Marcin1987

Złośliwość ludzka nie zna granic!

Polecane posty

bartus16    10

co!!!!!!!???????? buehehehe to mogł otwierac szyby nafotowe hehe ;)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klusek    9

Nie chce sie chwalic ale we wsi gdzie mieszka moj wujek jest niejaka p.Brygida G. Doczepiła sie do koscioła, do gminy i GOK-u.Ogółem do całych Czastar.Ściągła Telewizje,radio i gazete.Powiedzcie czy ona jest mądra?!.Żeby jeszcze cos prawdy było a ona cały czas kłamie.Tu jest reportaż na TVN24:

http://www.tvn24.pl/2142295,0,0,7,1,sama-p...tkim,wideo.html

 

Ludzie straszą ja ze ją zabiją a to co mi sie podoba sąsiad jej powiedział ze ja w szambie utopi....Ja niewiem czy ona ma z tego jakaś satysfakcje?Według mnie to ona normalna nie jest...

 

Proszę bez nazwisk.


"... bo do ciągnika trzeba mieć zamiłowanie..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

..."przejechał samochód kota i kot leży 4 dni"... @klusek ja ci współczuje mieszkać z taką kobietą w jednej wsi to nic przyjemnego ;)


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Do Czastar akurat mam nie daleko i jeszcze kumpla w klasie właśnie z tamtąd ;) Z opowiadań kumpla wnioskuje, ze jest ona chora na umyśle kobietą, która by chciała aby wszystko było po jej myśli. Przesadnie wszystko wyolbrzymia i tyle wam powiem :(


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Ja staram się wysłuchać jednej i drugiej strony bo prawda zazwyczaj leży po środku. ;)


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morowa91    6

Jak my jechaliśmy kombajnem to jeden kierowca cieżarówki jedąc za nami zaczął trąbić, jakby niewiem jak się spieszył, mógł wyminąć kombajn, bo z przeciwnej strony nic nie jechało, a my nie mieliśmy gdzie zjechać bo to było w lesie i przez całą droge tylko ten jeden koleś i sam niewiem czemu i to takie coś denerwuje i jakby rolnik już wogóle niemógł na droge wyjechać swoim sprzętem :angry: :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

To ja bym proponował w takiej sytuacji się zatrzymać. Przejść sie do tego pana i zj***ć go jak szmacia** konia. a potem z uśmiechem na twarzy odejść. ;)


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobiasz912    1

Tacy ludzie to całe życie nic nie robili :angry: ,a teraz jak ktoś na wsi zaczął się rozwijać to już mają wielki problem bo ten kupuje nowe maszyny, buduje obory, garaże ,a oni nic nie mają i zazdroszczą :angry: by najmniej u mnie tak jest


Praca rolnika godna jest szacunku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raffx89    2

Mnie najbardziej wkurza jeden sasiad co zawsze jak orze to sobie cos przyora :angry: .Jest droga dojazdowa do mojego pola a ten dupek zawsze jeszcze wezmie te 2 skiby tak ze potem mam biede przejechac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
snopek4    4

Ostatnio slyszalem od goscia ze jechal on sobie traktorem z przyczepa i przed przejazdem kolejowym stanal bo zaczely mrugac swiatla ze pociag jedzie w tym samym momecie podjezdza do niego gosc samochodem i krzyczy "Czego hu...stoisz" a ten gosc bez zastanowienia siega do skrzynki wyciaga mlotek wychodzi z ciagnika i do goscia "Dac ci hu..."(a ze wygladal troszke strasznie bo jakas tam kufajka na plecach i broda dosc spora) jak gosc nie depnie na wstecznym to juz przez przejazd nie przejechal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Opiekujemy się gospodarstwem wója ,który zmarł. Codziennie jeżdzimy karmić tam psy i gołębie , wszystkie garaże są zamknięte na kłódki , które wczoraj w nocy ktoś zalał klejem że nie da się ich otworzyć :angry: najprawdopodobniej był to sąsiad , który "czycha na spadek po nim" na dodatek nie chce oddać ciągnika którego pożyczył na drugi dzień po pogrzebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ja z takim czyms bym szedl na policje..


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

no i na co ty czekasz ???? IDZ NA POLICJE!!!! to jest ku*wa zwykłe chamstwo!!!nie wiem gdzie sie tacy ludzie rodzą ;) :angry: chamstwo chamstwo i jszcze raz chamstwo!


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

wszystko w swoim czasie , jak dostaniemy pismo z sądu ,ze gospodarstwo przeszło na nas to w zębach przyniesie tego ursusa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klusek    9

lysyrolnik a z kad jestes?? a wracając do mojej sprawy to ta kobieta nie ma sie chyba czym zajmować.Ej a najlepsze jest to ze chodzi normalnie z usmiechem na twarzy po wsi i wszystkim dzień dobry mówi.Ja jej tam nie odkiwłem jak ostatnio przejeżdżałem C-360 przez droge a nawet zatrąbiłem.A tak nawiasem na TVN24 na tym reportażu jak sie dobrze przypatrzeć widać starszego pana w siwej koszulce na ramiażkach z czerwonym rowerem to mój dziadek:)


"... bo do ciągnika trzeba mieć zamiłowanie..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12

Noto u nas Wujek On ma obsesje nad Polami.. To Od innego Dzierżawimy pole Gdzieś około 3 ha Noto Ten Wujek co ma obsesje nad polami poszedł do tego innego i powiedział żeby jemu dał dzierżawę bo on daje więcej... Hamsto i jeszcze raz Hamstwo ale na szczęście ten inny wujek sie go nie posłuchał ;)


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOKSKOZLOW    0

@endrju niedaleko mnie jest taka wioska co karzdy to rodzina daleka ale rodzina i to nie jest śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wueska    1

takich wsi jest dużo u mnie większa część to jakaś moja rodzina, tylko kilku gospodarzy to nie rodzina a tak to wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Wiecie co , przeważnie , to chodziło mi o kontekst zdania , ale napewno bym lepiej tego nie napisał . B) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek96    0

Kiedyś do nas przyszedl sąsiad jak wywalalismy obornik, że mamy go tu nie składować, bo to leci na jego sad i że wezwie sanepid , mój tata mu powidział ze jak u niego były śmieci to było dobrze, to sie od tego tematu odczepił, ale powiedział że mamy po jego terenie nie jeździć,a wiadomo jak jest sąsiad to zawsze jeden drugiemu troche wjedzie na jego teren, chociaż aby nakręcić przyczepą, ale on sie uparł i sie kłuci żeby po jego nie jeździć to mój tata mu tłumaczy że ma ten sad taki zarośnięty ze by do niego nie przeszedł jek by troche nie było dróżki i że przecierz jego synek koło naszych maszyn jeździ to jest dobrze, a przecierz możesie nadziać na jakąmaszyne i będzie że to my specjalnie zrobili, a my jeżeli on chce możemy na jego nie jeździć, i jużnie jeździmy od zaraz i będzie spokuj, aon sie znowu do tego obornika przyczepił że płyty niema, to to mówimy nie trzeba mieć ale jak chce to możemy mu pokazaćze mamy, a on sie kłuci czemu mu ty mamy obornik i takie tam, to mój tata go prowadzi do tej płyty, a on trzy razu tacie mojemu z pięści w głowe, tak że mu nos rozciął i okularu całkiem zepsuł, tata się przewrucił i karze mi iść po mame żeby zadzwoniła po policje, to ja po nią biegne a tata w tym czasie wstał i tak jak to robi policja szybko go położył na ziemie, mama przychodzi, widzi że tata cały ukrwawiony to dzwoni po policje, ale wiecie jak to jest z policją, nie odbierają, to na pogotowie, pogotowie powiedziało żezaraz przyjadą to moja mama w tym czasie zadzwoniła po wuja, poszłą po kuzuna i po sąsiada, pogotowie przyjechało zbadało tate i zadzwonili po policje, sąsiad oczywiście udawał że go wszystko boli, okazało sie ze miał 1,5 promila...

co z takim zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12

A u mnie jakieś 20 lat temu kopaliśmy buraki nasienne a w tedy nie mieliśmy kombajnu buraczanego i kartoflanego to rwaliśmy, nać obcinaliśmy i na przyczepę I Sąsiad nam pomagał i tata dziadek babcia i on wracali z pola a pole było daleko wiec na jego polu była taka droga a tata myślał że to jest takiego pana ze wsi ale ojciec wiedział że ten pan sprzedaje to pole ale nie wiedział ze sąsiad kupił to pole wiec wjechali na tą drogę a sąsiad widły w plecy tacie w tedy dziadek szybko z przyczepy po karetkę i po policje policja przyjechała na komendę zabrała a pogotowie do szpitala. Po miesiącu Była rozprawa w sądzie.. Sąsiad dostał 16 000 zł kary... :angry: :angry: Jego Szwagier chciał żeby poszedł i przeprosił tatę ale ten nie chciał i do tej pory nie rozmawiamy z nimi....


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj