Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
grzesieks345

Kemper exakter problem z przekładnią

Polecane posty

Witam!

Maszyna mi się blokuje na jednej przekładni. Chciałem ją rozkręcić żeby zobaczyć co jest grane ale nie mogę sobie z tym poradzić. Poniżej zdjęcie, żeby było wiadomo o którą część chodzi.

8c8f7cfd.jpg

Jak widać na zdjęciu próbujemy to rozbić ale idzie tylko troszeczkę. Jak to otworzyć?

Okazało się, że ściągacz nie był potrzebny. ;) wystarczyło wyciągnąć ten brok(z czym też był mały problem) i odkręcić jeszcze jedną nakrętkę. Wtedy wszystko się elegancko rozeszło i można było działać. ;) Ale mimo wszystko dziękuję za pomoc. :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez kubus
      Hej . Chciał bym od was się dowiedzieć które kosiarki są lepsze czy Vicon na 3 noże na dysku trójkątnym czy Taarup na 2 noże na dysku okrągłym. Która z kosiarek ma mniejsze zapotrzebowanie mocy no i która według waszego zdania była by lepsza??

chyba nikt z nimi nie miał doczynienia
    • Przez damian89
      Witam niedawno kupiłem zetora 16245 i chciałbym się dowiedzieć jak powinno się załanczać przedni napęd.Czy powinien on być włonczony podczas postoju czy w czasie jazdy.
    • Przez DumBass
      siemka użytkownicy;d
      Mam do was ogromną prośbę , nie bd sie rozpisywal bo większości nie chce się czytać, ale potrzebuję informacji na temat bordinformatora/hektaromierza claas w sieczkarni claas jaguar 690sl ktorej stałem się nabywcą;d
      wiem że to grudzień i dopiero sezon się skończył ale zima idzię wiec czas zająć się przeglądem maszyn;d mianowicie:

mój bord informator nie pokazuje niczego prócz obrotów bębna, kempera i godzin zrobionych na włączonym bębnie
      i moje pyt jest takie:
      1. na tylnej prawej osi (patrząc od przodu) znajduję się przyrząd do mierzenia prędkości i chciałbym się dowiedzieć czy na feldze powiino coś być do tego czy nie, w sensie coś takiego jak u roweru (na widełkach ten przyrząd i na jednej ze szprych taki magnesik czy jak to sie nazywa ktorego u mnie w claasie nie ma...

2. czy jak nie działa prędkościomierz (km/h) na bordinformatorze to nie będzie liczyło ha, ha/h? dodam że ilośc przejechanych kilometrów (km) działa i pozycja robocza hederu^^ oraz że jak właczę ogólną liczbę h i ha to pokazuje

w skrócie chce wiedzieć jak obsługiwać bordinformator, do czego służą przyciski, na razie umiem liczyć h na bębnie i ilośc przejechanych km
    • Przez amnowak43
      Jak usunąć luzy w kolumnie kierownicy w c-328?
    • Przez MaciejWojtasik
      Sprzedam zestaw do przystawki kukurydzy KEMPER 345 i pochodnych. W skład zestawu wchodzą:
      dwa bębny o numerach LCA85824 i LCA85825,
      dwa zgarniacze o numerach LCA74561 i LCA74562
      oraz inne elementy .

Cena 12 tyś za zestaw do negocjacji!!!
      telefon 502-741-365