przemek99

Claas Arion - opinie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kamil41    29

ja zostane przy swoim ze jesli chodzi o 410C i w wersji podstawowej to da sie kupić za 180tys

200tys to juz inne wyposażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Więc pozostaje zadzwonic do dealera. Ja pozostaje przy swojej cenie.


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

Właśnie, nie mylcie Ariona C z CIS bo to jest inna cena i wyposażenie. 410 CIS to zgodzę się ze może kosztować 200netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

ale pewnie w lepszym wyposażeniu a tu mówimy o podstawie i jeszcze w gorszej wersji czyli C nie Cis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamnow31    0

Mógł by mi ktoś napisać szerokość ariona 410 na oponach tył 540/65 R38 przód 440/65 R28, bo nigdzie nie można tego znaleźć w katalogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

Na spawanych obręczach będzie jakieś 2,25m, na przestawnych powinno dać się zwężyć do ok. 2,1 m przy tych oponach.

  • Like 1

Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamnow31    0

Dzięki wielkie czyli jeśli będzie szufla 2,20 to spokojnie powinien się schować przy jakimś głębszym kopaniu, o to mi właśnie chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamnow31    0

hyhy :D wiecie jak jest czasem jakiś żwirek albo piasek przyjdzie wykopać jest problem a może być i tak ze wody będzie trzeba szukać :P, bo kopalnia mi się niedaleko szykuje wiec myślę przyszłościowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamnow31    0

Ma być na początek października z tego co mówił przedstawiciel i mam nadzieje ze się to nie przeciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jelcz    3

Oj to długo :blink: ...Jaki model? Jakie wyposażenie? Jaka Cena brutto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamnow31    0

Niestety bo cały sierpień ma fabryka stać. Biorę Ariona 410 w CISie cena brutto 228 tys. z tym ze w cenie jest jeszcze sterowanie do tura czyli flexpilot.

 

Wyposażenie:

 

Silnik: D.P.S. 4045 HRT 83 (TIER III) - pojemność skokowa 4.525 cm³ - 4 cylindrowy silnik turbodoładowany z elektronicznym wtryskiem Common Rail, 2 zawory na cylinder - chłodzenie powietrza doładowania - wentylator Visco - wydech boczny ze zintegrowanym tłumikiem - zbiornik paliwa 175 l - główny włącznik akumulatora - moc (ECE R 24) 70 kW/95 KM - moc homologowana (wg Dyrektywy 97/68/WE) 83 kW/113 KM - pneumatyczny układ hamulcowy 2 przewodowy - wstępny filtr paliwa.

Przekładnia: 16/16-biegowa QUADRISHIFT, czterostopniowa przekładnia przełączania mocy - elektroniczne zarządzanie przekładnią - chłodzone olejem wielotarczowe sprzęgło przekładni i WOM - przełączanie nawrotne REVERSHIFT - blokada mechanizmu różnicowego osi tylnej, sterowanie elektrohydrauliczne - wzmacniacz siły hamowania tylnych hamulców tarczowych - prędkość maksymalna 40 km/h.

WOM: 4 liczby obrotów (540/540 Eco + 1000/1000 Eco obr/min) - sterowanie elektrohydrauliczne - zarządzanie WOM do automatycznego włączania i wyłączania tylnego WOM - włączniki na błotnikach kół tylnych.

Oś przednia: Hydrostatyczny układ kierowniczy - kąt skrętu 55° - automatyka dołączania przy hamowaniu - samoblokujący mechanizm różnicowy.

Podnośnik tylny: Elektroniczna regulacja podnośnika TCE 15T - amortyzacja wstrząsów - udźwig max. 6500 kg - zaczep automatyczny - zaczep dolny wahliwy - przestawianie wysokościowe Piton Fix - dźwignie dolne i dźwignia górna z hakami zaczepowymi kat. 3 - mechaniczne stabilizatory dźwigni dolnych.

Hydraulika: System hydrauliki (o***rty) 98 l/min, 180 bar - 3 zawory sterujące podwójnego działania.

Kabina: Klimatyzacja - przestawialna kolumna kierownicy - fotel kierowcy amortyzowany pneumatycznie - siedzisko pasażera - otwierana szyba tylna + wycieraczka szyby - szklany luk w dachu - 8 reflektorów roboczych - 1 tylne lusterko wsteczne - migające światło ostrzegawcze - gniazdo 3 biegunowe.

Balastowanie: Uchwyt obciążników przodu 120 kg + obciążniki 600 kg

Błotniki: Błotniki przednich kół 470 mm, obrotowe

Ogumienie: Oś przednia 440/65 R28, oś tylna 540/65 R38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Ta cena za tego Ariona 410cis to z tamtego roku nie?


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

z tego nie wiem dlaczego @Prezes uważasz ze Arion musi byc duzo droższy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Tak tylko pytam z ciekawości:).

Mi powiedzieli w marcu 200netto po negocjacji to ich wyśmiałem :D


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamnow31    0

Ja nie mam pojęcia ile 430 kosztuje bo nie pytałem, a cena jest chyba z tamtego roku bo dotyczy sztuki która jest już w Polsce a ściągając nowego miało być już drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matmati2    4

ładowacza na nim nie posiadam, w orce jeszcze go nie wyprobowalem gdyz zakupiony byl pod koniec grudnia ubieglego roku, a w transporcie z beczka joskin 10 tys. do 21 l pokazuje na Cis

Jak Cis pokazuje Ci spalanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj