przemek99

Claas Arion - opinie

Polecane posty

MichalR    34

Nie zablokowałeś opuszczania pokrętłem od szybkości opadania? Ustaw szybkość opadania na maksymalną i spróbuj tak jak pisali ci w postach wyżej, przestaw podniesieone - stop - opuszczone i obracaj pokrętłem od regulacji głębokości na pozycji opuszczone aż przestanie świecić kontrolka.

Nie uczyli cię obsługi przy odbiorze ciągnika?


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koper1990    3

troche techiniki i sie czlowiek gubi :P

 

a daje sobie reke uciac ze podnosnik jest sprawany tylko operator nie oczytany

Edytowano przez koper1990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zolwik1990    1

Claas

 

Panowie ja miałem mówione tylko właśnie podnośnik został ominiety. Kręciłem już wszystkim a podnośnik się nie rusza. Podniosłem go przyciskami z błotnika a teraz nie chce się ruszyć. A ta mała czerwona lampka mruga co jakiś czas.

 

Panowie ja miałem mówione tylko właśnie podnośnik został ominiety. Kręciłem już wszystkim a podnośnik się nie rusza. Podniosłem go przyciskami z błotnika a teraz nie chce się ruszyć. A ta mała czerwona lampka mruga co jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maro0    11

z tego co pamietam to w instrukcji obsługi jest opisane jak uruchommic hudraulike i wytłumaczone jest co oznacza czerwona kontrolka, a skoro kupiłes ciągnik to instrukcje tez masz wiec wez sie za lekture :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

czerwona kontrolka informuje nas o tym czy podnośnik jest aktywny, czy też nie. A w instrukcji raczej Claas nie udostępnia kodów błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maro0    11

Własnie czerwona kontrolka oczyms informowała, czytałem w instrukcji ale nie pamietam co to było, jak sie dowiem napisze, a nie było to czy podnosik jest aktywny czy nie, bo ona po chwili powinna zgasnąc a skoro sie pali to cos oznacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zolwik1990    1

Panowie ta kontrolka jak zapale to świeci a jak włączę na opuszczanie i tym dużym pokrętłem przekręcę na dół to świeci mi się kontrolka opuszczanie a podnośnik stoi w miejscu muszę chyba zadzwonić do serwisu niech przyjadą i pokażą tylko chciałem się dowiedzieć od was. A instrukcję o podnośniku to przeczytałem dwa razy i wiem że jest jakiś błąd. Niech serwis się tym zajmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

Być może potrzeba będzie skalibrować podnośnik. Miałem bardzo podobne problemy. A jak świeci się kontrola na opuszczanie to może ciągnik zmienia głos. Jak by pompa miała ciężko czy coś w tym stylu? Dzwoń do nich niech ci przyjadą i skalibrują podnośnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zolwik1990    1

Panowie dzisiaj byłem u nich i wszystko gra. Tylko żaden z was nie powiedział mi że siłownik opada pod obciązeniem a jak jest podniesiony to sam nie opadnie. musiałem na nim skakać i jakos opadł. Ten podnośnik to skomplikowany jest kurcze mam mf 3085 i tam tez jest siłownik elektroniczny ale nie ma takich problemów a tu jakieś blokady, ale już się nauczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

U mnie opada bez obciążenia.


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jelcz    3

Znacie jakiegoś przedstawiciela lub pracownika firmy CLAAS? I jest użytkownikiem Agro Foto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M4t3usz    31

Chłopaki nie wiecie czy po wprowadzeniu nowej wersji arion 500/600 będzie nadal dostępna ta stara? Bo patrząc na przedział mocy to średnio to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jelcz    3

Koledzy dzisiaj byłem u delera Claas i mi wyliczył Claasa Ariona 410 Cis z ładowaczem i ful opcji za 328tyś zł brutto co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koper1990    3

z joystickiem wielofunkcyjnym ? to i jak powiem Ci duzo nasz z ladowaczem wyszedl 280 brutto

48 tys roznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jelcz    3

koledzy możecie mi powiedzieć czym sie różni Arion 420 i Arion 420 CIS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

CIS ma automatykę WOM na uwrociach, tryb Boost w transporcie i w pracach z WOM, CIS można wyposażyć w joystick wielofunkcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubus    22

W standardzie ma mocniejszą pompe hydrauliki i podnośnik za co w zwykłym musisz dopłacać. W CIS możesz również mieć QUADRATIV czyli automatykę zmiany biegów


Claas Arion 410 CIS
Zetor 5340 + Track Lift 100
Fortschritt E 514
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj