wlodiw

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441??????

Polecane posty

nasil90    97

Lamborghini R3 Evo Gs

biegi 40/40 z rewersem elektrochydraulicznym

4 prędkości wom

siedzenie gramer szklany szyber dach zaczepy w standzrdzieregulowana kierownica w 2 płaszczyznach

Zetro 8441 Proxima

biegi 12/12 rewers mechaniczny

1 prędkość wom

siedzenie grammer zaczep polowy w opcji

Dane mówią same za siebie


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek
Pierwsze słysze że Zetor montuje silniki Deutz :) To nie Fendt z tego całego AGCO który nawet niema swoich silników :)

sorry moj bład to ursus montuje silniki deutz

zetor przy fendtcie wypada jak maluch przy bmw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DPro1993    0
Lamborghini R3 Evo Gs

biegi 40/40 z rewersem elektrochydraulicznym

4 prędkości wom

siedzenie gramer szklany szyber dach zaczepy w standzrdzieregulowana kierownica w 2 płaszczyznach

Zetro 8441 Proxima

biegi 12/12 rewers mechaniczny

1 prędkość wom

siedzenie grammer zaczep polowy w opcji

Dane mówią same za siebie

Ale czemu ty wymieniasz Proxime w standardzie a R3 w wersji specjalnej :)


Zetor Nr 1 w Polsce!
Proxima z turem czy bez zawsze piękna jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja w Forterze mam klime 2 prędkości wałka kierownice regulowano w 3 płaszczyznach grammere i inne bajerki czyli zetora można wyposarzyć a pozatym Zetor jest na Euro3 silniku a lamborghini na Euro2 i kicha z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181

Zetor przy Fendtcie to może wypadać tak jak Skoda przy Audi, jeśli mówiąc o nowych.

Bo do malucha, a BMW to może być tylko Ursus C-330(bez urazy do użytkowników) do JD XX30 Premium


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Czy wy naprawde myslicie za cały koncern Zetora jest tak dobry jak SDF co? A moze lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DPro1993    0
Czy wy naprawde myslicie za cały koncern Zetora jest tak dobry jak SDF co? A moze lepszy?

Nie to wy mówicie że zetor to gów...


Zetor Nr 1 w Polsce!
Proxima z turem czy bez zawsze piękna jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

Tak było w gazecie opisane nie moja wina że Zetor dostarcza do testów naj bardziej okrojne wersje ciągników a inne firmy dają full opcję


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DPro1993    0
Tak było w gazecie opisane nie moja wina że Zetor dostarcza do testów naj bardziej okrojne wersje ciągników a inne firmy dają full opcję

wiem że z gazety top agrar polska

bo MF i Lamborghini nie chcieli wypaść źle


Zetor Nr 1 w Polsce!
Proxima z turem czy bez zawsze piękna jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181
Kloego Skoda to akurat to samo co Audi :-) Wiem bo mam te 2 auta.

Tak :) Tylko że najpierw jest Audi, Skoda i Seat... ale chyba cenowo się troszke różnią i wykonaniem.

Chodziło mi w tym oto że jakością Zetor a Fendt się nie różnią. Ale to nie na temat.


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

dobra pablo odposc sobie bo tu niema z kim rozmawiac ich zetorki maja rok moze 2 i je porownuja to do straszych modeli DF,Lamborghini,MF, jak wasze zetorki przezyja do 3tys mtg to pogadamy wtedy co lepiej kupic

i tak lepsza oferta jest lamborghini niz zetor w ktorym musisz sobie wszysto dokupic zeby moc wmiare wygode w kabinie i cena tez sie tak bardzo nie rozni miedzy wypasionym zetorem i wypasionym lmborghini...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykonanie jest takie samo nawet osiągi i dane są takie same na każdej częsci w skodzie jest wybite audi a w audi skoda ja jeżdzę nowo a 4 a żona Octavią i wiem najlepiej bo są kupione w tamtym roku jako nowe i ja rórznicy nie widzę aby w cenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181

Też właśnie oto mi w tym porównaniu chodziło...


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DPro1993    0
dobra pablo odposc sobie bo tu niema z kim rozmawiac ich zetorki maja rok moze 2 i je porownuja to do straszych modeli DF,Lamborghini,MF, jak wasze zetorki przezyja do 3tys mtg to pogadamy wtedy co lepiej kupic

i tak lepsza oferta jest lamborghini niz zetor w ktorym musisz sobie wszysto dokupic zeby moc wmiare wygode w kabinie i cena tez sie tak bardzo nie rozni miedzy wypasionym zetorem i wypasionym lmborghini...

:) tak masz racje cena się nie różni wypasiony Zetor kosztuje 150 tyś a Lamborghini 200tyś ale to przecież małą róznica

o jakich starszych mówimy o tym samym roczniku chyba że r3 jest zacofane


Zetor Nr 1 w Polsce!
Proxima z turem czy bez zawsze piękna jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Skoda to to samo co Audi :).Skoda ma płyty podłogowe po starszych modelach VW(Octawia z golfa V). Znajdź mi odpowiednik A6 z logo Skody(nie mówiąc o RS6).

Ktoś kto twierdzi, że Zetor dorównuje MF czy Df musi być posiadaczem Zetora, inaczej nie da się tego wytłumaczyć :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Ludzie samochód to nie ciągnik czym ma się tak strasznie róznic skrzynia uciagiem?

 

A z płyta podłogowa to przyznaje racje bo tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

Na fendta mówi sie że to Mercedes wśród ciągników czy to prawda nie wiem ale co ma Audi ze Skodą do Zetora i Lambo? Przecież SDF nie ma nic wspólnego z Zetorem ?


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek
to ten twój sąsiad też dostał dziwny przypadek w każdej firmie zdarza się czarna owca ja mam Proximę i kilka moich znajomych i sobie ją chwalą i z tym rewersem to głupot nie gadaj wydaje mi się że na temat tego ciągnika nic nie wiesz.

znajomy lamborghini'm z beczką pod górkę też nie mógł podjechać na każdym biegu ciągnik gasł ale czemu to nie wiem

mam pytanie kto z was kupił by ciągnik który ma elektronikę a w środku by był syf pełno piachu kurzu że ciągnik który miał białe obicie było prawie czarne bo ja nie; oto właśnie mi chodziło bo jeśli zobaczył bym że ciągnik jest czyściutki to wtedy tak ale nie jak wszystko jest zakurzone; dlatego jak jest zadbane przeczyszczane to wtedy się ufa że to pochodzi.

Mam nadzieję że teraz dobrze mnie zrozumieliście :)

w tym momencie gdzie jest podkreslone to chyba mowisz o czyms uzywanym dlamnie i tak zetor to trup a nie traktor jezdziłem starszymi wydaniami lamborghini o podobnej mocy i tym wszechmocnym zetorem i wolałbym nawet to starsze lamborghini jak nowego zetora, a co do ceny to jest tak jak z fordem i audi...

a skoda ma silniki i skrzynie z koncernu VW/Audi a płyte podłogowa z volkswagena najnowasza superb ma chyba z A6 bo wczesniejsza miała z passata, a roznica w wykonczeniu jest duza pomiedzy najnowsza skoda superb a najnowszym a6

dodam ze sam jezdze najnowsza superb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DPro1993    0
Skoda to to samo co Audi :).Skoda ma płyty podłogowe po starszych modelach VW(Octawia z golfa V). Znajdź mi odpowiednik A6 z logo Skody(nie mówiąc o RS6).

Ktoś kto twierdzi, że Zetor dorównuje MF czy Df musi być posiadaczem Zetora, inaczej nie da się tego wytłumaczyć :) .

a ktoś kto twierdzi że MF jest najlepszy to też musi być jego posiadaczem

a czemu nie dorównuje bo w Zetorze nie ma szklanego dachu :)

 

 

w tym momencie gdzie jest podkreslone to chyba mowisz o czyms uzywanym dlamnie i tak zetor to trup a nie traktor jezdziłem starszymi wydaniami lamborghini o podobnej mocy i tym wszechmocnym zetorem i wolałbym nawet to starsze lamborghini jak nowego zetora, a co do ceny to jest tak jak z fordem i audi...

a mi nawet lać na tego lamborghinego nie chciało by się

i tylko tak piszesz bo chcesz nam dogryźć


Zetor Nr 1 w Polsce!
Proxima z turem czy bez zawsze piękna jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płyta jest inna z golfa 5 i z bory ale samochody te same wiem bo mam i chyba lepiej wiem, a o MF nie mówie że Zetor jes taki jak on bo wiadomo co MF to MF ale dojcz i reszta są gorsi i nawet Mfowi do podłogi w kabinie nie dosięgają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

@DPro1993

W tym momencie smieszny jestes powiec czym Zetor dorównuje MF-owi skrzynia silnikiem hydraulika a moze komfortem co? Wypowiedz sie jesli wiesz?

 

A temat jest o Zetor kontra Lamborghini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka31    31

sami widzicie może i zetora ktoś wykupi tak jak skode jej to na dobre wyszło, a narazie sam coś tam lepi ktoś tam pisał że firmy kóre sie łaczą to podupadają,bzdura te firmy to dopiero mają kapitał po takich fuzjach na badania .a po audi jeszcze jest wolkswagen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181
Skoda to to samo co Audi :).Skoda ma płyty podłogowe po starszych modelach VW(Octawia z golfa V). Znajdź mi odpowiednik A6 z logo Skody(nie mówiąc o RS6).

Ktoś kto twierdzi, że Zetor dorównuje MF czy Df musi być posiadaczem Zetora, inaczej nie da się tego wytłumaczyć :) .

Patrz, ja byłem posiadaczem MFa i uważałem że to złom i nadal tak uważam, a Zetora nawet jak nie miałem to sądząc po opiniach użytkowników wiedziałem że to dobry ciągnik i tak jest.

A wracając do tego co ktoś tu wcześniej napisał że polski rolnik starej daty niekupi ciągnika z elektroniką bo uważa że są do d*py to tak do końca tak nie jest bo u nas ja z bratem jesteśmy przeciwko temu, a tatuś jak najbardziej i decyzja o kupnie MFa była jego, bo ja z bratem chcieliśmy Ursusa bądź Zetora.


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

'pablo21' sory bardzo ale Zetor ma lepszy podnośnik i hydraulkie od Maseja taka jest prawda. D reszty może dużo tracić ale w tym jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Krzyszt0f
      Witam, doradźcie jakiej mocy ciągnik wybrać na ok 45/50ha myślę nad MF 7s155 albo 7s180 (tylko mf wchodzi w grę) 7s180 przemawia na przyszłość tym że mogę go podnieś do 210km a chyba 7s 155 nie da rady do 200km podkręcić? 
      W przyszłości myślę kupić bezorkowiec, albo jakiś dłutowiec i zastanawiam się nad mocą ciągnika? 
      ziemie w 95% piaski 
      doradzicie coś? 
    • Przez MalyRolnik18
      Witam. Jest kilka różnych tematów o tych ciagnikach ale jasno określonego nie ma, dlatego zakładam nowy temat dla siebie i ludzi którzy będą zainteresowani tym ciągnikiem. Mianowicie. Pytanie kieruje do osób które użytkują lub użytkowali ciągnik Renault 103.14, chciałbym się wszystkiego o nim dowiedzieć tzn. jaki komfort, jakie prędkości w pracach polowych? Jakie spalanie? Jakie awarie najczęściej występują w tych modelach, jak z dostępnością części i trudnościami w naprawach? I przede wszystkim na co zwrócić szczególną uwagę przy oględzinach?  żeby nie wpaść na przysłowiową minę. Zapraszam serdecznie wszystkich którzy mieli lub mają doczynienia z takim ciągnikiem do dyskusji i pomocy, z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam. 
    • Przez c308
      Witam doszło mi do moich 8 ha 10 ha do obróbki chiałbym kupić nowy porządny traktor w przedziale mocy 70_110 km co proponujecie.Zastanawiam sie nad Tureckim hattatem 398 kolega ma,Jakims lovolem oraz Arbosem napiszcie co polecacie najbardziej,Ciągał by prase,pług cztery skiby,agregat 3 m,przyczepe 5 t.
    • Przez upadłymtz
      Witam. Stoję przed wyborem ciągnika ok.90 koni. Oglądałem wyżej wymienione modele i nie wiem na co się zdecydować.
      W Case skrzynia 12x12 rewers mechaniczny i podnośnik mechaniczny. W New Holland tak samo. Zetor dużo lepiej wyposażony, ale trochę się boję bo ostatnio różne opinie o nim chodzą. Zetor z 2021 roku, jeszcze bez ad blue. Użytkuje ktoś z was takie ciągniki? Jak z awaryjnością?  Z góry dzięki za pomoc. 
    • Przez damianos95
      Witam proszę o podpowiedź co wybrać lepiej renowke 103.54 czy case cs94 renowka full mechaniczny ciągnik czy case skrzynia mechaniczna nie wiem czy jest polbieg jedynie ma ehr i silnik sisu
      Co będzie lepsze na ponad 20ha praca z turem orka agregat itd co będzie tańsze w naprawie dostępność części czy ogólna awaryjnosc tych ciągników 
      Cena dość zblizona jednak 10 lat różnicy między nimi 
      Jakie opinie o silniku sisu jak spalanie awaryjnosc czy części i jeszcze do znawców tematu jakie tam są tuleje ?
      Ogólnie co byście wybrali i dlaczego 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj