wlodiw

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441??????

Polecane posty

robertbara    75

Jeśli sieczkarnia jest przystosowana na 1000 obr to niby jak ja napędzić na 540 ECO? Wole mieć 1000 niż 540 zwykłe bo nigdy nie używam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DPro1993    0
Jak był na wymianie wtryskiwaczy u mechanika to był tam zetor jakiś 120km. Mechanik jak usłyszał że case podnosi agregat uprawowo-siewny na rozłożonym hydropaku z zasypanym siwnikiem (na wolnych obrotak) to mówił że zetor 80km nie poradził by sobie dopiero ten 120km. A co do MF chciałem takiego 3060 ale ojciec inaczej zadecydował (stach przed elektroniką)

O jakim Zetorze 80 konnym piszesz?


Zetor Nr 1 w Polsce!
Proxima z turem czy bez zawsze piękna jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

mógł to byc :

8441/8421

7341/7321

7340/7320

8245/8211

8145/8111

8045/8011

8541

8641

bo z tego co si orientuje to te modele maja kolo 80 km :)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DPro1993    0

Bo jeśli chodzi o Proxime 8441 to agregat uprawowo siewny bez problemu podnosi na małych obrotach

 

Nie cytujemy poprzedniego postu :)


Zetor Nr 1 w Polsce!
Proxima z turem czy bez zawsze piękna jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ta ale zależy też jaki haha bo do 8441 to max 3 m :)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek
w Top Agrar Polska był test ciągników 80 konnych Proxima 8441 miała najsilniejszy silnik; Proxima od R3 miała silnik mocniejszy o 4KM :)

to proxima to mocarz jednym słowem :) tylko ze jak sie patrze na tył 8441 to taka "stulidupa" i według mnie to zetor 8045 był szerszy i miał seryjnie wieksze i szersze tylne koła, jesli cie stac na zakup lamborghini to je kup i napewno nie pozałujesz bo zobaczycie jeszcze ze bedziecie sprzedawac te zetorki tak jak to robia czesi i słowacy pełno ich juz jest tam w komisach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DPro1993    0
ta ale zależy też jaki haha bo do 8441 to max 3 m :)

tak 3m, on prawidłowo powinien robić przy 90km


Zetor Nr 1 w Polsce!
Proxima z turem czy bez zawsze piękna jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

wszystko zalezy od klasy gleby a podnosnik niejest taki mocarny bo pług UG Ibis xxl 4skibowy obracany ciezko podnosi tak samo zestaw uprawowo siewny 3m ares i polonez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

haha to porównanie dałeś tylko ze np zestaw up uni czyli ares l/z waży 835kg + masa zboża a ibis xxl 1500KG :)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

no ale kolega dpro napisał ze ma mocny podnosnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

no ma mocny jak na swoja klasie mocy ale np pług ibis xxl nie jest przeznaczony raczej do klasy ciągników 80 km a ty napisałeś ze by słabo podnosił :)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DPro1993    0
no ale kolega dpro napisał ze ma mocny podnosnik...

a co słaby ma?

wszystko co jest przeznaczone do ciągników 80km bez problemu podnosi nawet nie stęknie


Zetor Nr 1 w Polsce!
Proxima z turem czy bez zawsze piękna jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrofarm85    0

ja mam proxime 8441 i deutza agrofarma 85(to samo co r3) deutz jest dobry do malych robot i w transporcie( w koncu 40km/h) a zetor wiecej pali ale i uciag ma sporo wiekszy jezeli chcesz wygode bierz r3 a jezeli moc i mniejsza cene zetora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

można wiedzieć ile niższe jest to spalanie w df? to co df nie radzi sobie z maszynami tak dobrze jak 8441?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrofarm85    0

df w pługach 4*35 spala ok 7 l na ha a proxa ok 10 l ale szczerze to proxa jak nie moze uciagnac to sie grzebie a df przygasa zebym mial obciazniki to by raczej sie nie grzebal:) a w takiej lekkiej robocie to ok 3-4 l df a proxa 5-6 do lekkiej roboty polecam df a do ciezszej zdecydowanie zetor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalcium    1367

tak to prawda, Same, Lamborghini czy Deutz to są te same modele, tylko sie różnią stylistyką masek. Mi sie najbardziej widzi Lambo i Same.

 

jak niewiesz to nie pisz one różnią sie silnikami !!!!!

dają je na hamownię do deutz fahr idą najlepsze do lamborghini takie średnie a do same to idzie badziewie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

a może do lambo z poniedziałku, a do same z piątku???


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzipet    0

kolego michalcium to sobie wejdz na strone koncernu i zobacz ze to sie nazywa SAME DEUTZ FAHR poprostu same wykupilo te fabryki kiedys tam i teraz robia na 3 marki wiec jak mozesz plesc takie glupoty o tych silnikach hehe wszsytko jest to samo tylko w trzech kolorach hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalcium    1367

jakbym nie wiedział to bym nie pisał byłem na pokazach maszyn rolniczych i pytałem dilera który sprzedawał każdą z tych marek i mi mówił więc wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

diler powiedział to wie :);) ;) kolego wyluzuj, obejrzyj ciągniki tych 3 marek i wypowiedz się ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

I właśnie dlatego ten nasz piękny kraj cierpi. Jest tak dlatego, że co mniej kumaci ludzie wierzą we wszystkie bajki wmówione im przez tych, którzy tylko szukają takich naiwnych. Aby móc się wypowiedzieć nt budowy zewn tych ciągników wystarczy tylko oblukać na targach porównywalne wersje. Co do cen tych ciągników, to zależy ona w głównej mierze od indywidualnej polityki dilerów. Czasami agrofarm w tej samej wersji potrafi być 10tyk zł tańszy od explorera.


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalcium    1367

wy mnie nie rozumiecie wiecie co to jest hamownia ?????

silnik ten sam ale po teście na hamowni oni juz wiedzą jaki jest ten silnik i te które po teście są najlepsze idą do deutzh fahr a gorsze do same! KPW??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj