Polecane posty

grzesiekkk    8

Witam. Jaka moze być realną wartość ciągnika mf 255,rok 1989,pierwsze opony,łyse już,motogodzin 2200,brak kabiny,Ciągnik wygląda ładnie,Przebieg jest pewny.Moim zdaniem 18,19 tyś jest dobrą ceną.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiekkk    8

Napisałem,ze wygląda ładnie,zdięcia nie mam,silnik suchy,letki wyciek w okolicach rozdzielacza hydraulicznego i dzwigni sterowania hydrauliką zewnęczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Jak by miał dobre opony z tyłu a nie łyse.......

po za tym jak ma łyse opony z tyłu to raczej 2200mth nie ma .Chyba że pracował przy turze i załadunku węgla albo non stop asfalt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raffi    1

No właśnie, mój mf 235 ma ok 5700 i opony tył ok. 50-40%. Także nie do końca wierzę w jego "oryginalny" przebieg,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709

Zużycie opon nie jest proporcjonalne do przebiegu mtg. Jeśli pracował na betonie, bruku, asfalcie z zawieszanym narzędziem to inaczej się zużyje niż taki co jeździł po polach. Gleba a gleba też inaczej choć 2200 to musiałby ziemi w ogóle nie dotykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiekkk    8

Mialem Mf 255,miał zlożone opony stomil olsztyn,zrobiłem na nich 1600 mtg,zostało opon może 1cm,gdy go sprzedałem, takze jest ten przebig i zuzycie opon mozliwe. Ciągnik o którego cene pytałem ,mam mozliwość kupić.tylko ze obecny właśćiciel nie wie ile za niego wołać,a cene trzeba tak ustalic zeby obie strony były zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez oFsik
      Witam, na ile wyceniacie Bizona 1988r. z nową sieczkarnią(nie używaną, dopiero co założoną :rolleyes:), bez kabiny, pozdro
    • Przez emuel
      siema
      moze ktoś sie orientuje w jakiej jest cenie ursus c330 z 1996 roku w dobrym stanie bez kabiny
    • Przez Grzesiek84
      Witam
      Mam do sprzedania lejce skórzane długie, brąz ok 30 szt stan idealny mają kilka lat na ile je wycenić i czy ktoś chętny?
    • Przez Adrian3210
      Witam panowie, chciałbym abyście wycenili mojego t--25 z turem. Rok 78 w 2011 po remoncie silnika. W traktorze wymieniany był rozdzielacz dzięki czemu teraz spokojnie na niskich obrotach podnosi belki czy maszyny. W traktorze jedynym mankamentem jest blokada. Ona działa tylko że kilka lat temu ojciec rozbierał ciągnik i wyją tą nóżkę co się naciska na nią, bo wg niego byłą nie potrzebna. Tur w te żniwa bd miał rok, mechaniczny na linkę w zestawie widły i łyżka. Stan ciągnika bdb. Opony przednie 20% tylne 50%. Dolny zaczep polowy, górnego nie ma. Nie posiada kabiny tylko daszek. Ile nabił mtg po remoncie to nie wiem ale do tegorocznej wiosny pracował jako główny ciągnik na 12 ha.
    • Przez Kedzior12
      Witam. Mam na sprzedaż dużą ilość obornika bydlęcego, ale nie orientuję się obecnie, po jakiej cenie chodzi. Myślałem, aby sprzedawać po 35zł/t. Z załadunkiem byłoby 45zł/t. Czy to dobra cena?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj