Zaloguj się, aby obserwować  
konradd

Gdzie kupić siłownik C 50 do wspomagania??

Polecane posty

konradd    0

Panowie potrzebuję informacji gdzie można kupić taniej siłownik do wspomagania tylnego podnośnika C 50. Na allegro jest po 290 zł za jeden. Może ktoś zamawiał gdzieś, jest coś taniej i wysyłają kurierem. Zawsze może coś zostanie w kieszeni. Dzięki za podpowiedzi !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem z doświadczenia, że taniej nie kupisz na allegro jest naprawdę konkurencyjnie. Chyba, że gdzieś będzie wyprzedaż ale nie ma co na to liczyć.


KPK KUMURUN TEAM

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mucha    5

http://allegro.pl/silownik-wspomagania-c-50-c50-jumz-mtz-belarus-i3469375941.html wez z tej aukcji i masz z dnia na dzień czyli we wtorek najpóźniej i pewny towar.

 

zaraz zaraz zaraz. czyli masz w mtz monoblock?? bo siłownik c50 to jest do wspomagania a Ty napisałeś ze do wspomagania tylnego podnosnika. chyba że to jest jakis made i garage monoblok a w mtz siłownik z tyłu to jest o ile się nie mylę c-100 a wzmacniany to chyba c-110. bo są też c-63 ale to on będzie miał wiekszą średnicę. Bo też takie zakładają do wspomagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez rolpio18
      Witam mam problem ze wspomaganiem w 4512 wymieniłem orbitrol oraz siłownik i nadal kreci się ciężko co moze być tego przyczyną?
    • Przez arturo4333
      Witam wszystkich! Mam takie pytanie czy do Ursusa 3512 można podpiąć dodatkowy siłownik pomocniczy? za odpowiedzi z góry dziękuję.
    • Przez crystal169
      Witam, od poprzedniej wiosny szukam, siłownika do liniowania u dealerów i jak juz znalazłem okazało sie ze kosztuje około 12 tys netto, odrazu cena mnie odrzuciła. Ale tak teraz myślę co by było gdybym zakupił siłownik dwustronnego działania o odpowiedniej długości, podłączył go do kostki od obrotu jak to jest oryginalnie, (zaznaczam tu że w kostce obrotu mam 3 zaslepione śrubą otwory od dołu kostki.
      Teraz takie pytanko, czy ktoś robił taki eksperyment może, albo zna sie lepiej na działaniu takich kostek, czy nie rozreguluje jej jesli tam odkręce te śruby aby sprawdzic czy idzie olej.Pozdrawiam
    • Przez pulek227
      Witam,
      mam pytanie do czego sluzy w plugu obrotowym kosc pamieci przy silowniku?
    • Przez Michal3512
      Witam
      Odkąd kupiłem zetora cały czas kapie mi olej do wspomagania.
      Wyciek jest z głowiczki dokładniej z okolic sworznia kulistego oraz delikatny wyciek z siłownika dokładnie w miejscu gdzie ściskamy go obejmą chyba z zaworu suwakowego.
       Kupiłem zestaw naprawczy - oring na zawór suwakowy, podkładki miedziane + osłony pyłoszczelne,  całość poskładałem, sworzeń w miarę ciasno chodzi ale niestety dalej jest wyciek.
      Czy ktoś miał taki ? Zastanawiam się czy to juz czas na zakup nowej głowiczki ale chce się upewnić tutaj na forum
      Proszę o rady, pozdrawiam 








×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj