przemek99

Claas Arion - opinie

Polecane posty

Prezes1352    14

To tanio dałeś:). PrzydaŁo by mi się znaleźć w takirj cenie może być z 2011 roku hehe :D. A co do podnośnika to powinna być regulacja raczej. Zadzwoń do serwisu to ci powiedzą.:)


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danield28    35

Regulacja jak już jest to tylko i wyłącznie do prędkości opuszczania podnośnika... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

W moim claasie arionie 640 szybko się podnosi. Także nie wiem czemu u ciebie wolno.


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

Ja dziś do swojego 620C przypiąłem 5 skibę. Do pługa akpila. I jak na razie Claas sie dobrze spisał. Ani nie zrywa przodu i dobrze sobie radzi na piaszczystym polu przy rozstawie 220cm. Do 10km/h doszedłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

To ile pług waży ? Nie ma problemu przy obrocie ?

Ja w 630 mam 600kg z przodu i przy Kuhnie ważącym 2t nie raz oglądałem niebo.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

Pług 5 skibowy waży 1480KG i mam 700KG z przodu. W obrocie nie ma problemu, pług ma jeszcze siłownik do składania do obrotu i transportu. Już większy ciężar Claas odczuwa z agregatem tależowym Grano+ Siewnik Kongskilde tam jest czasem niebo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamill44444    0
Napisano (edytowany)

TAK KOLEGO CO TY PIERDZIELISZ BO JA AKURAT MAM KILKU DILERÓW CLASA NIEDALEKO SIEBIE I ROZMAWIAC ZE MNĄ CHCE TYLKO 1 A POZOSTALI NAWET JAK MAJĄ CIĄGNIK KTÓRY MNIE INTERESUJE TO NAWET NIE CHCĄ GADAC za***iście DZIWNA SPRAWA I JAK W RAZIE NIE WIERZYSZ TO MOGĘ CI ROZPISAC DO KOGO DZWONIŁEM Z KIM ROZMAWIAŁEM I O KTÓREJ GODZINIE NAWET + DO TEGO TREŚC MEJLI ZAJE...C... E BYŚ SIE ZDZIWIŁ DZIŚ AKURAT PRÓBOWAŁEM

PO RAZ (tu muszę policzyć ) 6 I ŚMIAŁO MOGĘ POWIEDZIEĆ ŻE MOJE WRAŻENIE po tych rozmowach TO (tak jak w 80 latach biuro w PGERZE . lub ( SKR ) nikt nic nie może JEDEN TEKST SKĄD PAN JEST BO JEST REJONIZACJA I ZIMA . NO ciągniki ZA TO super .

 

@kamill44444 ja mam ogumienie 520 tył i 420 , klimatyzowany schowek , szklany szyber dach, 3 pary hydrauliki, obciążniki 700 kg , pneumatyka 1 i 2 obw., grzałka w bloku, fotel pneumatyczny, 2 zaczepy. Tydzień temu odebrałem i jest super ( poza drobnymi szczegółami)

Jak chcecie dobrą cenę wynegocjować to postraszcie dilera że idziecie do konkurencji… ja tak zrobiłem.pozd.

 

 

POWIEM CI ŻE EXTRA I CENA I CLASIK

 

Wyłącz Caps Lock

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Ja mam oferte na Claasa Ariona 410 cis. Cena 200 netto. :P


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
songo123    0

@kamil4444 mówiąc idę do konkurencji miałem na myśli inny traktor , powiedz że podoba Ci się "MF" to dopiero im ciśnienie skaczy (ze względu na Korbanka :) )

wiem że jest rejonizacja ale jak poszedłbyś do innego dilera claasa i powiedział że tam Cię olewają ...?

Gdzie indziej też Ci sprzedadzą tylko musisz dogadać sprawę serwisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamill44444    0

TAK KOLEGO CO TY PIERDZIELISZ BO JA AKURAT MAM KILKU DILERÓW CLASA NIEDALEKO SIEBIE I ROZMAWIAC ZE MNĄ CHCE TYLKO 1 A POZOSTALI NAWET JAK MAJĄ CIĄGNIK KTÓRY MNIE INTERESUJE TO NAWET NIE CHCĄ GADAC za***iście DZIWNA SPRAWA I JAK W RAZIE NIE WIERZYSZ TO MOGĘ CI ROZPISAC DO KOGO DZWONIŁEM Z KIM ROZMAWIAŁEM I O KTÓREJ GODZINIE NAWET + DO TEGO TREŚC MEJLI ZAJE...C... E BYŚ SIE ZDZIWIŁ DZIŚ AKURAT PRÓBOWAŁEM

PO RAZ (tu muszę policzyć ) 6 I ŚMIAŁO MOGĘ POWIEDZIEĆ ŻE MOJE WRAŻENIE po tych rozmowach TO (tak jak w 80 latach biuro w PGERZE . lub ( SKR ) nikt nic nie może JEDEN TEKST SKĄD PAN JEST BO JEST REJONIZACJA I ZIMA . NO ciągniki ZA TO super .

 

 

 

 

POWIEM CI ŻE EXTRA I CENA I CLASIK

 

Wyłącz Caps Lock

 

 

caps lock wyłączony (( wirtualny hłopcze ))) --- będzie nagana za żarciki ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

Około 230 tys. netto, zależy jak bardzo full ma być ta opcja.


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

Kurcze drogie te małe Claasiki. Ja rok temu za 620C dałem 212netto. A tu za dużo mniejsze takie ceny wysokie że w 200netto ciężko się zmieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zolwik1990    1

witam mam pytanko ile koni mechanicznych ma claas arion 610c bo wiem że maksymalnie 130 a min.? jaka to jest różnica i jak ją się zmienia?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Piters@ no w tym roko ciągniki strasznie podroŻały... Praktycznie każdy o 25-30tyś zdrożał...


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danield28    35

Jak podajecie moc podajcie również normę bo model 610C ma nominalną 120 Km w ISO a 115 Km w EC-R24... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libero    16

Każda jest prawdziwa.... tyle, że moc wgo ECE-R24 to moc netto, a ISO to moc brutto.

W dużym przybliżeniu chodzi o to, że przy pomiarze mocy wg ECE-R24 uwzględnia się również prace wentylatora chłodzącego tak więc w rezultacie tracimy te 6-8KM.

 

pozdrawiam


Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych

Politechnika Warszawska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libero    16

Jak się dobrze wychylisz..... Jeszcze w Claasie się z takim nie spotkałem, w JD tak.

 

pozdrawiam


Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych

Politechnika Warszawska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

Ja bym powiedział raczej jak zapłacisz, jak wszędzie :)


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj