Zaloguj się, aby obserwować  
chillout89

tucano320 czy JD 1450

Polecane posty

chillout89    1

Witam, jak w temacie ojciec chce kupic jednego z nich ale nie moze sie zdecydowac. Cenowo Claas tucano 320 jest troche droższy.Prosze o jakies opinie/rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronio82SA    1

ja bym stawiał na Claasa Tucano320

Moim zdaniem claas robi bordo dobre kombajny


Nie ma przyjemniejszej myśli że żniwa 2009 już niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

A ja jednka jestem za JD a to za sprawa wiekszego bebna o srednicy 610mm (Tucano 450mm )


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczkowski    3

a w 1450CWS sa dwa bębny młócace???bo moim zdaniem w tucano te dwa małe to i tak sporo, bo jak kiedys kombajny duze mialy jeden przecietny i im swobodnie wystarczał, to czemu takie dwa maja nie wystarczyć ;)

Edytowano przez robertbara
Ort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
oczywiscie ze Claas Tucanoc 320

Claas ma super kombajny a tucono jest potwierdzeniem tego..

A no i bedziesz pierwszym na AF z takim kombajnem:) ale to tak na marginesie

@darolee ma juz zamowionego, 320 z ponadprzecietnym wyposazeniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris017    2

Tucano bierz i sie nie oglądaj :rolleyes: widać że bardzo dobry kombajnik :rolleyes:


Nie ma lepszego od John deere-a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczkowski    3
Tucano bierz i sie nie oglądaj :rolleyes: widać że bardzo dobry kombajnik :(

 

Co ty...chyab sie pomyliłeś z ta wypowiedzią :rolleyes: :( Ja myslałem, że ty tylko za JD jestes, a tu zaskoczenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

ja bym brał jednak JD z uwagi na bęben młucący.a nie wiem z kad wy wiecie czy tucano to dobry kombajn skoro to dopiero wyszło i nikt tego nie sprawdził?


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

Właśnie, John Deere 1450 jest już sprawdzony, właściciele tych maszyn są zadowoleni, kombajn bardzo dobry, a z Claas'em to nie wiadomo jak będzie, powinno być dobrze, ale nigdy nic nie wiadomo...ja jestem za JD... :rolleyes: :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczkowski    3

Tucano dopiero wyszedł, ale w Polsce...bo w zachodniej europie to juz sezon przekosił :rolleyes: Więc chyba ktos go sprawdził...No ale o czym tu mówic.Maszyn Claasa nie trzeba sprawdzać tylko kupowac i w pole :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
Tucano dopiero wyszedł, ale w Polsce...bo w zachodniej europie to juz sezon przekosił :( Więc chyba ktos go sprawdził...No ale o czym tu mówic.Maszyn Claasa nie trzeba sprawdzać tylko kupowac i w pole :(

 

A czy John Deere 1450 jest zły, awaryjny...?? :rolleyes: :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4
A czy John Deere 1450 jest zły, awaryjny...?? :( :rolleyes:

 

własnie marcin to jest takie suche gadanie...co z tego ze kosił juz sezon skoro nikt z was nie zna opini uzytkowników...i nie zawsze claas jest cokierkowy bo do megi dawał silnik za kabine :( wez JD sprawdzony,zresztą pogadaj z uzytkownikami co im sie w nich podoba co nie.

a myslałes o NH?tucano ma ten feler ze ma taki malutki bęben młucący

@robertbara i @mateo12 mają te kombajny wiec napisz do nich :rolleyes:


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczkowski    3

A czy ja w mojej wypowiedzi powiedziałem ze JD jeast awaeyjny..... :rolleyes: Poprostu moim zdaniem nie trzeba sie obawiac przed kupnem Claasa, bo chyba nie jest to taka firma ktora moze takie numerki wykręcac :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
Właśnie, John Deere 1450 jest już sprawdzony, właściciele tych maszyn są zadowoleni, kombajn bardzo dobry, a z Claas'em to nie wiadomo jak będzie, powinno być dobrze, ale nigdy nic nie wiadomo...ja jestem za JD... :rolleyes: :rolleyes:

osobiscie znam jednego niezadowolonego uzytkownika 1450, ktory kupujac 2 kombajn wybral claasa.

co do sprawdzania tucano to nie ma problemu, bo ta konstrukcja chodzi juz parenascie lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

no jak tucano wchodzi w gre to raczej nie uzywany :rolleyes:

@brzozak w jakich kombajnach claas stosował juz tą konstrukcje? i za JD przemawia jeszcze to ze nie handluje nim DHK a podobno umią zepsuc sporo krwi ludziom ;d


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek16m    102
A czy nowego kombajna chcecie czy używanego??

Tucano to nowość, wiec na pewno nowy, no chyba że po pokazach :rolleyes: .

 

no jak tucano wchodzi w gre to raczej nie uzywany :(

@brzozak w jakich kombajnach claas stosował juz tą konstrukcje? i za JD przemawia jeszcze to ze nie handluje nim DHK a podobno umią zepsuc sporo krwi ludziom ;d

Chyba w Mega i Medion. Tucano ma je niedługo zastąpić.

@zetor przestań powtarzać o tych Korbankach. Kiedyś już dyskutowałeś o tym z @miraskiem, myślałem że ci już przeszło. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
@brzozak w jakich kombajnach claas stosował juz tą konstrukcje?

mega, medion i dominator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczkowski    3

Dla mnie Tucano to raczej konstrukcyjnie bardziej Lexiona przypomina, niz Mege czy mediona......ale nad tym trzeba sie zastanowic :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
Dla mnie Tucano to raczej konstrukcyjnie bardziej Lexiona przypomina, niz Mege czy mediona......ale nad tym trzeba sie zastanowic :rolleyes:

no niestety to tylko pozory i nie trzeba sie zastanawiac, tylko wsadzic leb w tyl kombajna :rolleyes: i podniesc oslony boczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez ARTI2019
      Przymierzam się do zakupu xp31, na co szczególnie zwrócić uwagę? i jakie opinie macie o tych kombajnach, przesiadka będzie z bizona więc pewnie spory przeskok natomiast zastanawia mnie awaryjność głównie na forach najwięcej tematów awaryjności jest o elektronice? głupi nie jestem proste tematy sam ogarnę natomiast co z sterownikami itd? 
      jak awaryjność podsiewaczy? też coś słyszałem żeby uważać i ogólny komentarz użytkownika potrzebny  
            Cytuj   Edytuj
    • Przez Thorod
      Witam, mógłby ktoś wytłumaczyć czym się różnią oba komputery w serii lexion 400? (98r). Co jest lepszym wyborem, jak z awaryjnością tych serii?
    • Przez Qbszon
      Zastanawiamy się nad kupnem kombajnu bizon odpada zastanawialiśmy sie nad jakimś claasem dominatorem jaki byscie mogli polecić na 60 ha?
    • Przez Cezar81
      Witam kolegów. Martwi mnie dziwny odgłos w trakcie jazdy lexion 420 ale tylko powyżej 20km/h zastanawiam się czy to coś w skrzyni czy zwolnice ... Spotkał się ktoś z czymś takim... Dodam że zmiana biegów bez jakichkolwiek zgrzytów a stany oleju prawidłowe 
    • Gość
      Przez Gość
      Planuję zakup kombajnu na 90ha głównie zboża w grę wchodzą wszystkie marki. Proszę o opinię na temat tych kombajnów. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj