Zaloguj się, aby obserwować  
kalipso156

instalacja elektryczna 3060

Polecane posty

kalipso156    2

mam problem ze światłami w mf3060 otóż od pewnego czasu raz są raz ich niema. zapalam pozycyjne są przełączam na mijania i wszystko gaśnie i przy ponownej próbie włączenia nie ma już żadnych. wszystkie kostki sprawdziłem przełącznik i zasilanie wszystko jest oki. może gdzieś jest jakiś przekaźnik który przeoczyłem? ma ktoś jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal3050    74

miałem podobny problem tylko do mnie przyjechał kumpel i mi to zrobił tylko u mnie był kabelek przepalony a i mugby mi ktoś powiedzieć ostatnio gaśnie mi prawa lampa sprawdzałem wszystko i nic jedziemy i na dołku zgaśnie wyłoncze swiatła włoncze i wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalipso156    2

pewnie będzie u mnie tak samo bo jak im się pomyśli raz są dziesięć nie... trzeba będie chyba znowu miernik brać w łapki i szukać na piechotę. może są jakieś miejsca szczegulnie nararzone na przepalanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez fortschritt323
      witam mam broblem z instalacją w fortschritt zt 323 a dokładnie z deską rozdzielczą czy mógłby ktoś mi wysłać kolor kabla zasilającego deskę rozdzielczą i zdięcie  gdzie on wchodzi
    • Przez SzymonT532
      Cześć. Jakie macie opinie o MF 3060 ? Co się najczęściej psuje ? Na co zwracać uwagę przy kupnie ? Z góry dzięki
    • Przez dereniek
      Siema mam pytanie z jakiej blachy zrobić obciążnik do Mf 3060 i jaką wagę dobrać bo talerzowka waży tonę
    • Przez lukbold
      Naraz przestał działać podnośnik. Na panelu diody świecą się jak należy choć dostrzegam przygasanie a ładowanie koło 13.6V. Próbowałem też wciskać elektrozawory i nie ma reakcji podnośnika. Hydraulika zewnętrzna działa. Podejrzewam zawór podnośnika bo nie działa ręczne sterowanie. Rozbierał to ktoś? coś się przycięło? Jest tam parę śrub ale nie chce od razu wszystkiego rozkręcać bo tez nie wiem czego się spodziewać. Odkręciłem elektrozawory i znalazłem tam trochę mułu ale nie przycinały się. Może ma ktoś jeszcze jakiś pomysł gdzie szukać?
    • Przez kola89
      Witam, dzisiaj podczas jazdy przelanczalem z 2b na 4b i nagle traktor tak jakby przestal jechac. Od tej pory nie jedzie na zadnym biegu. Sprzeglo raczej wykluczam gdyz biegi wchodza normalnie i slychac ze w skrzyni cos pracuje (ale zadnych zgrzytow, po prostu slychac prace przy puszczonym sprzegle , a przy wcisnietym nie). Atak z tylu sie nie kreci, wiec obstawiam, ze awarii uleglo cos w skrzyni. Moze macie jakies pomysly. Mf 3060 z 1987 roku, skrzynia AB 16/16 bez polbiegu.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj