Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MariuszG

John Deere 3200

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
john
michalik    12

Ja bym wolal orginal jd np 6100 lub cos podobnego, w koncu ten 3200 to w polowie renault. A zwolnice w tylu ma cienkie. Wuja ma 3400 i mowi ze jest to zalekki ciagnik. A i podaj cene tego jd ? Wuja kupowal go 2 lata temu to mial 3500mth i ten sam rok. A pojezdzic mozna jeszcze sporo tylkop trzeba ocenic czy silnik nie byl katowany.

Wiadomość z agroFakt.pl

michalik    12

Mysle ze cena nie jest zla ale trza jescze cos utargowac, poszukaj moze cos innego znajdziesz w tej cenie a jak nie to ino zbijac cene ile sie da :rolleyes:

Seb@    0

6500Mth na silnik JD to mało Mój JD ma już ponad 10tyś Mth a silniczek jak nówka.

Tworkowiak    103

Skoro taki temat jest to go troszkę odświeżę. Mam na oku właśnie takiego Jelonka 3200X. Wiem, że to zielone Renault z żółtymi felgami, ale doczytałem się, że były lepiej wyposażane niz Ceresy. Wie ktos coś moze o tym? Warto takiego kupic? Prócz kolorów i ewentualnie wyposażenia różni sie czymś od Ceresa?

...McCORMICK... and ...URSUS... B)

tomaszpa    0

ja kiedys mialem jd 3100 55 KM.jezdzilem nim nie za dlugo to był 1998 rok z przednim podosnikiem i wałkiem miał 5500 mtg chodził super ale mało komfortowy.i ja go sprzedałem za 42 tys.wiec nie wiem czy cena 50tys jest okazyjna.ale to juz kwestia wyboru.

sledziu1995    11

ja mam 3300 95r 8900mth wszystko działa jak należy, a jego różnice pomiędzy reno ceres to wiem że niektóre ceresy miały silniki jak w fendt, a druga znajoma mi różnica to pompa hydrauliczna, w jd są wydajniejsze.kabina jak na jedną osobę to jest wygodna ale w dwóch to już tłok szczególnie jak się pracowało wcześniej zetorem 5340:)

KPZ "Zetor Team"

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez tomaszwierzbicki_131195
      Witam, mam problem z wymontowaniem tylnego siłownika podnośnika w JD 8100. Jak wysunąć bolce? Są one równo schowane z siłownikiem ( nie wystają poza otwór). Jest tam podkładka zabezpieczająca, którą zdjąłem. W bolcu jest kilku centymetrowy gwint, może jego trzeba wykorzystać? Z góry dzięki.
    • Przez oreo97
      Witam mam problem z john deere mianowicie posiadam go 4 lata i od tamtego momentu niemogę uporać się z wspomoganiem którę non stop przepuszcza mianowicie jadę ulicą i sam skręci w prawo lub w lewo najczęściej jak się rozgrzeje i w polu tak samo ale po ruszeniu  kierownicą jest wszystko okej pzez jakieś 10 min i znowu się to robi dodam  że pompa ta z przodu po regeneracji ,olej w szkrzyni nowy,filtry powymieniane i nadal bez zmian na zimnym też szarpie podnośnik ale potem jest okej i cały czas działa więc z podnośnikiem niema problemu tylko ten skręt jeśli ktoś by wiedział co to by mogło być był bym  bardzo wdzięczny.
    • Przez Dawid777
      Stałem się właścicielem ciągnika JD Agrofoto.pl Forum -> Galeria -> Wyświetlanie obiektu -> JD 6100 i nie wiem czy warto zainwestowac w obciążniki, będzie to ciągnik główny i będzie wykonywał cięższe pracę (gruber 2.2, pług 3 na sprężynach, siewnik 3m, agregat 2.7 z 4 bronami) oraz rozsiewacz Amazone ZA-F 1003 i przyczepki. Czy on w polu nic nie daje jak mówią niektórzy w mniejszych maszynach?
      Z góry dziękuje
      Pozdrawiam.
      Dawid777 :lol:
    • Przez tomaszwierzbicki_131195
      Witam, mam problem z wymontowaniem siłownika tylnego podnośnika. Jak wysunąć bolce? Są one zabezpieczone podkładką (odbezpieczyłem). Bolce nie wystają poza otwór i nie ma ich jak wysunąć. W bolcu jest kilkucentymetrowy gwint, może to jego trzeba użyć w pewien sposób. Z góry dziękuję.
    • Przez pawel6200
      Wałek działał całe żniwa przy prasie JD 550. Podczas pracy z cyklopem przestał się włączać ( pod koniec bywało że czasem po kilku próbach załączenia  zaczynał się kręcić aż w końcu padł). Bezpieczniki i przekaźnik sprawne. Podczas włączania przycisku zapala się diodka od wałka  a poza tym wałek nie kręci się oraz nie dobiegają żadne odgłosy.
      Proszę o pomoc, pozdrawiam   (Lubelskie)