Zaloguj się, aby obserwować  
marcinek16marcin

Nie równa praca silnika Same Roller

Polecane posty

Wtam, co może być przyczyną że silnik tak pracuje? dołączam krótki filmik.

 

 

Edytowano przez marcinek16marcin

..::SAME ROLLER 70W, URSUS 3512 i BIZON Z056::..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piechur    3

Ten silnik tak ma jest on 3 cylindrowy i na najwolniejszych obrotach w celu oszczędności paliwa dawkę dostaje ci drugi sów i dlatego nierówno pracuje a powyżej 1000 obr się uspokaja


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie nie, mi nie chodzi o to, tylko o te duże wahnięcia obrotów, po prostu tego kiedyś nie bylo, on po prostu przygasa, dusi się co jakiś czas na obrotach jałowych,bez obciążenia,na dużych obrotach tego nie widać,a na tych jałowych potrafi go nawet zgasić to dławienie . może uda mi się nagrać lepszy filmik, nie wiem czy to moze filtr paliwa, pompa paliwowa? czy nieszczelność układu paliwowego? ale filtr paliwa był niedwano wymieniany.. postaram się nagrać filmik na którym bardziej się dławi, wtedy będzie lepiej widać, ale dzięki za odpowiedz:)

Edytowano przez marcinek16marcin

..::SAME ROLLER 70W, URSUS 3512 i BIZON Z056::..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaffa    31

U siebie w rollerze mam podobnie, nawet potrafi zgasnąć ale dzieje się tak tylko po paru dniowej przerwie w robocie jak stoi w garażu i już na zimę mam zaplanowane szukanie dziury w układzie paliwowym. Filtr i pompkę paliwa wymieniłem i to nic nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No własnie u mnie też potrafi zgasnąć, dziś go odpowietrzylismy, nie wiem skąd bylo tyle powietrza, ale narazie po tej czynności jest okej, zobaczymy jak jutro bedzie po robocie. :)


..::SAME ROLLER 70W, URSUS 3512 i BIZON Z056::..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas0076    0

Witam w moim rollerku też tak sie działo. wymiana filtra paliwa plus wyczyszczenie ukladu (szklanka, pompka) i narazie jest w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez LubieTosty
      witam mam 25lat szukam dorywczej pracy na gospodarstwie okolice Włoszczowy świętokrzyskie  posiadam prawo jazdy B, B+E, T mam duże doświadczenie prowadzeniu maszyn rolniczych prac dorywcza na codzien pracuje ale po pracy mogę przyjechać na gospodarstwo  pracuje po 8H
      proszę pisać w prywatnych wiadomościach lub na
      email Damianskoda2@gmail.com
    • Przez Rafał11
      W moim Same nie da się wrzucić rewersu do przodu do tyłu wchodzi lekko a to przodu się nie da dokładnie jest tak tak samo z wajchą co się zmienia zakres biegów. Czym to może być spowodowane??
    • Przez JasiekAgriculture
      Witam mam problem z rewersem w Same na początku rewers wyskakiwał tylko na wstecznym biegu tzn cofając po równej drodze nic sie nie działo a jesli tylko byl jakis kamień czy cos to szarpło ciagnikiem i bieg wyskakiwał  teraz dzieje mi sie to również przy jezdzie do przodu GDY PRZYTRZYMAM MOCNIEJ DZWIGNIE TO NIC NIE WYSKAKUJE. Moze miał ktos z was taki problem i pomoze co zrobic?
    • Przez goorall_88
      Dzień dobry, 
      Mam problem z ciagnikiem mccormick mc 135 power6. Cały czas świeci się pomarańczowa kontrolka tuż obok głównego wykrzyknika ostrzegawczego. Z francuskiej instrukcji przetłumaczyłem że to coś w rodzaju "uruchomienie na zimno". Ciągnik pracował kilka godzin i silnik raczej się zagrzał. Mrozu też brak. 
      Dodatkowo też z rurki odchodzacej od silnika z lewej strony z dołu cały czas wydastaje się dość gęsta para. Brak w niej oleju. Nie jest też to dym. Czy to może być jakoś powiązane? 
      Ciągnik posiada też zmianę biegów w przyciskach ("sekwencja" ?). Liczba na dźwigni cały czas miga. Czy to normalne? 
      Dodam że ciągnik pracuje normalnie. Nie wydaje żadnych niepokojących dźwięków. Nie brakuje mu mocy. 

    • Przez SIDCOM
      szukam osób do pracy przy kontrolach płatności zleconych przez ARiMR w okresie lipiec-wrzesień 2019 roku z tym że od 10 lipca do 31 lipca kontrole dywersyfikacji a od ok 10 sierpnia do końca września kontrole małych gospodarstw do kontroli mamy około 3200gospodarstw na terenie woj. łódzkiego, wymagane wykształcenie:
      - średnie oraz potwierdzone dyplomem lub świadectwem kwalifikacje w zakresie: geodezji, rolnictwa, ogrodnictwa, ochrony środowiska, leśnictwa, architektury krajobrazu, agrobiznesu, turystyki wiejskiej, mechanizacji rolnictwa, pszczelarstwa, hodowli koni,
      - wyższe: w zakresie geodezji, kartografii, rolnictwa, ogrodnictwa, biologii, ochrony środowiska, zootechniki, leśnictwa, studia podyplomowe związane z rolnictwem,     
      wynagrodzenie zależne od ilości skontrolowanych działek, tel. kontaktowy 668432549                                                                                                                                                                                                          
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj