przemek99

Claas Arion - opinie

Polecane posty

Piters182    29

Wątpie, porobili jakoś rejonizacje, nie wiem jakim prawem. I można kupić aby u jednego dilera płacąc kilka tyś drożej za ciągnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

Claas ma oleje pod swoją marką, nie jestem do końca pewien ale producentem jest chyba total. Nie są przesadnie drogie, więc zadzwoń do Tech - Komu, na pewno ci powiedzą.

Prawdopodobnie to ten: http://sklep.roltexk...p?id_product=31

Edytowano przez MichalR

Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

420/20l za 10w40ultrateca to nie ponad 620/20l za olej z arala dlatego np ja do zetorka zalewam ultrateca. Co do ceny smarów, oleju, sznurka, siatki itp Claas ma przystępne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koper1990    3

odemnie do jednego dilera mam 20 km do drugiego z 60 km pojechsalidsmy do tego drugiego to nawet z nami gadac nie chcieli powiedzilili ze musimy kupic kolo nas ( po czym moj tato ze my chcemy u was to powiedzial nam 350 netto za ariona 420 zeby nas odstraszyc ) Claas sie ustawil wiec nie kupisz nigdzie inndziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

a miała być taka konkurencyjność po rozwodzie z Korbankiem :P Ja jako klient Korbanka stwierdzam, że mi się polepszyło po tym rozwodzie :) Ceny części zamiennych w korbankowie spadły, bynajmniej tych które występują także u dilerów Claasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luker704    2

Witam mam problem z moim Classem mianowicie zapala mi się kontrolka ciśnienia oleju układu hydraulicznego. Olej sprawdzałem jest odpowiedni stan. Od wymiany oleju i filtrów około 250mth. Zaczna świeci po pewnym czasie od uruchomienia silnika gdy wcisnę sprzegło gaśnie. Wie ktoś może co to może być lub spotkał się z czymś takim. Prosił bym o szybką pomoc. POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jelcz    3

A mnie za Ariona 420 Cis w full obcji wyliczyli 345brutto ale końcowa cena przed zakupem zawsze może się zmienić tak mi powiedział;) ja mu mówię to jaka to będzie to mi powiedział pogadamy jak będziemy podpisowali umowę bo trzeba 3 miesiące czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Hah gorzej jak Ci podniosą cene :D


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MisiuMas    0

Pytanie trochę z innej beczki.

Czy w Waszych Arionach serii 400 występują problemy ze światłem stopu, tzn po zahamowaniu i puszczeniu pedału hamulca światła stopu nie gasną. Co może byc przyczyna i jak temu zaradzić???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

Jelcz to ja za 510 w dosyć dobrym wyposażeniu dużo mniej zapłaciłem.


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

Z tymi światłami stopu to czujnik nie odbija do końca. To jest taka nakrętka u góry pedała hamulca ją się reguluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jelcz    3

@MichalR ja nie zostawię takiej ceny zbije go do 290zl brutto a jak się zgodzi to ani się nie zastanawiam;p ile ty dałeś za swojego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

coś mi śie wydaje że się jelcz walnoł o cało stówe bo wiosna sie pytałem o 430 cis to nawet 190tys mi proponowali.

chyba że ta FULL opcja Jest naprawde FUULL czyli tuz wałek z przodu joy od hydrauliki i takie tam

Edytowano przez janusz20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karold14    4

mam pytanie: czy w Arionach serii 400 po zapaleniu ciągnika trzeba czekać aż napompuje powietrze do hamulców np w przyczepie czy u mnie jest jakas wada skoro schodzi powietrze i po kazdym uruchomoeniu ciagnika nalezy poczekac az napopmuje powietrze...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

pod zaworkiem w zbiornikach masz jakiś brud i powietrze schodzi, nie ma się czym przejmować. Można od razu ruszać z kopyta, no chyba, że masz podpiętą przyczepę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

Nie syczy ci nigdzie? Pneumatyka nie ma żadnego wpływu na działanie hamulców i innych podzespołów w ciągniku. Służy tylko do hamowania przyczep.


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

i mozna samemu te brudy usunac??

odkręcasz zaworki pod zbiornikami i czyścisz, ewentualnie można spróbować podłubać co nie co bez wykręcania :) Czasami pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj