Zaloguj się, aby obserwować  
KULAWA_KOZA

Grzyby-sezon 2013 Grzybobranie.

Polecane posty

KULAWA_KOZA    156

Witam.Nie ma takiego tematu więc fajnie by było jak by forumowicze się wypowiedzieli jak u was z grzybami.

Mile widziane fotki i opisy.

 

Nie znalazłem podobnego działu.A w Hydre Park nie ma nic co by odpowiadało tematowi.

Jak w złym dziale......to proszę o przeniesienie do odpowiedniego w tej kategorii.

Edytowano przez KULAWA_KOZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiotrekNHts    15

u nas na Mazowszu w powiecie płońskim to grzyby można zbierać na kolanach oczywiście jeśli ktoś zna lasy i wie gdzie szukać, pogoda sprzyja trochę deszczu i ciepła i grzybnia się rozwija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
g2osc    25

Witam

Wczoraj byłem z teściem na grzybkach chodziliśmy po lesie z 3,5h uzbieraliśmy każdy po wiaderku 10l głownie podgrzybki. Trafiłem na prawdziwka tj. borowika szlachetnego śr kapelusza 20 cm niestety już praktycznie robale go zjadły. Niestety kani żadnej nie było :(. Po powrocie do samochodu patrząc po zbiorach innych to mieliśmy super wynik (inni mieli ledwo na dnie wiaderka) i wypad można uznać za bardzo udany:). No i dodam, że mieszkamy na Śląsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Jakieś 2 tygodnie wstecz była masa prawdziwków ( mazowieckie) teraz podgrzybki przeważają, chyba trochę za mokro i zimno ... Ogólnie grzybów dużo, pracochłonnych maślaków nikt nawet nie zbiera bo pełno cenniejszych okazów :) dziś pełnia - jutro chyba ruszę rano bo w weekend to masa miastowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
g2osc    25

Ja specjalnie jechałem w środku tygodnia o 7.00 rano i lasy tak zapchane, że nie było gdzie zaparkować i tak jest u nas zawsze jesienią. Maślaka znalazłem tylko jednego dużo kozaków i podgrzybków. W sobotę ruszam z żoną rano może rydze będą i opieńki bo już wszystkie zjadłem :(. Czas zrobić nowe zapasy na zimę niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

http://fotoo.pl/show.php?img=618170_zdja-cie0079.jpg.html

http://fotoo.pl/show.php?img=618172_zdja-cie0081.jpg.html

 

W niedziele chodziłem i pare podgrzybków znalazłem ino i ten oto okaz a ze 3 godziny chodziłem, grzybów nie ma łódzkie, nie było może teraz się pokażą bo dość ciepło jest to się wybiorę ale to dopiero na weekend


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
g2osc    25

No kolego bardzo ładny u mnie rosną po 10-12 w promieniu 2 m a później możesz przejść pół lasu i nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez benek79
      Witam. Po ile płaca lub beda płacic za rzepak w sezonie 2008.
      Ja sprzedaje do ZT kruszwica ale ceny jeszcze nie podali,bedzie pewnie za pare dni.
    • Gość
      Przez Gość
      xxxx
    • Przez master20002
      Witam wszystkich. Jako, że jestem nowy na forum i nie bardzo wiem jak się po nim poruszać chciałem od razu z góry przeprosić jeżeli powieliłem już istniejący temat. Chodzi mi o to, że kupiłem kilka dni temu bizonka za 14,5 tyś. rok 1982 z sieczkarnią. Gość dużo podzespołów wymienił w nim na nowe (tak mówił i podobnie ocenił to mój mechanik z którym byłem). Kombajn ten nie kosił w ostatnie żniwa, był myty i trochę cieknie z hydrauliki. Przed sezonem chciałbym zrobić mu remont aby mnie nie zawiódł. Pierwszym moim pytaniem jest co sprawdzić i od czego zacząć? Kolejnym natomiast jest to, że podczas jazdy praktycznie przestało działać sprzęgło... Co może być tego przyczyna???
       
      Dziękuje z góry za odpowiedzi i pozdrawiam wszystkich użytkowników.
    • Przez agrofoto
      Cześć,
      Pod tym tematem możecie publikować wszystko co jest związane z pracami przygotowującymi do sezonu wiosna 2017.
      Możecie publikować informacje na temat przygotowania maszyn, zdjęcia z pola itp.
      Wszytko to, co jest związane z tematem.
       
    • Przez Wodzix
      Witam, dodaje nowy temat bo dawno nie było a jak wiadomo technika idzie cały czas. Jaka prasę pąsową wybrać w 2018r, prasa głównie na słomę, zmienno komorowa,itp. Jaka polecicie ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj