krrzysiu1009

John Deere 1188 SII Hydro 4-Opinie

Polecane posty

Daniel215    1

czy któryś z użytkowników JD 1188 lub 1177 mógłby napisać zwarcie i na jego temat w jednym poście... i ile spala... nie interesuje mnie dokładnie ile na ha, tylko czy nie za dużo jak to mają inne JD apetyt ;)

 

MarcinJvD@

a ty jesteś zadowolony ze swojego...(o ile dobrze pamieta to posiadasz takeigo)

mógłbyś coś wiecej napisać w jednym poście żeby to było czytelne...???

z góry dzięki

pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinJvD    8

11-ska jezeli jest utrzymana to kombajn w swoich parametrach bezkonkurencyjny co do wydajnosci i jakosci zboza.jest prosty w obsłudze i nie tak bardzo skomplikowany jak inne kombajny zachodnie.czesci da sie już wszedzie zakupic takze nie ma z tym problemu. jesli chodzi o obsluge to wszystko jest praktycznie w jednej rece. ja osobisci jestem zadowolony tylko trzeba trafic na utrzymana sztuke. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalosik    0
Czy ktoś z Was ustawiał zawory w silniku? Jaki luz powinien być? Jaka kolejność?

 

Koledzy ponawiam pytanie. Jak ustawić zawory? Czy może ktoś z Was wie? Silnik - RG 6466. Help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonh1177    0
11-ska jezeli jest utrzymana to kombajn w swoich parametrach bezkonkurencyjny co do wydajnosci i jakosci zboza.jest prosty w obsłudze i nie tak bardzo skomplikowany jak inne kombajny zachodnie.czesci da sie już wszedzie zakupic takze nie ma z tym problemu. jesli chodzi o obsluge to wszystko jest praktycznie w jednej rece. ja osobisci jestem zadowolony tylko trzeba trafic na utrzymana sztuke. pozdro

 

witam masz moze instrukcje obsługi do kombajna z serii 11??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edyson    0

Witam.

Co do 1188 należy zwrócić uwagę na ten wałek podsiewacdza i nie przesadzić ze smarowaniem łożysk na tym wałku - zakryte dekielkami na ramieniu.

Wada 1188 są sita do są dwa, ja musiałem zregenerować ustawianie szczeliny dolnego sita bo mi się jedno otwierało.

Przed zakupem warto zwrucić uwagę na blachę osłony młucarni pod zbiornikiem zboża, ja mam tam dziury i wali kupe słomy pod silnik, dwa sezony temu tam mi się zapalił.

Można sprawdzić ciśnienie silnika na wężu spustu oleju z filtra silnikowego - mały wężyk zaślepiony kurkiem.

Chłodnica wodna najlepiej ją wymontować i dokładnie namoczyć i wyczyścić.

Łożyska wentylatora najlepiej wymieniać co 4 sezony - tak mi powiedział serwisant JD.

A co do spalania to od 18 do 22 w rzepaku.

 

Co do wydajności podczas koszenia ok 2-2,5 ha/h szybciej to zaczyna gubić ze słomą.

W sumie maszyna prosta i łatwa w obsłudze. Nie miałem z nią większych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grześ    4

2,5 ha /h to już pewnie nie zdąży skosić słomy tylko ją zrywa no chyba że z hederem 6,1m. Mój wałek pomiędzy podsiewaczem a koszem sitowym wytrzymuje.

Jak są chętni to chcę sprzedać mojego 1188H4 z 1990r. Więcej info na groow@wp.pl


The Truth Is Out There

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grześ    4

S2 to modele od 1990 do 92

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

The Truth Is Out There

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jara64    0

Posiada ktoś wiedzę, jaka jest wartość ciśnienia wtryskiwaczy w John Deere 1188 H4? Oraz przerwy na zaworach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Acech
      Witam, 
      W w/w ciągniku mam problem z wałkiem WOM, zaraz po załączeniu stacyjki wyskakują poniższe błędy (oraz nie działa wałek WOM):
      BCU: 
      523813.01
      523811.01
      523812.01
      523814.01
      523806.01
      523815.01
      Znalazłem w sieci opis błędów i aby sprawdzić bezpiecznik F02 PLB/01 i 02 - za niskie napięcie na module mocy PC5. Wszystkie bezpieczniki w kabinie sa ok (natomiast bezpieczników o takich oznaczeniach nie znalazłem. Czy ktoś miał podobny problem lub ma dostęp do schematu? Na który pin sterownika ma wchodzić to napięcie? Czy to może jest uszkodzony sterownik BCU?  
      Z góry dziękuję za pomoc.
      GT
    • Przez Slavan
      Witam. Przymierzam się do zakupu john deera w540 z 2009r. Posiada ktoś taki i jest w stanie się wypowiedzieć na jago temat? Czy lepiej go odpuścić i wziąć 2256? Areał 110ha zbóż i 70ha qq.

    • Przez RolnikMat
      Zainteresował mnie ten model kombajny marki JOHN DEERE. Czy moglibyście mi powiedzieć co nieco o nim. Jakieś dane techniczne chodzi mi tu o moc silnika, masę kombajnu, cena, awaryjność. Proszę nie dawać linków z przekierowaniem na 1450 cws.
    • Przez Bartusek2
      Witam mam pytanko jak oceniacie jd 6506 mam do kupienia takiego https://www.olx.pl/d/oferta/john-deere-6506-6510-szwecja-pewny-po-serwise-w-wanickim-piekny-opis-CID757-IDWIskM.html?search[filter_float_motor_hours%3Ato]=7000&search[filter_float_power%3Afrom]=90&search[filter_float_price%3Ato]=140000&search[order]=filter_float_price%3Adesc   i nie wiem co zrobić Z góry dzięki Pozdrawiam 
    • Przez Highlander54
      Witam
      Wie ktoś może jak kalibruje sie czujnik poziomu paliwa w john deere 1470? Wymieniłem go i teraz ciągle pokazuje minimalną ilość w zbiorniku i pokazuje się błąd z kalibracją czujnika
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj