patryk08105

serwo wspomaganie do Ursus C 385

Polecane posty

arektom    0

podzwon lub pojezdzij po skladnicach maszyn rolniczych powinienes dostac bez wiekszego problemu. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal13113    144

poszukaj w google numerów do firm które zajmują się hydrauliką siłową to ci z pewnością wyślą a mieć będą na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamcioxxxx    0

Siemka kicałem się was zapytać cy ktoś się podjoł naprawy serwa do 385 uszczelnienie go ?

a jak tak czy to jest cos skomplikowanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem z serwem w ursus 385 jechame soie do domu i zaczal mi wylatywac olej porozkrecalem go zobaczylem ze na serwo wylatuje olej z tego srodko czy tam jest jakis simereing czy cos? DZIEKI ZA ODP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Gdzie dokładnie leci ten olej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tak jest tam oring na tym dekielku, zależy jeszcze jaki Masz typ, bo są chyba trzy typy tych dekielków.

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wyjąć zabezpieczenie i wyjąć ten dekielek i na nim w rowku zakłada się nowy oring, nie wszystkie dekielki wyjmuje się tak samo, mówię o tym najnowszym.

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie wiem jaki Masz typ, jest to zwykły cienki oring, zaraz wstawię fotki i powiesz mi w ogóle jakie Masz.

{fotki z nata}

1. 163491943_2_644x461_serwo-mechanizm-wspo

 

2.wspomaganie-serwo-do-ursus-c-385-zetor-8

 

3.132851285_3_644x461_os-przednia-serwo-ur

 

3 i 2 ma taki oring, nie znam budowy 1, tego nie rozbierałem jeszcze.

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak nie ma tam tej dużej nakrętki, to jest tam zabezpieczenie i jest oring, rozmiaru oringa do tego typu Ci nie podam bo katalog mam do 3, a 2 ma bodajże trochę mniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tak, bo oring jest w rowku na deklu, to jest całe uszczelnienie i można to zrobić samemu na ciągniku, jak cieknie gdzie indziej to lepiej na wymianę bo sam nie zrobisz.

Ps. tylko niczego nie uszkodź, bo części zamiennych w sklepie nie ma, oring dostaniesz bez problemu.

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No przez komputer Ci go nie zdejmę     :P   jak nie możesz zdjąć, zabezpieczenie wyjąłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

bo na boku soc mam tego dekla?

Nie rozumiem co tu napisałeś, W ROWKU POWINIEN BYĆ, przynajmniej tak jest w 3-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To jest tylko oring, nie simering, właśnie ma być w tym rowku na obrzeżu dekla.

Weź do sklepu ten dekiel to Ci dopasują, podałbym Ci rozmiar, ale zdaje mi się że w tym typie jest mniejszy dekielek a mam rozmiar do serwa typ 3

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez SebastianP
      Chciałbym samodzielnie zamontować wspomaganie do c330 napędzane z rozrządu. Oś okrągła. Montował ktoś? Jaki zestaw polecacie? Mile widziane linki, oceny i opis problemów przy montażu. Pozdrawiam.
    • Przez pitur13
      Witam. Proszę o pomoc jak ustawić te wałki bo na zębatkach jest tyle znaków że mam mętlik 😕

    • Przez Marcin70707
      Witam. Chcę od restaurowac mojego Perkinsa w takim stanie jak wyszedł z fabryki w 1988😊. Dlatego potrzebuje kodów lakieru bloku i blach. Gdyby ktoś mógł mi je udostępnić byłbym bardzo wdzięczny😊. Szukam również szablonu to namalowania napisów na masce. Bardzo proszę o kontakt jeśliby ktoś miał bądź też proszę aby ktoś mi podał wymiary napisów i jak byłoby najlepiej je wykonać żeby wyglądało to estetycznie a nie "w miarę". Serdecznie pozdrawiam 😊😊😊

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj