Skocz do zawartości
void

Czy istnieje możliwość adaptacji ciągnika koszącego trawy na rolniczy?

Polecane posty

void    0

Witam. Przeglądając ogłoszenia natknąłem się na o to takie ogłoszenie http://otomoto.pl/re...99-A350480.html cena wydaje sie być atrakcyjna, ale jak widzę nie ma TUZu oraz zaczepu. Podałem to jako przykład, moje pytanie brzmi czy można przekształcić na ciągnik rolniczy w jakimś stopniku tj. ładowacz czołowy oraz zamontować zaczep czy jest to gra niewarta świeczki? Jezeli jest sens, to można mieć niedrogo ciagnik do ładowacza oraz oprysku.

Edytowano przez void

void    0

Ten, który podałeś jest napędem. W nim zostałaby kwestia zaczepu, nadal byłyby wysokie koszta?

Wiadomość z agroFakt.pl

Sadek    449

Doposażyć wszystko można, ten nawet nie ma podnośnika nie mowa już o hydraulice do niego. Więc inwestycja może okazać się nietrafna, koszt osprzętu nowego może przewyższyć koszt zakupu ciągnika (choć nie musi tak być).

Osobiście bym sobie darował taką przeróbkę.

jonkszi    62

Może na upartego dało by się to zrobić w ekonomiczny sposób czyli zrobić bezpośrednio pod pompę na zwykły rozdzielacz od tura czy od czegoś innego ale wtedy zegnasz się z ehr itp i wieszaki od mtz czy ursusa c385.

Sadek    449

Tak tylko w takiej sytuacji "żenisz" się z tym ciągnikiem.

Ale wszystkie chwyty dozwolone.

jonkszi    62

Niekoniecznie komuś może to wcale nie przeszkadzać a nawet jest na rękę że nie ma np ehr czy innych pierdół.

Edytowano przez jonkszi

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się