drzazgak

Nowe wygląd, nowe życie MTZ-82

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
zbyszekbrzuze    297

Na moje, to tacy uzytkownicy powinni miec dozor moderatora a jak to nie pomoze to powinny takie konta zostac usuniete. Ale nie ja jestem moderatorem.

 

Wracajac do tematu:

Naprawde super przerobka. Myslalem, ze to inny traktor ale poznalem po zaczepie z przodu i wezu od sprzezarki, ze jednak nie :) Stara maske ktoas niezle poharatal, bo normalnie to dosc ladna jest. Ja moge tylko o takiim tuningu pomarzyc, robie swoj ciagnik etapowo, najpierw skrzynia i hydraulika (prawie 2 lata wakacji mial), rok temu zamontowalem 4x4, teraz zostal most tylny, hamulce i WOM (wszystko dziala tylko lozyska elementy cierne juz maja dosc), i silnik juz domaga sie remontu, czyli moje naprawy potrwaja jeszcze 3 lata. :D A pomalowac to nie bedzie kiedy... Zeby tak doplaty dawali wczesniej a nie w srodku zimy :(


KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arab1    23

Osobiście mam MTZ i za bardzo sobie go nie chwalę ,zetor to jednak zetor ,ale każdy może mieć swoje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrzan86    0

MTZ-y to trwałe i mocne maszyny! Wiadomo jak dbasz ta masz :D Znajomy kupił zetora coś ok 80km dał za niego ok40 tysi no i narzeka! Ja jak wpadłem swoim 1020 to mało mu czapka z głowy nie spadła z wrażenia :lol:

Co do renowacji to kawał dobrej roboty! Czapki z głów!! A tak nawiasem gość nie daleko mnie ma takiego kozła od nowości i śmiga do dziś B)

Za remont 10/10 i bezawaryjności życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arab1    23

Każdy przeważnie chwali to co ma ,ale obiektywnie patrzeć ,to jako podstawowy ciągnik do uprawy i orki ,to jednak zetor bez dwóch zdań ,ja mówię o zetorach z lat 80 i mtz z tych lat ,a do nawożenia i ochrony mtz byłby trochę lepszy bo lżejszy jednak ,najlepiej mieć to i to :D

 

A co do uciągu to mtz 82 nie uciągnie tego co zetor 8145 ,fakt paliwa spali więcej ,ale w trudnych warunkach pracę zetorem wykonasz a mtz już nie

 

A co do renowacji ,to jak ktoś nie ma dużo pola i zamierza tym jeszcze sporo lat pracować to warto ,zawsze inaczej to się prezentuje wsród ludzi :D

 

Tylko że ten wygląd też kosztuje i nie wiem czy czasem jak ktoś lubi te mtz to nie skusić się na nowego z pomocą unijnych dotacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drzazgak    0

Wiadomo że zetory wygodniejsze i trwalsze może bo z mtz to zawsze gdzieś się leje ale za cene mtz nic sie nie kupi. narazie bez awari no i nie pali dużo a zawsze przedni napęd jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arab1    23

No wiadomo ,jak ma to być ciągnik do pola głownie to wiadomo że zamiast np 912 lepiej kupić MTZ 82 ,napęd w polu jest ważny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7969

80 konne MMZ pala niewiele wiecej jak c 360. do tego masz naped a w polu to kapitalna sprawa. i do lzejszej pracy i do ciezszej fajny ekonomiczny ciagniczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Jaka jest wysokość od ziemi do dachu mtz-a 52/82 z nową kabiną?


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Hubert21
      Witam czy po życie na kiszonke można by zasiac koniczyne lub lucerne
    • Przez kissmy...
      mam do Was pytanie, otóż czy macie wykupione ubezpieczenie na życie, w gospodarstwie rolnym bardzo istotny jest stan zdrowia oraz "możliwości produkcyjne" każdego z członków gospodarstwa domowego, stąd warto jest zadbać o zabezpieczenie rodziny w razie "W", w zakładach pracy można skorzystać z taniego ubezpieczenia grupowego, ale nie każdy rolnik ma partnera z dostępem do takiej polisy, wskażcie proszę czy korzystacie z takich polis, na jakich zasadach oraz ile to Was kosztuje
    • Przez kubatedi
      Cześć mianowicie mam żyto dankowskie diament jest niestety rzadkie i chciałbym jeszcze zaplikować na druga dawkę ok 200kg/h saletry amonowej 34N co da w przeliczeniu około 70N w czystym składniku i teraz moje zapytanie czy przed podaniem tej dawki mogę zastosować taki oprysk (tzn taką mieszaninę ) Creone 480sl+Jakiś nawóz makroelementowy  +karate zeon 100 cs ?
      Dzięki za odpowiedzi
    • Przez Adammmmm
      Zaczynamy nowe życie. Będę potrzebował trochę porad od was panowie 
       



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj