kondziu123

Kurs elektronika i mechanika w maszynach rolniczych

Polecane posty

kondziu123    3

Witam poszukuję jakiegoś kursu z elektroniki w maszynach rolniczych jak na razie nic takiego nie znalazłem , i tak się zastanawiam czy takie kursy w ogóle są ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Jeżeli są to daja tylko papierek i pieniądze dla organizatora, jeżeli chcesz coś działać w tej dziedzinie musisz się przypiąć przyjąć do jakiegoś zakładu, lub do dobrego specjalisty do pomocy na początek, a z czasem o ile masz predyspozycje to coś powinno samo przyjść, ale to już zależy od ciebie :) .


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kondziu123    3

no właśnie też o tym myślałem tyko u mnie bliżej nie ma takiego fachowca, a ja lubię sobię pogrzebać przy maszynach takrze może będę szukał kogoś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1124

Ja rozumiem ze lubisz sobie pogrzebac jak to napisles ale zapytam wprost czy masz jakiekolwiek podstawy w dziedzinie elektroniki lub chociaz elektryki? Bo jezeli nie to marnie to widze, tego fachu trzeba uczyc sie od dziecka.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo2115    0

Witam. Odświeżam temat w sprawie kursów. Chciałem się zapytać ogólniej, czy nawet jest taki elektronik, co bym mógł dostać od niego porad w elektronice, oczywiście nie za darmo. Duże pojęcie mam przy Massey Ferguson, ale wiadomo wszystkiego się do końca niewiele, skoro nie pracuje się w serwisie. Jak by był ktoś chętny na rolę "nauczyciela" lub zna kogos takiego pojętego proszę o wiadomość na priv. Szybko łapie wiedzę. Miałem jednego nauczyciela, ale niestety ostatnim czasem nie mogę się z nim dogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Żaden porządny fachowiec nie przekaże Ci swojej wiedzy, nawet odpłatnie. Poza tym nawet jakby chciał to i tak nie będzie Cię na to stać. A od partaczy niczego się nie nauczysz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez przemek230591
      Witam orientuje się ktoś czy w najbliższym czasie będzie na terenie woj. świętokrzyskie , małopolskie, organizowany kurs z produkcji integrowanej prosił bym o namiary na taki kurs
    • Przez bozar
      Czy wiecie gdzie (i czy w ogóle) można zapisać się na kurs R3, ale robiony w całości przez internet w ciągu 6 miesięcy? Widziałem kilka ofert, ale w większości są to kursy gdzie materiały są przesyłane przez internet, a jednak kilka zajęć trzeba odbębnić. Zależy mi na tym żeby przeszło to jak najszybciej i jak najbardziej gładko jak tylko się da - im mniej zachodu tym lepiej.
       
      Jeśli jednak trzeba byłoby się przejść na jakieś zajęcia to w grę wchodzi wyłącznie Warszawa.
       
      Dzięki z góry za pomoc!
    • Przez Smoka
      Szukam jakiegoś mechanika do case mazowieckie
      I Podlaski
    • Przez john1
      Poszukuje dobrego mechanika od mf moj mf 3060 okolice ostroleka łomza szczytno z góry dziekuje
    • Przez Adamo90
      Witam mam mały problem a może pytanie gdzie w podlaskim można wynająć jakąś maszynę rolniczą np traktor. U jakiś dealerów czy są specjalne firmy zajmujące się takimi sprawami. Jestem trochę zielony w to ale chcę się dowiedzieć gdzie co i jak.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj