Skocz do zawartości

Polecane posty

po prostu facet tak powiedział że u niego żółw nie jest synchro  ja mam problem z żółwiem wysypana przesuwka i wszystko co jest pod nią około kilograma złomu pod żółwiem numerów nie mam i jeszcze koło od jedynki tak na dzień dobry

a co kolego zajmujesz się może naprawą po ile chcesz za wyjęcie i włożenie skrzyni?

Wiadomość z agroFakt.pl

marian20    21

Witam. Odświeżam temat. Mam idę tyczna sytuację. Zmieniając z A na B brak reakcji a po włączeniu C szarpie jakby już było D. Dalej idąc na D zero reakcji. Dodam że na zimnym ciągniku na początku polbiegi chodzą czasami normalnie. Po kilkunastu minutach już jest jak napisalem. Które elektrozawory odpowiadają za polbiegi?
Zapomniałem napisać że mowa tu o 6140.

andrewk    74

Witam. Odświeżam temat. Mam idę tyczna sytuację. Zmieniając z A na B brak reakcji a po włączeniu C szarpie jakby już było D. Dalej idąc na D zero reakcji. Dodam że na zimnym ciągniku na początku polbiegi chodzą czasami normalnie. Po kilkunastu minutach już jest jak napisalem. Które elektrozawory odpowiadają za polbiegi?

Zapomniałem napisać że mowa tu o 6140.

Sprawdź ciśnienie - tabela poniżej :

post-93767-0-43182700-1506618846_thumb.jpg

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" -_-

marian20    21

Ponownie odświeżam. Nie miałem czasu zając się tymi półbiegami. Teraz siadam do tego i mam pytanie. Czy podczas kontroli tego ciśnienia muszę korzystać z dwóch manometrów jednocześnie jak na obrazku czy może być jeden. ??

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się