Zaloguj się, aby obserwować  
Adrian99

Same, renault, deutz czy case?

Polecane posty

Adrian99    6

Ten same mnie zaineresował właśnie tą ceną... Jutro o ile pojade go obejrzeć to zdam relacje ;)

Na te renie też patrzałem ale narazie to tylko się rozglądam (na wiosne, po dopłatach będe już całkiem poważnie myślał... ;) a ten same blisko i tanio i dlatego mam zamiar go obejrzeć...

Byłem niedawno u znajomego handlarza który sprowadza z francji maszyny i ma renault 120.14, w oryginale, wszystkie opony tej samej firmy- podejrzewam że też oryginalne , ale z zewnątrz troche poniszczona bo on jak sprowadzi tak ma i nic nie poprawia maszyn...

link: http://allegro.pl/ciagniki-renault-120-14-i3546240575.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Tzn jakich?

 

Te 120.14 wizualne wygląda okropnie :D ale jeśli technicznie jest w porządku...


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian99    6

Ta jest jeszcze w miarę ładna... miał gorsze :D

ale taka jest rzeczywistość... każdy ciągnik po sprowadzeniu tak wygląda... on ich nawet nie myje... kupiłem od niego zetora 8011, wyglądał strasznie ale wystarczyło go umyć... i pracuje u mnie 9 rok bezawaryjnie.

a przygoda z ferdkiem to 3 pompy paliwowe w ciągu roku...

PS. Zetor na sprzedaż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian99    6

To był mały... 255 bodajże. Ale już ferdka nie chce...

 

A nie wiecie ile taka maska do tej renault 120.14 i gdzie można ją dostać?

Chodzi mi o tą pierwszą część co światła są itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

do serii .14 jeszcze nie widzialem, ale do .54 widzialem za 900zl


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian99    6

Za tą jedną część czy za całą maske??

Byłem oglądać tego lasera. Nic dobrego...

Silnik wyjechany, wszędzie przecieki...

 

@izydor6280 Mógłbyś dać link do tego ogłoszenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian99    6

Ale czuje do nich odraze i tyle :P

 

Dzięki za linka ;)

 

Czy renaulty mają rewers olejowy?

ile mają przełożeń?

chodzi o np. 120.14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

http://www.bima.pl/pl/p/Grill-i-siatki-boczne-Renault/344

rewers mechaniczny w calej serii .14, w serii .54 byly wersje elektro-hydrauliczne

w 120 powinna byc juz skrzynia 16: 4 biegi, reduktor x2, 2 polbiegi i oczywiscie rewers

polecam szukac modelu w kabinie TZ, czyli amortyzowanej


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

reduktor jak np. w 360, czyli biegi polowe/szosowe


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panczo1922    637

Ciekawe czy do .14 tańsza czy ta sama cena...

16 czyli 4 biegi i na każdym biegu reduktor?

Kolego tutaj jeszcze nie jest tak źle!

Ja jak zimą potrzaskałem swoją to nie znając tych stron co podali koledzy wyżej, dzwonilem po handlarzach którzy chcieli nawet 2000zł. Dla jakich to powinien być kryminał z urzędu! Ale jakoś udało mi się to pokleic i nie wygląda źle....

16 biegów czyli dwa zakresy szybki i wolny. Na każdym są 4 biegi co daje 8 i do tego na każdym jest żółw-zając czyli razem 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian99    6

Aha już ogarniam :D

 

Na yt oglądałem filmik na którym ranault 120.14 miała wyświetlacz na którym było spalanie i przedkosc bodajże... w tej reni której link ogłoszenia podałem wyżej miała ten wyświetlacz zepsuty, popękany.

czy to jakiś problem? na jakiej zasadzie to działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johnyrs    21

Witam

Szukaj DF ja mam już trzeciego. Miałem df DX110 miał bardzo dużo mth kopcił i dmuchał rurką odpowietrzającą ale przez 5 lat tak chodził (pryskanie, nawożenie, brony 8m) i nic się nie psuło. Drugi to już mistrz Agrostar 6.61 1993 rok przez 8 lat orał (PHX 6 skib), gruber 4m, agregat uprawowo-siewny na 140ha na górzystym terenie po prostu tyrał, i tylko jedna awaria "kosza sprzęgła mokrego" który pospawałem. Teraz mam jeszcze Agrotrona 200 a 6.61 robi lżejsze prace, Dx110 sprzedałem za 22tys.

Życzę udanych zakupów.

Pozdrawiam.

 

Aha DX i 6.61 mało palą Agrotron 200 to już doi ale szybko robi :)

Edytowano przez johnyrs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

ten licznik nazywa sie ACET, oprocz obrotow silnika, predkosci i oczywiscie czasu pracy, pokazuje z tego co pamietam spalanie i obroty wom

problem moze byc z dostaniem nowego, jesli znajdziesz to cena bedzie kosmiczna, chyba juz lepiej byloby zalozyc zwykly obrotomierz, koszt takiego nowego to ok. 900zl


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian99    6

Dzisiaj byłem u gościa który niedaleko mnie orał i biegi niby zsynchronizowane ale zgrzyt był raz :P

mówił że mają wadę na wale od przedniego napędu, jak sie luz na frezach zrobi to od razu trzeba robić bo sie frezy szybko niszczą...

Mieliście taki problem? o co w tym dokładnie chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj