Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez maciek
      Macie styczność z ciągnikami Valmet seri 8xxx, jak u nich z awariami ,dostępnością i cenami części zamiennych?
    • Przez Lukasz82
      Szukam informacji na temat wydajności dominatora 56? Podajcie ile ton na godzinę skosi jakiego zboża albo ile ha/godz przy jakim plonie. Jakieś opinie też można dorzucić.
    • Przez TheMariko12
      Witam
      Gmina wystawiła na sprzedaż działkę o powierzchni poniżej 30 ar, która mnie interesuje, tylko mam pytanie . Czy jeśli nie mam na sobie gospodarstwa ani żadnej innej ziemi, to czy mogę taką ziemię na siebie kupić od gminy ? Czy jest wymagane posiadanie  gospodarstwa lub ziemi ? jak to wygląda z podatkami i od strony prawnej ?? Dodam, że moje gospodarstwo jest w tej chwili na mojego tatę.
    • Przez marijusz
      Dobrych cen w  2018 roku. Zapraszam do dzielenia sie sprawdzonymi informacjami .
    • Przez Prezesszef
      Witam 
       Mam na oku Fergusona 4270 z 99 roku. Podpowie ktoś jak dokładnie sprawdzić ten ciągnik? Na co szczególnie zwrócić uwagę, słabe i mocne strony tego traktora? 
      Z góry dzięki 
      Pozdrawiam 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.