Skocz do zawartości
bednar1024

wyjścia hydrauliczne zetor 7245

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bednar1024    0

witam doradźcie mi co z ty zrobić wcześniej było zaślepione korkiem ja wkręciłem szybko-złącze, próbowałem ruszać wajchą od podnośnika w jedną i w drugą stronę ale bez efektu ani kropli oleju, podnośnik podnosi dobrze pozostałe wyjścia działają obrazek poniżej

wlamaj1    34

Jeśli dwa działają a jedno nie to tak musi być. Jest to wolny spływ oleju (np. z rozdzielacza maszyny) i tam nigdy nie będzie ciśnienia.

Wiadomość z agroFakt.pl

Radekk    154

Kolego wgraj ten obrazek na jakiś hosting grafiki i wtedy będziemy mogli go zobaczyć. To co podałeś to adres pliku w twoim komputerze.

bednar1024    0
FINN    988

np, powrót oleju z tura ( ja mam tak podłączone w 914, bo też ma wolny powrót ), powrót oleju z jakiegoś silnika hydraulicznego... ogólnie ze wszystkich użadzen hydraulicznych, które wymagają ciągłego zapotrzebowania na oleje, ale działają tylko w jedną stronę. Stosuje się takie coś w celu mniejszego zuzywania się rozdzielacza hydraulicznego w ciągniku.

morek7211    8

Witam mam problem związany z wyjściami hydraulicznymi w zetorze 7011 ponieważ gdy podłącze przewody od belarki do gniazd przy ciągniku i włączam pompę i próbuję opuścić podbieracz to nie ma żadnych reakcji, podnośnik podnosi,a prasa też sprawna. Panowie pomóżcie, z góry dziękuje

kuzaj63    25

A przyczepę podnosi i opuszcza ? Bo jeśli tak to może to być problem ze szybkozłączkami.

Spróbuj podpiąć jeszcze pod drugie gniazdo.

Edytowano przez kuzaj63

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się