venom

Jaki jest plyn do sprzegla JD 2140 rok 1982 , i gdzie sie znajduje zbiorniczek?

Polecane posty

venom    0

Jaki jest plyn do sprzegla JD 2140 rok 1982 , i gdzie sie znajduje zbiorniczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deere2140    21

Płyn kolego taki jak do hamulców (chyba r3 sie nazywa w takiej pół litrowej buteleczce ) , ten zbiorniczek jest , koło pedału sprzęgła ( tam jest taka osłona od drzwi i na dole tej osłony jest śrubka chyba na płaski śrubokręt ) jak nie dasz rady tego znaleźć , to mogę podesłać fotki . :) A i mam nadzieje , że to kabina SG2 :)


Moja potęga : John Deere 2140 i Zetor 7211
John Deere...Niezawodność jest naszą Siłą
Nothing Runs Like a Deere and Zetor ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1151

nie wiesz jaki masz plyn wlej dot-4, miesza sie z wiekszoscia plynow


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deere2140    21

A to Ci nie pomoge bo mam 2140 z SG2 ..


Moja potęga : John Deere 2140 i Zetor 7211
John Deere...Niezawodność jest naszą Siłą
Nothing Runs Like a Deere and Zetor ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez hubertg7
      Witam! Mam problem z ursusem 4512. Otóż po remoncie ciągnika zaczął się problem ze sprzęgłem a dokładniej z tarczą od wałka WOM-u. Po założeniu nowej tarczy ciągnik pracował może ze 3 dni i tarcza znowu się rozleciała. Szykowaliśmy go już 4 razy i zawsze jest to samo. Jedyne co mnie zastanawia to jest to że gdy ciągnik się rozgrzeje ze sprzęgła dochodzą dźwięki jakby coś ocierało albo coś. Dzwoniliśmy po mechanikach i nikt się nie chce tego podjąć i nikt nie wie co może być. Koledzy pomóżcie. Czy to może być wina docisku??
    • Przez TacerOo
      Witam,
       
      mam problem ze swoim ciągnikiem. Latem gdy ciągnik się nagrzał wspomaganie i tur przestawał prawie działać, trzeba było dodać gazu żeby nie zacinało i i tak było źle. Teraz jest troche zimniej i robi się podobnie. Wspomaganie się zacina. Pompa była regenerowana, olej i filtr był wymieniany. Co może być przyczyną ? Dziękuję z góry za pomoc i pozdrawiam
    • Przez juras
      Mam problem z Fendtem 311 LSA.Od jakiegoś czasu przedostaje się trochę oleju do płynu chłodzącego,wymiana uszczelek pod głowicami nic nie dała.Jeżeli ktoś miał z takim przypadkiem doczynienie bardzo proszę o radę.Nie sztuką jest rozebrać silnik w drobny mak i nic nie znaleźć.
    • Przez xforrest
      Witam. Gdzie w ciągniku renault 640 znajduje się zbiorniczek na płyn hamulcowy? I jaki płyn wlewa się do tego modelu?
    • Przez BartoszLangiewicz
      Pytanie do użytkowników tego ciągnika lub jego większych/mniejszych braci
      Gdzie znajduje się zbiorniczek na płyn hamulcowy.Mam instrukcje obsługi,ale nie ma w tym miejscu gdzie jest pokazane w książce.Z hamulcami wszystko ok,ale na przyszłość lepiej wiedzieć
      Dodam tylko,że ciągnik z 2006 roku(grudzień).
      Pedały w podłodze.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj