Skocz do zawartości
Gość Profil usunięty

Agroshow 2013

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kamil16251290    324

Do mnie też pisał @Yacenty i zero odzewu.

Ja będę w sobotę i w niedziele. Jakby ktoś chciałby się spotkać i pogadać zapraszam na PW.

marcin1832    3

Ja wybieram się autobusem w sobotę z ODR-u :) Trasa w jedną stronę około 260 km :) powiat działdowski,województwo warminsko-mazurskie :rolleyes:

Wiadomość z agroFakt.pl

Kuba1212    13

Taką ochotę mam jechać, tylko sesję miałem i nie miałem jak zorganizować sobie transportu. A tylko jak jakaś wzmianka w TV lub radiu to przestawałem myśleć na ten temat. Mam pytanie, kto jedzie z okolicy Sieradza- Wielunia i ma wolne miejsce?

Edytowano przez Kuba1212

FINN    994

ja wybieram się jutro. samochodem. jaką polecacie trasę od mojej strony??

Xawier    33

Nie radzę przez Włocławek bo rozkopany jest...

Arturo    35

to czekamy na pierwszą relacje tych któzi dzisiaj byli ja jutro zawitam z ekipą z samego pomorza

rafal88    10

To moze jutro spyknac sie wieksza grupa w ustalonym miejscu o konkretnej godzinie, a nie tak z osobna kazdy ;)

slawek3220    595

a więc dzisiaj byłem, i stoisko Agrofoto nie ma, choć przed wjazdem na wystawę jest kilkanaście takich mini reklam Agrofoto, i myśleliśmy z @zetor3011 że stoisko będzie a tu lipa :( choć dobrze że pogoda dzisiaj dopisała :)

chwiolas    1

Jutro startuje o 6 rano do Bednar z Koźminka (na skraju powiatu kaliskiego i sieradzkiego). Jedziemy busem, w ostatniej chwili nam 3 osoby zrezygnowały. Kierowcy dajemy po 30zł na paliwo i fatygę (przy pełnym składzie). Jak ktoś chce jechać to niech da znać znać. 516825437, Po drodze też możemy kogoś zgarnąć.

BusteR    5

Ja się wybieram jutro z okolic Zielonej góry. Jeżeli ktoś chętny żeby sie spotkać to pisać na gg .

bodzioszajs    4

A więc my już niestety wróciliśmy dzisiaj w nocy z Bednar,chciało by się zostać do niedzieli no ale trzeba było wracać :) Troszkę się rozczarowaliśmy,że nie było stoiska AF :) I szczerze mówiąc to mało ludzi było w piątek :)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Byłem dzisiaj i tak dużo ludzi brak Ursusa i AF( ale reklam przydrożnych chyba z 30 było) na targach i mało gadżetów przywiezione :(

BusteR    5

JCB Ja tez dzisiaj byłem. I tez mi brakowało stoiska AF. Niby ktos sie kręcił bo pytałem dzieczyn które stały przy któryms stoisku i rodawały ullotki.

przemek11441    132

Ja także dziś byłem dużo ciekawych maszyn można spotkać ale czemu nie było stoiska AF ? Jacek pisał do każdego prywatne wiadomości a nic nie było zorganizowane ... Ogólnie wystawa pozytywnie, dobrze że pogoda dopisała :)

Xawier    33

Wg mnie Jacek chyba chciał coś zorganizować ale z niewiadomych przyczyn nie doszło to do skutku... jakby cos AF organizowało to bym się wybrał a tak jednak wole siać u siebie i u wuja...

Starzyno    1

A co tam znalazłeś w tej popielniczce ? No jak to w popielniczce zapewne popiół z fajek. :D

Edytowano przez Starzyno

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez celeronik
      Zastanawiam się nad kupnem używanej prasy rolującej do mojego ursuska. Z kasą cienko, 12-14tys. zł, myślałem nad jakąś zachodnia zmiennokomorową riviere cassalis lub stałokomorową welgera. Prasy używana by była wyłącznie do słomy (no chyba, ze na usługach do siana), baloty chciałbym robić 120x120, a moze nawet i mniejsze jakby była zmiennokomorowa. Wiem że 3512 to nie ciągnik do prasy, no ale co zrobic.
    • Przez yacenty
      Proszę wszelkie pytania zadawać w tym wątku - poprzedni zamknąłem z powodu olbrzymiej ilości danych w nim zawartych (ponad 300stron informacji)
      Kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/6711-w-sprawie-prow/
    • Przez Arek3125
      Witam wszystkich AgroFotowiczów.

Przenoszę do "Zielonkowe"
    • Przez danielhaker
      Wrzucam cennik który będzie obowiązywał od początku przyszłego miesiąca.

Widzę, że fotki wygasły. Jak będę miał czas to uzupełnię jeszcze raz, ale zaznaczam, że nie mam 2015 (ewentualnie piszcie pw podając maila).
      Jeśli ktoś ma aktualny i zechciałby się nim podzielić na forum to zapraszam do kontaktu
    • Przez asdafi
      Przymierzam się do zakupu kilku maszyn z premii MR i mam pytanie czy ktoś poleci jakiegoś dobrego sprzedawce w świętokrzyskim?
      Jeśli chodzi o maszyny to byłby to zgrabiarka karuzelowa, opryskiwacz, rozsiewacz nawozu oraz owijarka.
      Wszystko raczej polskiej produkcji (samasz,sipma,metal fach, unia)
      Pozdrawiam