Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez lukasz1994c
      Witam. Posiadam 3 lata claasa axosa 340c z ładowaczem czołowym. Po roku czasu pękła mi linka sprzęgła .Ciągnik nie był na gwarancji dlatego kupiłem nową za około 1200zł. Nowa zaś pochodziła ok 3 miesięcy. Potem próbowałem sam dobierać linki z innych pojazdów i do innego przeznaczenia lecz i to nie pomogło. Zawsze jest tak że nie wytrzymuje pancerz i go linka rozsadza. Potem zakuwałem linki lecz i to nie zdało egzaminu. Strasznie ciężko jest wdusić pedał szprzęgła nie wiem dlaczego może że linka jest za krótka nie mam pojęcia. Więc użytkownicy claasa jeżeli mieliście taki problem pomóżcie bo już nie wiem co robić. Z góry dziękuję.
    • Przez artur04c
      Witam, potrzebuję schematu bezpieczników i przekaźników do Ariona 640 w Cebis, podejrzewam, że do 620 630 będzie podobna instalacja. Głównie chodzi mi o światła, ale wypadało by resztę również poznać co do czego
    • Przez zyzek
      Cześć, jeśli możecie, proszę o podzielenie się doświadczeniami, jak wasze claasy odpalają w zimie. Stosujecie jakieś specjalne zabiegi aby celtis odpalił przy -10 stopniach? Jaki posiadacie akumulator? Często doładowujecie?
      Z góry dzięki za każdą podpowiedź
    • Przez Miniasz
      Witam zastanawiam się nad kupnem ciągnika o mocy ok 140km z roczników 2008-2010 i tu moje pytanie, który z tych modeli polecacie Arion czy Ares jakie wasze opinie na temat użytkowania tych modeli?
    • Przez zyzek

Kontorlka PTO miga, gdy dźwignia po prawej stronie przesunięta jest w pozycję wyłączona (bez strzałki), a gaśnie gdy przesynięta jest na włączona, ale prędkość ustawiona na neutralny. Świeci ciągle, gdy włączona i wybrana prędkość. Czy kontrolka nie powinna gasnąć, gdy PTO jest wyłączony. Co może być przyczyną? Sterowanie hydrauliczne.