przemek99

Claas Arion - opinie

Polecane posty

karolasek    0

Witam koledzy mam pytanie jak się sprawuje Arion 620cis wady i zalety bo mam zamiar brać za 2 tygodnie na leasing ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolasek    0

koledzy potrzebuje pomocy od was ile wyskości ma claas arion 620 na oponach tył 600/65 R 38 przód 480/65 R 28 pilne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demolka19    0

620cis 0mth odbieram czerwiec-lipiec :P znajomy sobie chwali. Miał problem z wyskakującym jakimś błedem ale wymienili mu płytkę i jest wszystko w porządku. No i jakiś mały wyciek oleju zgłosił ale to nic poważnego-poprostu korzystał z gwarancji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

Demolka- zebys czasem cyrkow przy obiorze nie robil, jak bedzie mial wiecej h.

Dlaczego zdecydowales sie na claasa, pomijajac opinie znajmomego, ktory ocenil nowy ciagnik? Mozesz zdradzic cene i wyposazenie?


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

:lol: kurde dopiero jak 3 raz przeczytałem to zajażyłem o co Ci chodziło z tymi mtg (racja )


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolasek    0

i ma mały problem kolega pisał wyskość ale prosił by was o dokładną wysokość clasa arion 620 na oponach tył 600/65 R 38 przód 480/65 R 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demolka19    0

He he. Napisałem 0mth żeby nie było ze jest np popokazowy ;) W mojej okolicy jest ich coraz wiecej, zaczynaja wypychać po mału case ;) wybrałem go trochę ze względu na markę; ze względu na skrzynię-wydaje się dość funkcjonalna i przyjemna w użyciu; przestrzenna, dość dobrze wykonana i wyposażona kabina. Porównując deutza i case do niego przemawiał takrze rozstaw osi i masa. O spalaniu nie pisze bo to zazwyczaj zależy od operatora ;) Zapłacić mam za niego 260tys netto-tak jak już gdzieś wcześniej pisałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demolka19    0

Kolego karolasek pytasz juz o to trzeci raz praktycznie na jednej stronie. Nie chce cię straszyć ale moderator może cię ukarać %. W agromechanice bodajże byl opisany arion 640 na podobnych oponach tyle ze szerszych i pisali że ma 302cm wiec 620 napewno wiecej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sawik1995    0

Pług to Unia ibis 4x48 (nie pamiętam dokładnie numeru), prędkość od 9 do 12km/h, bieg B2,B3 lub C1,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maro0    11

Claas arion 420 cis ogumienie z tyłu 600, tuz,szklany dach, 210 netto duzo wedłyg was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demolka19    0

Maro0 tojuz 410 cie przeszła?? :) w porównaniu do niej to chyba nie była by taka zła ta cena. Tak mi się wydaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sawik1995    0

Mój tata zamówił właśnie Ariona 420 Cis na max wyposażeniu i wyszła nas 235netto, ( ogumienie 440/540).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maro0    11

demolka brałem pod uwage 420 cis tez, teraz jak byłem chciałem 430 ale powiedzieli ze jak bedzie ci brakowac mocy to za rok sobie podkrecisz. Odjałęm przedni wom ale mam te szersze opony schowek i szklany dach wiec i tak w sumie na jedno wychodzi bo za poprzednia 420cis miałem 222 netto. No i zamówiony na lipiec :D

 

Sawik napisz co masz w "max" wyposarzeniu jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demolka19    0

maro0 rozumi się. Ja też sie zastanawiałem nad 630 ale stwierdziłem że taniej bedzie zrobić czipa. Też zamówiony na lipiec ;)

Edytowano przez demolka19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawny    7

nie da sie zapalic zadnego z rewersem elektrohydraulicznym to raz, a dwa silnika z CR nie wolno zapalac na zaciag bo grozi to zatarciem wtryskiwaczy, mysle ze skrzynia tez by nie byla zadowolona z tego typu odpalania. PS zadawanie pytan tego typu jest dosc smieszne bo to elementarna wiedza:)

Edytowano przez slawny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

w tym przypadku chodzi głownie o skrzynię, bo jeśli jest wyłączony, to te skrzynie są "na luzie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj