Zaloguj się, aby obserwować  
darek18055

john deere vs kioti vs farmtrac

Polecane posty

darek18055    0

drodzy koledzy rozważam kupno nowego pomocniczego ciągnika do mocy maks. 60 km. cena maks.100000 zł brutto. co byście wybrali i dlaczego. moja kolejność .

1.John deere 5055e

2.kioti dk551c

3. farmtrac 555 dt

ciągnik ma pracować przy lekkich pracach : zgrabiarka , kosiarka, opryskiwacz, siewnik,itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Farmtraca sobie odpuść ma kiepskie opinie na forum i jest dość awaryjny, jeżeli ma to być ciągnik pomocniczy to tylko kioti dk 551c. Mam go do 3 lat, spalanie 3-5litrów, radzi sobie ze wszytkim nawet jako ciągnik główny. Zero awarii, opinie na forum pozytywne, bogate wyposażenie standardowe (klima rewers) co u konkurencji trzeba by dopłacać. Ja kupuje jeszcze jednego, pierwszy mam z turem, teraz będzie bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Jeśli miałbym wybierać z tych 3 to tez był by Kioti - jak za te pieniądze wydaje się być najlepiej wykonany i wyposażony. Jedyna rzecz do której można się przyczpic to wylot tłumika zamontowany trochę w dziwnym miejscu :huh:

Od Farmtraca odrzuca mnie ta kabina a w szczególności dźwignie zmiany biegów umieszczone na środku kabiny - jak na 2 dekadę XXI wieku dla mnie jest to nie do przyjęcia skrzynia 8/2 to też jakby nie to. Jakość wykończenia wnętrza też jakoś mi nie pasuje - jest jakby to ująć przesadna ilość tego twardego plastiku...

 

Osobiście wziąłbym jeszcze do Kioti przedni TUZ (zamiast standardowych obciążników) bo ciągnik jesz dość krótki i w razie problemów ze stabilnością można było by go dociążyć.

Nie jestem pewien ale do 100000zł można chyba jeszcze Deutz-Fahra Agrolux'a kupić choć takiego wyposażenia jak Koreańczyk mieć nie bedzie


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KrzysztofT    0

Witam,

 

Kioti DK551C jest to naprawde dobry ciągnik, pojawiła się też jego nowa wersja o nazwie EX50CCR, różni się od DK biegami bo ma 24x24 i wolnossącym silnikiem 2500cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kioti ex 50 nie jest następcą kioti Dk551, tylko to całkiem inna seria, EX bardziej pasuje jako ciągnik sadowniczy jest mniejszy, słabszy i wąższy od DK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Nicik83
      Witam jak w tytule potrzebuje informacji jakie powinny być długości pasów w tej prasie.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj