Zaloguj się, aby obserwować  
Bartek23473

Brak mocy w John deere 6110

Polecane posty

Bartek23473    0

Witam posiadam john deere 6110 i mam z nim pewien problem przy orce brakuje mu mocy gdy zostawie go na 5 min na wolnych obrotach to chodzi dobrze ok 10 min i znowu brakuje mu mocy. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juras390    2

moze to głupio zabrzmi ale ja miałem w 6310 podobny problem było ok. potem jagby pompka szfankowała a okazało sie ze to zaworek w korku sprawdz kiedy braknie mu mocy zgaś silnik i odkrec mu korek wlewu paliwa czy bedzie słychac ze zasysa powietrze jerzeli tak to rozbiez go w detale wyczysc i złuz umnie przybyło jagby 10% mocy a jak nie to niezakładaj uszczelki pod korkiem to rozszczelni zbiornik jak to nie omorze to wymień pompke wspomagającą lub sprawdż czy syf niezawalił sitka w niej ja tez to przerabiałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juras390    2

Witam posiadam john deere 6110 i mam z nim pewien problem przy orce brakuje mu mocy gdy zostawie go na 5 min na wolnych obrotach to chodzi dobrze ok 10 min i znowu brakuje mu mocy. Proszę o pomoc.

i co pomogło to co ci napisałem bo niedajesz znaku zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Johny6910    41

Tak jak pisze ursus może być to filtr paliwa, ew przytkany zaworek zwrotny przy filtrze paliwa lub sitko na pompce paliwa, zdej przewód od filtra i zobacz jak leci paliwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek23473    0

Rozbierałem i czysciłem cały bak wraz z pompką i dalej nic, filtr paliwa też wymieniałem. Teraz coś mu się poprawiło bo gdy jest zimny to chodzi dobrze ale gdy się zagrzeje problem wraca na nowo. Nie mam już pomysłu co może być nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Gdy się zozgrzeje polej pompe wtryskową zimną wodą. Jeśli się poprawi odpowiedź masz gotową. Jeśli nic się nie zmieni trzeba szukac dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juras390    2

Gdy się zozgrzeje polej pompe wtryskową zimną wodą. Jeśli się poprawi odpowiedź masz gotową. Jeśli nic się nie zmieni trzeba szukac dalej.

a oco chodzi z tym polewaniem ciepłej pompy oswiec

 

od dołu pod silnikiem jest taka rurka gumowa czarna i z tej rurki leci biały dym to dobrze czy nie?

chodzi ci o odme silnika ? umnie tez leci biały dym jak sie rozgrzeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szopen    29

Sprawdź czy w przewodach paliwowych nie pojawia się powietrze. Jak masz małą nieszczelność to przy dużym poborze może zasysać powietrze i straci moc, a na wolnych pompka paliwowa w zbiorniku nadąży pompować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek23473    0

tak o odme. To dobrze czy źle że leci ?

 

jak straci moc i jak odkręcę pompkę paliwa w baku i ściągnę wężyk do słychać tak jakby zasysał powietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziomal20084    43

Pompa sie nie poci?, wszystkie przewody sa dobre? nie poca sie? w odstojniku paliwa wody nie masz? czysty jest?

Pompa paliwa moze nie dawac odpowiedniego cisnienia na wtryski, a traktor dymi przy duzych obrotach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Nicik83
      Witam jak w tytule potrzebuje informacji jakie powinny być długości pasów w tej prasie.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj