przemek99

Claas Arion - opinie

Polecane posty

Jelcz    3

Byłem tam już nie raz i powiedział mi drożej niż za case no i może jeszcze w roku 2013 ciut pujrzie do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jelcz    3

Jak bym wzioł do Arina 420 tura FL100 to bedzie też pasował do Axosa 310? Bo widziałem zdj z tym turem ale Axosa 330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2199

W 2013 roku to pójdą w górę nie ciut ceny ale od groma to te nowe oczywiście 500/600. Ciągnik droższy wiadomo ale pewnie nie bez powodu, a nie jak ktoś pisał że CNH opuszczają ceny żeby zbierać klientelę a ciągniki nie odbiegają jakości od tych z wyższych pułek-bzdura. Żeby była gotówka to napewno brałbym JD, a nie claasa ale mamy inne wydatki. Na starcie odpadł CNH i deutz fahr,same,lambo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymi4512    1

moim zdaniem wszystkie ciagniki sa bardzo dobrej jakosci i jak ktos mowi ze bralby tylko JD to mnie mdli. wedlug mnie Jelcz powinnes sie zastanowić nad wyposarzeniem, na jaki ciagnik masz chrapke wgl, co do bliskosci dilera to myśle ze szukanie jak najblizej to glupota troche ale jak kto uwaza. Osobiscie mam Claasa bo nam sie podobal, wyposarzenie bogate jak na ta cene i wgl ciagnik jest masywny i ciezki, jak na ciagnik bez amortyzacji osi bardzo wygodnie sie prowadzi. Na poczatku chcielismy kupic Valtre bo nam sie ogromnie podobała i caly wniosek na prow był pod nia prowadzony ale gdy euro skoczylo w gore to zrezygnowalismy bo cena byla kosmiczna. I moim zdaniem jak ktos mowi ze NH to ciagnik z nizszej połki to jest frajer bo ciagniki sa dobrze wyposarzone, w testach ze spalaniem tez bardzo dobrze wypadaja. Jakby byly to slabe ciagniki to by ludzie nimi niekrecieli po 10tys mtg i wiecej. pozdrawiam


Przepraszam za ortografie, nigdy nie byłem w tym dobry ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymi4512    1

ja mam 430cis. Sprawuje sie bardzo dobrze, mam go od maja i zrobilem nim tylko 180mtg bo pracowal tylko w pługu, gruberze i przy kukurydzy, jak masz jakies pytania to pytaj:)


Przepraszam za ortografie, nigdy nie byłem w tym dobry ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymi4512    1

Robi na ponad 40ha, produkcja mleka. Ze spalania jestesmy zadowoleni, z 3m gruberem mandamu 12l/godz przy 10km/h według komputera, w transporcie z przyczepa hw8 z kukurydza na pełnym bucie 9l/godz, to akurat mierzone bylo i z plugiem pottingera rozstawionym na 2metry 12l/ha na duzych gorach ale ziemia lekka, tez mierzone


Przepraszam za ortografie, nigdy nie byłem w tym dobry ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

http://www.claas.pl/...lang=pl_PL.html

 

Tam masz wszystko, według tego, na 310 nie jest zalecany, ale na 320 już tak, ale warto dopytać dilera.

Według mnie powinny pasować, bo mocowania jest takie samo, a różnią się wymiarami ramienia i udźwigiem.

Edytowano przez MichalR

Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jelcz    3

Jutro tam pojade to się okaże.Aż się boję zapytać ich o ile cena podrożała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2199

moim zdaniem wszystkie ciagniki sa bardzo dobrej jakosci i jak ktos mowi ze bralby tylko JD to mnie mdli. wedlug mnie Jelcz powinnes sie zastanowić nad wyposarzeniem, na jaki ciagnik masz chrapke wgl, co do bliskosci dilera to myśle ze szukanie jak najblizej to glupota troche ale jak kto uwaza. Osobiscie mam Claasa bo nam sie podobal, wyposarzenie bogate jak na ta cene i wgl ciagnik jest masywny i ciezki, jak na ciagnik bez amortyzacji osi bardzo wygodnie sie prowadzi. Na poczatku chcielismy kupic Valtre bo nam sie ogromnie podobała i caly wniosek na prow był pod nia prowadzony ale gdy euro skoczylo w gore to zrezygnowalismy bo cena byla kosmiczna. I moim zdaniem jak ktos mowi ze NH to ciagnik z nizszej połki to jest frajer bo ciagniki sa dobrze wyposarzone, w testach ze spalaniem tez bardzo dobrze wypadaja. Jakby byly to slabe ciagniki to by ludzie nimi niekrecieli po 10tys mtg i wiecej. pozdrawiam

 

Powiedz mi ile tych Nh ma nabite ponad 10tys godzin względem john deere bo blado to wygląda i gdzie niby napisałem że to ciągnik z dolnej pułki?? Zetor też wypada super z spalaniem i co w związku z tym, wolę kupić ciągnik i niech spali więcej ale mieć pewność że w polu nie zawiedzie. Co do claasa chyba mało robisz w transporcie bo mam bez proactiv to strasznie trzęsie, spuściłem juz powietrze ale mało co dało, myśle nad amortyzacja kabiny ale niewiem czy tak dużo przy transporcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jelcz    3

Może kiedyś wymyślą do Arionów 400 amortyzacje :) W końcu to ciągnik do wszystkiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2199

W 600 są także żebym wiedzał, że bedzie skakać jak kangur to bym wzią może -_- tylko cena coś duża 20tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2199

W wyposażeniu też.

 

Niewiem ocb.

 

@Jelcz Buk to pewnie gmina albo miejscowość w której jest siedziba w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj