Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Grzesiek2604

Fahr M88 Gdzie kupić części silnikowe.

Polecane posty

Witam. Poszukuję części do silnika DEUTZ F4L 812D Do kombajnu Fahr M88, Chodzi mi o tłok, cylinder i głowicę. Będę wdzięczny za wszelkie info o wyżej wymienionych częściach. Są to trudno osiągalne części w Polsce. Średnica tłoka 95mm, na 4 pierścienie, średnica sworznia to 35mm, tłok jest z komorą. Jest to poprzednik serii FL912. Jeśli temat nie w tym miejscu niech admin przeniesie gdzie trzeba. Tonący brzytwy się chwyta...

Wiadomość z agroFakt.pl

Już całą Polskę obszukałem i nie ma do tego typu silnika u nas części. A może ktoś wie czy silnik 912 będzie pasował do tego kombajnu? Czy przekładnia jest taka sama?

akmaly    185

Silnik czy będzie pasował do przekładni to nie wiem ale wiem jak to sprawdzić - musisz poszukać kogoś co ma jakiegoś Fahra M750/770 może 600 coś i w nich są stosowane właśnie takie rozwiązania z przekładnią. Może coś dopasujesz, najwyżej swój na części puścisz i też coś tam odrobisz.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez matijas67
      Witam
      Mam zamiar kupic wysłodki buraczane, ale nie wiem czy nie lepiej kupić sianokiszonkę ?
      Czy wysłodki mają dobrą wartość odżywczą i czy się nie psuja ? Jak to jest ?
    • Przez usiu4513
      Gdzie wlewa sie olej do silnika
    • Przez Lolex123
      Witam . Jestem posiadaczem prasy walcowej Deutz fahr mp 121 , od pewnego momentu , sterownik od prasy przestał mi pokazywać czy komora maszyny jest już pełna , co może być tego przyczyną ?
    • Przez osibuhaj
      Witam mam problem z Deutz Agrofarm420 profilajne brak rewersu do tyłu a do przodu jest ok!Dodam jeszcze że olej wycieka pomiędzy silnikiem a skrzynią! 
    • Przez Karol123456
      Witam,
      Mam pytanie odnośnie poprawnego wyregulowania sprzęgła w ciągniku deutz dx85. Mianowicie, po wymianie tarczy oraz regulacji łapek zjechałem ciągnik. Okazało się, że aby ciągnik poprawnie wysprzęglał trzeba podciągnąć sprzęgło na maxa (a i tak sprzęgło "bierze" nisko). Moje pytanie: Czy w trakcie zużywania tarczy sprzęgło należy podciągać (w moim przypadku niemożliwe), czy popuszczać? A może jak tarcza będzie cieńsza to w moim przypadku w przyszłości nie będę mógł wysprzęglić?