Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Maryush

Renault 106.54 do TURA - wydajność pompy hydraulicznej

Polecane posty

Maryush    0

Zamierzam kupić ciągnik Renault (głównie do orki, beczki 6500l i tura). Pierwotnie szukałem tylko 110.54, ale ostatnio rozważam też 106.54. Tylko mam jedną wątpliwość - konedata.net podaje wydajności pompy hydraulicznej 74,1 l/min dla 110.54 i 46,4l/min dla 106.54. Czy W takim wypadku nie lepiej wybrać 110.54 pod kątem Tura? Z drugiej strony pompy sprzedawane w necie pasują rzekomo do jednego i drugiego modelu, co wskazywałoby na to, że to te same typy pomp.

PIOTREK79    1

bierz 110.54 niby mala roznica mocy ale tanszy w naprawie chodzi tu o silnik a i przedni mozt troszke masz w 110 mocniejszy

izydor6280    483

pompy sa takie same

106 jest krotsza, co ulatwi prace z ladowaczem, ale nie ma ramy

Edytowano przez izydor6280

Wiadomość z agroFakt.pl

Wojtek987    61

Jeśli chodzi o skręt to 110 też ma dobry (mój poprzedni mtz82 miał gorszy). Ja też po zakupie myślałem o turze ale pojawił się problem - TŁUMIK ;[ Trzeba by go chyba przerobić??? Jak to jest u was rozwiązane??

Wojtek987    61

Właśnie oglądałem parę ładowaczy to wszystkie były montowane zaraz za kabiną i tłumiki były na środku. Cyba że są jakieś "szersze"???

Maryush    0

Dzięki za odpowiedzi.

Ogólnie to 110.54 bardziej mi się podoba, m.in. ze względu na ramę.

Natomiast na rzecz 106.54 przemawia szybka skrzynia, którą w 110.54 ciężko znaleźć.

Będę szukał dalej 110.54.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Jarekborys
      witam wszystkich, mam problem, zależy mi na tym aby ciągnik ursus c 330 współpracował z opryskiwaczem którego belkę polową rozkłada się hydraulicznie. Założyliśmy nową pompę hydrauliczną, nowy rozdzielacz na błotniku na dwa wyjścia ( bo tyle jest potrzebnych do opryskiwacza) no i pojawia się problem, wydatek oleju i jego ciśnienie jest wciąż prawdopodobnie zbyt małe ponieważ kilka razy podniosłem belkę polową, rozłożyłem ją, wykonałem oprysk, ale za którymś razem jak już olej był zbyt ciepły to po prostu nie mogłem już podnieść złożonej belki (bo aby ją rozłożyć najpierw muszę ją unieść kilkanaście centymetrów aby wysunęła się z zabezpieczeń) Stan oleju w skrzyni jest w górnym stanie, filtr jest czyściutki, nie wiem co mam zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł? Jak mogę rozwiązać ten problem? Potrzebuję dwa wyjścia hydrauliczne (wydatek oleju i powrót) Podpowiadano mi już abym założył na wałek pompę od ładowacza czeskiego i wtedy miałbym duży wydatek cieczy ale nie miałbym już możliwości napędzania opryskiwacza od WOM czyli ten pomysł odpada.
    • Przez killler89
      witam. mam takie pytanko czy wkład filtra paliwa w Renault 95.14 MWM(chodzi mi o ten filtr z lewej strony ten ze szklanym denkiem) jest taki sam i pasuje od 3p /mf 255 ?z góry dziekuje za odpowiedzi
    • Przez wojtek8244
      Witam,
      Posiadam ciągnik Renault 551 (nowy zakup) i piszę na forum do posiadaczy tego ciągnika, bo mam problem. Gdzie jest w tym ciągniku włączanie świecy płomieniowej? Robi się zimno i przydałoby się trochę podgrzać, z tego co mi się wydaje to włączanie jej jest w stacyjce, ale nie jestem pewny dlatego pytam. Sprawdzone było multimetrem i nie ma napięcia na świecy, sprawdzenie świecy czy jest dobra to żaden problem bo na pewno jest dobra, tylko potrzebuje informacji gdzie jest włączanie jej?
    • Przez kuscyk
      Witam wszystkich .

Na razie bezskutecznie poszukuję informacji 
      Jakim momentem dokręcić śruby głowicy w ciągniku renault ceres 340 oraz informacji o kolejności dokręcania tych śrub oraz jakim momentem dokręcić śruby korbowodu.
      Będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi ewentualnie odnośniki gdzie ta informacje można znaleźć .

Z góry dziękuję
    • Przez DawidWsik
      Witam posiadam adaptację do ciągnika Renault Ares 546RZ. Mogę sprzedać sam rozdzielacz z dżojstik w niższej cenie. Wszystko sprawne zdemontowane z ciągnika. 
      https://www.olx.pl/oferta/adaptacja-tura-do-mailleux-mx-120-CID757-IDmeJSI.html