Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tomiktech

ZETOR 7011 nie podnosi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor
tomiktech    0

Witam, mam problem z podnośnikiem, który pomimo wymienionego rozdzielacza po regeneracji raz podnosi, raz nie. Pokrętło szybkie-wolne podnoszenie nie działa. Olej jest w normie. Proszę o pomoc

piotrek1979    6

witaj kolego sprawdz czy rozdzielacz sie nie zacina, a jakie były objawy przed jego wymianą ?

Edytowano przez piotrek1979

tomiktech    0

witam, przed wymianą rozdzielacza nie opuszczał. Po wymianie było okej jakieś dwa tygodnie, teraz z kolei nie podnosi. Pół roku wcześniej nie mogłem włączyć piątki i wymieniany był synchronizator w skrzyni. Opiłki z tego starego synchronizatora może go przytykają???. Muszę wylać olej i wyczyścić ale jak??? Rozdzielacz po regeneracji wysłałem do reklamacji. Jestem załamany tym ciągnikiem, miałem 60-tkę i nigdy takich problemów nie miałem. Pozdrawiam Tomek

Wiadomość z agroFakt.pl

piotrek1979    6

Witaj Tomek rozdzielacz jak był dobry to trzeba było go nie ruszaź albo zregenerować samemu po przez wymianę oringów, sam to robiłem w swoim zetorze , co do opiłków z synchronizatora to rozniosły sie po całej skrzyni, anajgorzej we tej sytuacji odczuje to pompa.co do wymiany synchronizatora to trzeba było zwrócic szcególną uwage na stan wałka wielowpustowego i na łożyska igiełkowe, umnie te łożysko sie zmieliło i wałek sprzegłowy i wielowpustowy i pompa poszła do wymiany, jeśli chodzi zaś o pozbycie sie opiłków ze skrzyni to najlepiej odkręc pompe od podnosnikai dekle pod skrzynią a jeśli masz mozliwosc to i pokrywe od skrzyni biegów, bierzesz sprężarke i ropownice i myjesz

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować