Skocz do zawartości
Kizo

Hamulce hydrauliczne

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ptaszyna    125

Nie będę udawał mądrzejszego niż jestem. Opisuje to co zauważyłem a zauważyłem że w rozrzutniku (zachodnim) są dwa siłowniki hydrauliczne po jednym na koło i w przyczepie (nie tylko tej ale obecnie we wszystkich) jest tak samo i tak wygląda.

post-30311-0-97203000-1457559014_thumb.jpg

Edytowano przez ptaszyna

karolas123    86

Przecież ten jest na pneumatyce, i inna sprawa że tandem albo pojedyncza ośka to inna sprawa niż hamowanie przyczepy dwuosiowej.

pany kto z was ma jakiś schemat zaworu który jest w ciągniku do hamulców hydraulicznych interesuje mnie jego  budowa i zasada działania , ścieżki płynu hamulcowego i ścieżki oleju jeśli by ktoś podrzucił taki schemat był bym wdzięczny .

Wiadomość z agroFakt.pl

ptaszyna    125

Przecież ten jest na pneumatyce, i inna sprawa że tandem albo pojedyncza ośka to inna sprawa niż hamowanie przyczepy dwuosiowej.

Przecież pisałem dwa posty wyżej że hydraulika czy pneumatyka, to robią teraz tak samo po siłowniku na koło. Czytaj dokładniej, zdjęcie jest na potwierdzenie. Inna sprawa że to zdjęcie przyczepy dwuosiowej 6 tonowej (więc wcale nie dużej) a nie tandemu czy pojedynczej ośki. Nie wiem o co Ci chodzi, rozwiń swoje wywody i umotywuj. 

ptaszyna    125

Przecież pisałem dwa posty wyżej że hydraulika czy pneumatyka, to robią teraz tak samo po siłowniku na koło. Czytaj dokładniej, zdjęcie jest na potwierdzenie. Inna sprawa że to zdjęcie przyczepy dwuosiowej 6 tonowej (więc wcale nie dużej) a nie tandemu czy pojedynczej ośki. Nie wiem o co Ci chodzi, rozwiń swoje wywody i umotywuj. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się