Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kalipso156

instalacja elektryczna 3060

Polecane posty

kalipso156    1

mam problem ze światłami w mf3060 otóż od pewnego czasu raz są raz ich niema. zapalam pozycyjne są przełączam na mijania i wszystko gaśnie i przy ponownej próbie włączenia nie ma już żadnych. wszystkie kostki sprawdziłem przełącznik i zasilanie wszystko jest oki. może gdzieś jest jakiś przekaźnik który przeoczyłem? ma ktoś jakieś pomysły?

Wiadomość z agroFakt.pl

rafal3050    73

miałem podobny problem tylko do mnie przyjechał kumpel i mi to zrobił tylko u mnie był kabelek przepalony a i mugby mi ktoś powiedzieć ostatnio gaśnie mi prawa lampa sprawdzałem wszystko i nic jedziemy i na dołku zgaśnie wyłoncze swiatła włoncze i wszystko jest ok

kalipso156    1

pewnie będzie u mnie tak samo bo jak im się pomyśli raz są dziesięć nie... trzeba będie chyba znowu miernik brać w łapki i szukać na piechotę. może są jakieś miejsca szczegulnie nararzone na przepalanie?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez jaco512
      jakie macie doświadczenia o mf 3060 ?jakie usterki w nich występują?
    • Przez BoNes
      Cześć jestem tu nowy.
      Wujek niedawno kupił Bizona Z056 z rozwalona cala instalacja elektryczna, niema w ogóle świateł i żadne czujniki nie działają,
      szukałem w internecie schematu instalacji elektrycznej ale znalazłem tylko do Bizona Z058 i z stad moje pytanie , czy ten schemat rożni się bardzo od modeli Z056 ? jeśli tak to w jakich miejscach, i czy warto robić nowa instalacje czy kupić gotowa ?
      Pozdrawiam.
      Słyszałem ze można zrobić ja na podstawie ursusa serii C-3xx, próbował ktoś ?
    • Przez ciapekc328
      Od czego zacząć remąt ? Wie ktoś coś na ten temat
    • Przez Przemek2203
      Witam,
      mam zamiar kupić wciągarkę elektryczną do żmijki żeby w stodole nie siłować się przy podwieszaniu jej do belki tyko zapiąć do wyciągarki nacisnąć guziczek i ot bez wysiłku leci w górę  na pewno przyda się też do drobnych remontów tylko nie wiem jaką wybrać, na oku mam taką  http://allegro.pl/wyciagarka-elektryczna-linowa-wciagarka-230v-250kg-i4828070439.html
      Doradźcie coś
    • Przez agrofan98
      Witam. 
      Posiadam Ariona 620 z 2012 roku, interesuje mnie gdzie jest wyprowadzone światło przeciwmgielne, mianowicie sprawdzałem w instrukcji, i nie ma żadnego przycisku ani włącznika, natomiast sprawdzałem gniazdo ciągnika i kabel który odpowiada za przeciwmgielne w przyczepie jest podpięty, sprawdzałem również miernikiem i wszystkie światła są, a przeciwmgielnych nie ma...Interesuje mnie to ponieważ chcę zrobić światła cofania w przyczepie i nie mam innego pomysłu gdzie je podpiąć