ekscesy nie odchodza i mam nadzieje ze odchodzic nie beda :D


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo    3

kilka lat temu ktoś nawbijał nam prętów w polu i podczas orki powyginały sie slupice. we żniwa znajomemu w kombajnie dosypali do baku piasku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiRol    53

A u mnie na podwórku w nocowala C330i ktoś wlazł i za***ał mi tą belkę od tuza i spuścił prawie pełny bak paliwa na ziemie, Jak to zobaczylem to byłem taki wk**** ze nie wiem :angry: :angry:


http://www.youtube.com/user/Michalek69pl
Zapraszam do oglądania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

U mnie tez tak kiedyś było na drogim gospodarstwie zostawiliśmy T25 w stodole stał około dwóch tygodni potem przychodzimy po ciągnik a tu nie chce zapalić zaglądamy do baku a tam korka nie ma i ani litra benzyny wszystko było spuszczone a korek leżał w zbożu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    206

Nam ktoś 3 lata temu podpalił bele na polu było ich 40 sztuk :angry: Złomiarze ukradli śrube rzymską tez,normalnie żenada :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black08    4

u nas tez ludzie sa złosliwi, mi osobiscie wrzucili papier toaletowy do baku w bizonie dzień czyszczenia, butelki na polu, znajomy kupił classa dominatora to wbił mu ktoś z 40 pretów 15cm w pszenice jescze na zółto pomalowane tak ze 3 kosy załatwił, drugiemu w kuk przy chacie tez pozawieszali prety 1 dzień pracy 1,5 dznia przestoju, w wiosce obok gościowi włozyli łańcuch od przenosnika do obornika w pokos rzepaku to koles opowiadał ze kawałki lezały nawet na wytrzasczach, klepisko cepy przenośnik pochyły do remontu, gosc normalnie załamany bo dopiero co zaczoł kosic a 15 ha rzepaku na polu. teraz ostatnio troche sie uspokoiło moze ludzie poszli po rozum do głowy ;)


kujawy to jes to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin1987    2

Była to polska sieczkarnia Z350/3 i tam na początku rury jest taka okrągła blacha to mieliśmy problem ze znalezieniem tego

a gościu nam mówił że przy takich zniszczeniach nie możliwe by cokolwiek znaleźć co mogło być tego przyczyną przy pełnych obrotach maszyny mogło polecieć kilkadzięsiąt metrów dalej !!!!!!!! Zastanawiam się co będzie w tym roku aż strach pomyśleć !!!!!!!!!!!!!!!!!!! za takie coś to bym gościowi ręce na pinek i siekiera następny już by się zastanowił zanim by poszedł zrobić coś takiego !!!! a pole mam oddalone o 3 km od domu

A tak propo tego złodziejstwa znam przypadek gdzie gościowi ukradli 200 litrów ON, 50 metrów kabla siłowego, wiertarki gumówki a na dodatek znaleziono taczkę na polu za oborą a w chlewni było pełno krwi i brakowało jednego tucznika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endriu89    0

ja to jak bym znalazł takiego to za jaja i na drzewo z nim!!

albo tak wpier**** żeby omijał was na kilometr.

mi kiedyś brame ukradli w sylwestra i z tego co widziałem to była jedyna wyniesiona we wsi więc w następnego sylwka wyniosłem z kumplem wszystkie po kolei i już jakoś spokój mam bo każdy swojego pilnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

U nas barierki na moście na szocie gminnej wzieli się obcinać ale podcieli do połowy wygieli i zostawili, pewnie ktoś najechał!!

Kumplowi kiedyć pod c385 pod wszystkie koła poustwiali na sztorc 3 calowe gwoździe na podkładakach z blaszki z tyłu i z przodu tak że gdy ruszył wszystkie koła załatwił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karpik9    0

ostatnio jak kosił u siebie mój znajomy kukurydze to nają takiego pracownika co dla jaj jego całą przyczepę kukurydzy razem z traktorem przewalił jadąc po brzegu pryzmy bo tak go nie lubił no i dureń się poobijał ale mówił że fajnie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek1987    0
U mnie tez tak kiedyś było na drogim gospodarstwie zostawiliśmy T25 w stodole stał około dwóch tygodni potem przychodzimy po ciągnik a tu nie chce zapalić zaglądamy do baku a tam korka nie ma i ani litra benzyny wszystko było spuszczone a korek leżał w zbożu

Nie wiedzialem ze T25 na benzynie chodzi;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
Nie wiedzialem ze T25 na benzynie chodzi;d

 

chodziło mu w sensie chyba ropa ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2
Nie wiedzialem ze T25 na benzynie chodzi;d

Mój T25 jest z limitowanej serii na benzynę ;)

Chodziło mi o ropę ale z rozpędu napisałem benzynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

u mnie nic sie takiego jeszcze nie zdarzyło ale mamy pole od szefa wujka jakies 10km od domu i pojechalismy tam kosic owies i wpadl nam kamien i 1 dzien postoju ale znalazlem jeszcze z 2 cegly i pare wiekszych kamieni na polu cos mi sie nie wydaje ze to zostalo wyorane :rolleyes:

przyznam sie wam ze lubie siedziec na belach slomy niekiedy jedziemy z kumplami posiedziec ta i pogadac bo fajnie i cicho ale nic nie robimy nie palimy fajek ani bel nie zrzucamy bel z gory nie rozwiazujemy sznorkow nie tniemy siatki ani nic bo wiem ile trzeba wlozyc w to pracy i pieniedzy


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek1987    0
Mój T25 jest z limitowanej serii na benzynę :rolleyes:

Chodziło mi o ropę ale z rozpędu napisałem benzynę

Wiedzialem ze o ropke chodzi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateuszsn    0

Słyszałem, że dla gościa z pod okolic łodzi wykosili ok 2,5ha pszenicy, a złośliwy złodziej słomę sieczkarnią pociął :rolleyes: (w nocy to się odbywało)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie we wsi u jednego gościa w nocy wykombajnowali 500 kg czarnej porzeczki, a w tym roku była w cenie jak nigdy ale szkoda ze przemarzła.


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

No naszczęście u nas takie rzeczy nie mają miejsca . Jedyne co odważą się kraść to jak do kogoś coś idą robić i wiedzą co gdzie jest.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

Nam kila lat temu konkurencja nasypała cukru do zbiornika paliwa do kombajnu.Po jakimś czasie pijaczki sami sie wydali ale co z tego nikogo za reke nie złapalismy.Ale ten co to zrobił sie zdziwił jak na drugi dzień juz kombajn pracował w polu.To był poczatek żniw i jakos popołudnie brat ruszył na pole a my pojechalismy jeszcze po paliwo bo było juz mało, on ujechal jakieś 1.5km i kombajn zgasł wiec myślelismy ze to paliwo sie skonczyło i 100l buch do zbiornika ale niestety juz nie odpalił. Prawie całą noc go czysciliśmy a w zbiorniku było ok. 10kg cukru.Ale naszczescie niezaciagnoł go do silnika i nic powaznego sie nie stało i od rana kombaj juz pracował.


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gutomir    0

u mnie we wiosce w wakacje kabele kradli ja miałem dmuchawę u sąsiadki to 30m kabla ukradli i to dosyć grubego a u mojego sąsiada to dwa razy ukradli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo    36
kto robi 10km od domu kiszonke zawsze sie ktos znajdzie kto ci coś zrobi wujek nie chce przed domem na łące zrobić kiszonki bo sie boi że mu ktos poprzedziórawia ;/

ta tylko spróbowałeś kiedyś jechać a właściwie przejechać przez drogę 216 tzn. główną trasę która biegnie z Helu do Gdyni w sezonie traktorem??? :rolleyes: powiem ci że za dnia to jest praktycznie niemożliwe!!! a i w nocy bardzo trudne bo wujek musi tylko przejechać na drugą stronę więc jak robił jeszcze w pryzmach to robił na polu a teraz robi bele sianokiszonki na łące i jesienią je zwozi do domu :rolleyes: ale to jest tylko ludzka mentalność i głupota żeby drugiemu świnie podkładać zamiast się w kupie trzymać :(


Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol I    1

Jak przy drodze mieliśmy kukurydzę to ludzie z miasta zrobili sobie tam śmietnisko, całe wory śmieci leżały. Tata jak kiedyś prasował słomę prasą kostkującą (niemką) to w pokosie ktoś mu schował zawias od wrót jeszcze z kawałkiem drzewa był, na szczęście ścięło się zabezpieczenie na dużym kole. Ja słyszałem że tryby wieszają na kolbach kukurydzy.


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kizo    7
Była to polska sieczkarnia Z350/3 i tam na początku rury jest taka okrągła blacha to mieliśmy problem ze znalezieniem tego

a gościu nam mówił że przy takich zniszczeniach nie możliwe by cokolwiek znaleźć co mogło być tego przyczyną przy pełnych obrotach maszyny mogło polecieć kilkadzięsiąt metrów dalej !!!!!!!!

 

My mieliśmy taką sama akcję w Z320 z tym że podejrzewamy, że albo stolnica pękła albo nóż się poluzował i wysunął przez co zaczepił o stolnicę. Owszem cała maszyna skiereszowana była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj