Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
karol1994

SGGW-Rolnictwo-podręczniki

Polecane posty

karol1994    0

W tym roku zaczynam studia na tym kierunku i interesują mnie podręczniki. Czy na wykładach i na ćwiczeniach będą mówić jakie podręczniki mamy mieć? Gdzie je można dostać? (np. jakieś księgarnie blisko sggw) Z góry dziękuję za pomoc.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez mrc1005
      Witam,

Miał ktoś z was styczność z "Zakładem Mechanicznym Jan Bareła" mieszczącym się w Woli Przerębskiej koło Przedborza pow. radomszczański woj. łódzkie? 
      Użytkujecie maszyny wyprodukowane przez ww firmę. Jak wygląda sprawa jakości i trwałości wykonania maszyn? Przymierzam się do zakupu pługa 3x35 do mojego ciągnika 62km i chciałbym poznać wasze opinie.

Dziękuję za odpowiedzi. 

Pozdrawiam
    • Przez RolPro10
      Witam. Jestem na kupnie prasy Welger Lely 220 profi (2002 r.). Prasa w fajnym stanie tylko mam problem (pytanie) czy da sobie z nią rady Ciagnik Massey ferguson 375 (75 km) rok 1992 ? Pracował by bez nozy tylko z rotorem. Aktualnie mam Claas rollant 44s i daje rady bez żadnych problemów. Pracuje przy sianokiszonce. Traktor silny  bo wyciąga na naczepie pod górę (10%) 8 beli z sianokiszonki bez najmniejszych problemów. Zmieniam poniewaz claas 44s nie nadaje sie do siankiszonki. I chcę powiększyć gospodarstwo.

• Przez RolPro10
      Znacie jakieś Bardzo dobre technikum mechanizacji rolnictwa w Małopolsce?
    • Przez Filipeusz
      Na Targach prezentowane będą:
      maszyny i urządzenia rolnicze pasze i dodatki paszowe wyposażenie budynków inwentarskich zwierzęta hodowlane i ozdobne nawozy i środki ochrony roślin budownictwo odnawialne źródła energii krzewy i rośliny ozdobne wyposażenie ogrodów, żywność tradycyjna i regionalna przetwórstwo rolno-spożywcze instytucje działające na rzecz rolnictwa i obszarów wiejskich Targi odbędą się na terenie Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, przy ulicy Jagiellońskiej 91 w Olsztynie.
    • Przez Artaban
      Cześć!

Mam pewną sprawę. Hoduję opasy i chciałbym przerobić niewielką oborę ze ściółki głębokiej na ruszta. Chciałbym wiedzieć kilka rzeczy Jedna z nich to to jak sprzątać pod nimi. Chodzi o to jak najlepiej "urządzić" pod rusztami aby nie było problemów, czy trzeba będzie najpierw to mieszać żeby było można to wybrać? Jak byki czyją się na rusztach itp. Bardzo proszę o rady i wasze opinie