krrzysiu1009

John Deere 1188 SII Hydro 4-Opinie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Co sądzicie o kombajnie John Deere 1188 SII Hydro 4 ??

 

Mam zamiar kupić ten kombajn i chciałbym poznać wasze opinie o tym kombajnie. Chciałbym się dowiedzieć jak najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mam John Deere 1550 CWS od zeszłego roku i jestem z niego zadowolony i nie żałuje wydanej kasy. Niewiem nic to tym kombajnie jak się spisuje itp ale napęd Hydrostatyczny jest super i żadna nawet najlepsza skrzynia biegów jest gorsza od hydrostatu więc polecam chociaż sam napęd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uchman01    0

czy może sie zapalić? tak samo jak każdy inny kombajn nie ważne czy jest to Bizon, JD, NH, czy claas. Wszystko w rękach użytkownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
czy może sie zapalić? tak samo jak każdy inny kombajn nie ważne czy jest to Bizon, JD, NH, czy claas. Wszystko w rękach użytkownika.

 

No i co to dało, bo nie rozumiem twojej wypowiedzi...?? :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uchman01    0

skoro znikła wypowiedz krzysia 1009 to sie nie dziwie, że nie rozumiesz bo to było właśnie do tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
skoro znikła wypowiedz krzysia 1009 to sie nie dziwie, że nie rozumiesz bo to było właśnie do tego :D

 

Chyba że tak...spoko... ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinJvD    8

Posiadam 11-stkę i jestem z niej zadowolony ,ale jest pewne "ale" ma swoje powazne wade a właściwie jedna.ale to chyba u wszystkich modeli 10.. 11.. 1450 i1550 peka w nich wałek który ciągnie podsiewacz ;) ja juz znalazłem na to rozwiazanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uchman01    0

Wydajność dochodzi do 20ha ale tylko gdy masz duże kawałki bo przejazdy i rozkładanie trochę czasu zajmują. Rocznie mój 1188 zbiera z powierzchni 180 ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grześ    4
Wydajność dochodzi do 20ha ale tylko gdy masz duże kawałki bo przejazdy i rozkładanie trochę czasu zajmują. Rocznie mój 1188 zbiera z powierzchni 180 ha.

Tak ale to muszą być naprwdę długie kawałki i pszenica krótka stojąca, plon max 6t bo jak wiecej to muszisz zwolnić. Też mam 1188 H4. Solidna maszyna mi pali bez sieczkarni ok 15l/h.


The Truth Is Out There

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinJvD    8

do 20l spali napewno i zalezy w jakim hederze.kombajn dobry ale też ma pewne wady...chłopaki może wie może z was ktoś kto handluje takimi kombajnami bo chcialbym kupić ale teraz jest ciężko spotkać w polsce sprzęt w dobrym stanie a w remonty już nie mam czasu sie bawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Posiadam 11-stkę i jestem z niej zadowolony ,ale jest pewne "ale" ma swoje powazne wade a właściwie jedna.ale to chyba u wszystkich modeli 10.. 11.. 1450 i1550 peka w nich wałek który ciągnie podsiewacz mellow.gif ja juz znalazłem na to rozwiazanie wink.gif"

 

 

 

 

 

a jakie to rozwiązanie jeśli możesz powiedzieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grześ    4

A mi właśnie w ostatnim sezonie on pękł. Moim zdaniem wina leży w tych gumowych łączeniach tego wału z podsiewaczem. U mnie pękł przy pierwszej gumie z lewej strony. Bardzo dziwne miejsce, dlaczego nie pękł na środku? Jak się okazało była mocno wybita guma. Wałek dorobiłem z prętu ciągnionego o twardości 40 ciekawe ile wytrzyma?

PS. Mam do niego niemiecją instrukcję obsługi jak by ktoś chciał to możemy się dogadać. Najchędniej wymieniłbym się na inną.


The Truth Is Out There

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinJvD    8

Też mam taką.to nie jest wina tych gum.za duż testów prezeprowadziliśmy i to jet wina materiału z jakiego jest on zrobilny i dlatego tylko w tych miejscach peka.a dotego podsiewacz jest ciezki i duze sily w tym miejscu wystepuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek08   
Gość maciek08

niedaleko mnie jest 1177 i właściciel sobie go chwali....... jedynie te części są cholernie drogie kiedyś złapał kamień dzięki któremu rozleciał mu się jeden wytrząsacz. koszt naprawy 10 tysięcy pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GSX    0

1188 H4 S2 czyli według was to dobry kombajn powiadaće coraz bardzije lata mi gul na taki kobajn ciężko o usługi w moim regionie a podobno tyle kombajnów jest


"...W życiu piękne są tylko chwile..." Dżem
"...Nie ma miejsca jak Dom..." PiH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalosik    0

Panowie i jak spisują się te dorabiane wałki podsiewacza? Wytrzymują?. Z jakimi problemami się jeszcze spotykacie w trakcie użytkowania? Wszyscy straszą urywającym się wałem wytrząsaczy. Czy to prawda? Przecież jest podparty. Znajomi, którzy użytkują 9... i 10.. nawet o tym nie wspomnieli. Jak to naprawdę jest? Szukam katalogu części. Czy ma ją ktoś z Was? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kizo    7

Mi w 975 pękł ten wałek wytrząsaczy całe szczęście z tyłu więc nie było problemu z wymianą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Acech
      Witam, 
      W w/w ciągniku mam problem z wałkiem WOM, zaraz po załączeniu stacyjki wyskakują poniższe błędy (oraz nie działa wałek WOM):
      BCU: 
      523813.01
      523811.01
      523812.01
      523814.01
      523806.01
      523815.01
      Znalazłem w sieci opis błędów i aby sprawdzić bezpiecznik F02 PLB/01 i 02 - za niskie napięcie na module mocy PC5. Wszystkie bezpieczniki w kabinie sa ok (natomiast bezpieczników o takich oznaczeniach nie znalazłem. Czy ktoś miał podobny problem lub ma dostęp do schematu? Na który pin sterownika ma wchodzić to napięcie? Czy to może jest uszkodzony sterownik BCU?  
      Z góry dziękuję za pomoc.
      GT
    • Przez Slavan
      Witam. Przymierzam się do zakupu john deera w540 z 2009r. Posiada ktoś taki i jest w stanie się wypowiedzieć na jago temat? Czy lepiej go odpuścić i wziąć 2256? Areał 110ha zbóż i 70ha qq.

    • Przez RolnikMat
      Zainteresował mnie ten model kombajny marki JOHN DEERE. Czy moglibyście mi powiedzieć co nieco o nim. Jakieś dane techniczne chodzi mi tu o moc silnika, masę kombajnu, cena, awaryjność. Proszę nie dawać linków z przekierowaniem na 1450 cws.
    • Przez Bartusek2
      Witam mam pytanko jak oceniacie jd 6506 mam do kupienia takiego https://www.olx.pl/d/oferta/john-deere-6506-6510-szwecja-pewny-po-serwise-w-wanickim-piekny-opis-CID757-IDWIskM.html?search[filter_float_motor_hours%3Ato]=7000&search[filter_float_power%3Afrom]=90&search[filter_float_price%3Ato]=140000&search[order]=filter_float_price%3Adesc   i nie wiem co zrobić Z góry dzięki Pozdrawiam 
    • Przez Highlander54
      Witam
      Wie ktoś może jak kalibruje sie czujnik poziomu paliwa w john deere 1470? Wymieniłem go i teraz ciągle pokazuje minimalną ilość w zbiorniku i pokazuje się błąd z kalibracją czujnika
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj