przemek99

Claas Arion - opinie

Polecane posty

Prezes1352    14

Witam panowie. Może któryś z was zna cene claasa ariona 410 albo 420 cis w podstawowej wersji? Z góry dziekuję za odpowiedź:)


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
songo123    0

witam dziś zrobiłem wpłatę na Ariona 410 cis cena jaką wynegocjowałem netto 185tyś tyle że traktor jest z 2011 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Dziękuję za odpowiedź. Bo chciałbym kupic coś takiego właśnie tylko że ja to w podstawowej wersji bym wzioł może z szerokimi oponami.


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAWEL0128    8

No w końcu na podwórku Claas Arion 620 CIS cały dzień dziś jeździłem narazie z rozsiewaczem, jedynie detale mnie w nim zawiodły na które wcześniej nie zwracałem uwagi. A i jeszcze w na stacji paliw mnie zaskoczył jak zapłaciłem do pełna 1700 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

a gdzie fotki? Jutro aparat do ręki i się pochwal ty jasnozielonym cudem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erni0402    10

ile pali arion 630 przy orce i jakie pługi ???

chłopie ogranij się! poczytaj w komentarzach pod ich fotkami,zadajesz ciagle jakieś pytania które stają sie bezsenswone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

ile pali arion 630 przy orce i jakie pługi ???

u mojego sasiada chodzi w 2 grudziadzkiej! A pali tyle ile mu wleje!

Ile razy można zadawać to samo nieprecyzyjne i pozbawione sensu pytanie!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawny    7

to bardziej zalezy od rodzaju i producenta ogumienia, niz modelu ciagnika, jak rowniez od tego czy ciagnik pracuje tylko w polu gdzie wazna jest trakcja czy jezdzi po asfalcie i chcemy oszczedzac bieznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolasek    0

witam mam pytanie czu ktoć czepił przyczepe do claaasa gdzie przed podczepieniem np w case był w hydraulice Agro utto lub inny olej nie claasa pilne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Ja czepiałem przyczepę do CASE która wczesniej była już z wieloma innymi ciągnikami, BO TO ZŁA PRZYCZEPA BYŁA,

 

już ci tłumaczono żę oleju lepiej nie mieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolasek    0

i coś cię działo diler powiedział częstsze mienianie filtra i nic się nie dzieje wszyscy mieszają mówił i aby nie wlac hipolu i zuzytego oleju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demolka19    0

Trzeba mu zabrać klawiaturę :P a tak na poważnie to diler powie ci to co chcesz usłyszeć-w większości ;)

Edytowano przez demolka19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolas    0

nie wiem znajomu ma claasa i zetor i czepia pługi i przyczepy na przemian i nic się nie dziej a ma go już rok czasu tylko oleje systematycznie mienia i częsciej filtry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolasek    0

witam mam pytanie czy olej Agro Utto Orlen jak pomieszam z claasa olejem nic cie nie stanie bo taki mam case i min wywracam przyczepy ???

 

witam mam pytanie czy olej Agro Utto Orlen jak pomieszam z claasa olejem nic cie nie stanie bo taki mam case i min wywracam przyczepy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAWEL0128    8

Witam i lipa z Claasem Arion 620 CIS pierwsza awaria po świętach zgłaszam przerobione 66 mtg i podczas jazdy włącza i wyłącza napęd. A pozatym jako tako zapiołem go hermesa uni wraz z siewnikiem polonez 550 litrów na ful zasypany i wyjeżdzając na drogę pod dość sporą górkę to przód zerwało no i chyba dołożę obciążnikjów na 900 kg bo mam 700 ale nie widzę tam miejsca aby ich tam wcisnąć, poza tym bajka jak w samochodzie i wygodnie i cichutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LowRider    33

Napęd się załacza po naciśnięciu hamulca a rozłącza powyżej 14km/h więc może wszystko jest oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj