Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
farmer161

Ścinacz do zielonek (przyczepa samokosząca)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ścinacz

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Normalnie, z przodu ma kosiarkę.....

F3dor    0

Nie wiecie może czy jakies inne firmy robia takie przyczepy np. pottinger ,bo ja jakos nie moge nic znaleść. Nie chce za bardzo stalmecha.

Witam, dwa lata temu kupiłem taka przyczepke z firmy ZAMET ze Słupna i jestem z niej bardzo zadowolony. Cały czas pracuje bez problemu, nic się nie psuje działa jak należy, trawy na łące nie zostawia, tylko nożyki muszą być ostre. U mnie pracuje z Zetorem 5211 i świetnie daje sobie z nią rade. Także śmiało mogę polecić ten sprzęt.

DanRol95    2

Chciałem spytać czy oprócz traw można kość tym na przykład seladere, żyto, łubin, gryke, na kiszonkę... :unsure:

Z GÓRY DZIĘKI.... :rolleyes:

Możesz kosić wszystko co da się skosić zwykła kosiarką. Ale czy na kiszonkę? Nie polecałbym. Maszyna nie rozdrabnia materiału i ciężko ci będzie to ugnieść a później pobierać z pryzmy. A pozatym materiał będzie miał za dużą wilgotność bo kisisz od razu po skoszeniu.

ursuss    12

A czy tych przyczep można używać jako przyczepy samozbierającej bez kosiarki ???

tycha    2

Witam

Urwała mi sie oś w podajniku przy tym kole zębatym.Nie mogę tego wymontować.Gdzie można dostać taką część ?Rozbierał ktoś to jak tak to prosze o podpowiedzi.Model maszyny to Zamet T635.

ursuss    12

Spróbuj może bezpośrednio do Słupna powinni posiadać takie rzeczy. Również posiadam ten model ale dopiero od tygodnia tak więc jeszcze nie używany. Co było przyczyną awarii ? I co ogólnie sądzisz o tej konstrukcji ?

tycha    2

hmm myślę ,że to przez hartowaną śróbkę w zabezpieczeniu mój błąd jutro zadzwonie do nich i zobaczymy co powiedzą .Moim zdaniem za delikatna jest ta klapa z tyłu po czasami dasz posów do tyłu to nieraz te ich zgrzewania pekają.

marcinmm    0

jaka jest zapotrzebowanie na moc do tych przyczep i ile wyjść hydraulicznych potrzeba ???

ursuss    12

Witam.

Od niedawna jest posiadaczem tej maszyny... Jest tam rozdzielacz trzy selekcyjny :

1. składanie - rozkładanie dyszla.

2. góra - dół podbieracz.

3 posów taśmy - sprzegłoa.

I mam pytanie ponieważ druga wajcha przy naciśnięciu wraca na pozycje środkową a wajcha 1 i 3 trzy zatrzymuje się w pozycji którą nacisnę. A ponieważ pracuje z NH td5030 i pompa ma dość duży wydatek przy używaniu wajchy 1 dochodzi do bardzo dużych szarpań i ustawianie jest mało precyzyjne przy c-360 chodzi to stanowczo delikatniej i wolniej . Czy istnieje możliwość zrobienia czegoś aby wajcha 1 działała tak jak 2 czyli chodziła płynnie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez roobercik
      Zastanawiam sie nad zakupem przyczepy samozbierającej. Do wyboru mam Mengele o 31 nożach tnących, chyba
      z 84 roku bez rotora a druga to Deutz - Fahr z 89 roku z 25 nożami ale z rotorem. Głównie zależy mi drobnym cięciu zielonki na sianokiszonkę. Która będzie lepiej spełniać zadanie? Obydwie przyczepy są na tandemie 8 - tonowe z pełną hydrauliką i walcami dozującymi.
      Mam jeszcze dylemat Która będzie lepsza - z dwoma rzędami noży czy z jednym? W obydwu przypadkach jest ich 31.
    • Przez KamilK199
      Co myślicie o tych przyczepkach, mam zamiar kupić przyczepkę i trafiła mi się okazyjnie tej firmy, co o nich myślicie, jak u nich z jakością??
    • Przez Indiana
      Witam,
      temat skierowany jest do posiadaczy przyczep samozbierających, zarówno nowych, jak i używanych. Sądzę,że przydatne będą informacje o zapotrzebowaniu na moc przyczep samozbierających oraz to z jakie ich modele z jakimi ciągnikami współpracują, i jakie są tego plusy i minusy; a także na jakich obrotach WOM.
      Pozdrawiam i zapraszam do udzielania się

Przyczepa Mengele LAW 360 z Belarusem 820, WOM 540.
    • Przez kamzie1
      Witam,

Zwracam się z zapytaniem co sądzicie o przyczepie typu http://www.ofertymas...om/kemper3.html ,
      mi osobiście bardzo sie podoba, ale nie wiem jak w praktyce, czy może ktoś posiada ? lub widział w akcji? i jeszcze jedno pytanie zna ktoś może jakąś firmę która się zajmuje sprowadzaniem takich przyczep ? lub wątpię w to ale czy jest jakaś firma która produkuje nowe takie urządzenia ?
    • Przez bamber14
      Wujek chce kupic przyczepe samozbierajaca class sprint 4000 s ale chcialby wiedziec jakie jest zapotrzebowanie mocy i jaka jest minimalna szybkosc walka ?. Bo na przyczepie cos tam pisalo ale nie wiadomo o co chodzi a na necie nie umiem znalezc

Z góry dzieki